Jump to content

McPet

Members
 • Content Count

  20
 • Joined

 • Last visited

About McPet

 • Rank
  Začátečník

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Fanoušek značky
  Je jich víc :-)

Recent Profile Visitors

391 profile views
 1. Ještě doplním promo video, docela hezky udělané, kde je vidět jak hodinky fungují. Je to samozřejmě reklama, takže to člověk musí brát trochu s rezervou.
 2. Tady jsou Emergency videt přece jen lépe, než na těch videích
 3. Bear Grylls a Breitling Emergency II
 4. Doporučuji knihu 12 pravidel pro život od Jordana Petersona. Ještě jsem ji tu nenašel a třeba by se mohla líbit i někomu dalšímu. U nás vyšla tuším 2019 a před tím v originále o rok dříve. Peterson má spoustu zajímavých myšlenek a dobře se čte/poslouchá. V dnešní době je až překvapivé, že ještě někdo takový existuje... https://www.databazeknih.cz/knihy/12-pravidel-pro-zivot-protilatka-proti-chaosu-409635 Níže na videu i krátké shrnutí obsahu, ale doporučuji raději přečíst
 5. Snad tu Pierce Brosnan s těmito hodinkami ještě není...
 6. Nový přírůstek, Khaki field mechanical od Hamiltonu
 7. Tak už taky patřím mezi spokojené majitele. Úžasně jednoduché hodinky s krýsným vintage lookem
 8. Jako dlouholetého majitele SKX007 mě recenze pohladila na duši a jsem rád, že je pořád mám. I když je spousta dalších zajímavých a krásných hodinek, tak SKX mají zkrátka něco do sobe!
 9. Pokud to chceš jen velmi příležitostně a třeba na cestování, tak proč ne. Já to používal jen doma, tak pro mě bylo výhodnější přejít na kostku. Sent from my iPhone using Tapatalk
 10. Kamenec nebyl špatný, ale moc nevydržel (ulomil se) a za tu cenu mi dává větší smysl si koupit kamenec (mnohem větší) v drogerií DM a ještě za nižší cenu (79,90 aktuálně). Vyrábí ho česká firma Důbrava. Určitě jsou i kvalitnější, ale mně to postačuje [emoji6] Sent from my iPhone using Tapatalk
 11. Rád bych touto cestou Michalovi ještě jednou poděkoval a pochválil přátelskou komunikaci, profesionální a seriozní přístup a budu se určitě těšit na další obchod.
 12. Další pěkná videorecenze:
 13. Taky přidám svůj kousek, trochu tepla v této zimě a vzpomínka na plavbu. Jinak po 5 letech se mi po týdnu o minutu zpožďují. Pravda, že při kancelářské práci toho tolik nenachodí a na práci je většinou odkládám (ale už toho také dost zažily a zatím pořád tikají). Každopádně jsou to skvělé hodinky!
 14. Moje sada na holení od Kentu. Používám už 3. rokem a zatím spokojenost, jen jsem měnil štětku, protože jí prasklo plastové tělo. Žiletky používám různé, poslední dobou hlavně kvuli dostupnosti, beru Astry.
×
×
 • Create New...