Jump to content

Tittus

Member_50
 • Posts

  1,629
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Tittus

 1. Pozor na něj! Jenom jsem si u jednoho inzerátu nastavil sledování a jelikož už se pár let známe a nejeden obchod proběhl, tak mě Zdeněk kontaktoval a zákeřně mi nabídl mnou dlouho vysněné hodinky v lepším stavu za krásnou cenu. Sešli jsme se na prohlídku, dali kafe, pěkně popovídali a protože jsem se hned nemohl rozhodnout, v klidu prohlásil, že je nechá stranou a dá mi čas. Nijak netlačil a řekl, že to musí uzrát. No odolával jsem asi deset dní, uzrálo to a obchod byl uzavřen. Hodinky předány ve stavu 99,999 % - jako nové - v kompletním balení. Probrali jsme náš chronobundus a navzájem okoukli různé naše časostroje. Myslím, že jsme se neviděli naposled. Paráda! Tímto ještě jednou děkuji za obchod a za velmi férové a vstřícné jednání.
 2. Pánové, kamarádi, musím se dodatečně omluvit, protože po silné rýmě mě postihlo zalehnutí uší a s tím spojená hluchota (i bez ní slyším na levé ucho zhruba 30 %). Protože bych tam seděl jako naprostý debil, který neví, o čem je řeč, a ničemu nerozumí, rozhodl jsem se zůstat doma a nekomplikovat setkání. Snad příště. Moc mě to mrzí, že jsem na poslední chvíli všechno zrušil, čekal jsem, jestli se to nezlepši... Doufám, že jste si to užili a jenom tiše závidím.
 3. Gate 2. 11. - 18:00 1. Melly 2. Tittus
 4. Škoda, to jsem zrovna mimo Evropu.
 5. Nehodinkový obchod, rychlá dohoda na ceně, předání v pohodě. A druhý den volal a děkoval, že je velice spokojený. Takhle by to mělo na Chronomagu vypadat. Doporučuji na 100 %.
 6. Sice jsem ti poslal před třemi týdny SZ, ale ještě jsi si ji nepřečetl...
 7. Naprosto bezproblémová komunikace, rychlá platba. Evidentně seriózní člen.
 8. Prodávám za velmi dobrého kamaráda. 8 GB RAM, 512 GB SSD, Touch Bar, ochranné sklo na displeji, celou dobu v obalu, takže jako nový. Baterie 140 cyklů, originální krabice, nabíječka, včetně plastových krytů - místy již popraskané, ale funkční - díky nim notebook ve stavu nového, klávesnice mezinárodní s českými polepkami. O víkendu bude vyčištěn a připraven k předání. Ideálně osobně v Praze, ale zvládneme i Zásilkovnu. Cena 27 000 Kč.
 9. Co se ke mně dostaly, tak je mám na ruce prakticky pořád.
 10. Já mám pocit, že zmíněných serverech si berou provizi apod., takže se to bude něčím řídit. Chronomag nic takového nedělá, všechno je skutečně jenom na kupujícím a prodávajícím, jde jen o poskytnutí prostoru na inzerci. Vlákno prodám se nezrušilo, jenom historie prodejů nejsou vidět.
 11. Konečně jsem Jardu vyzkoušel a pověsti nelhaly. Rychle dohodnuto, balík zabalený tak, že by snad přežil i pád z letadla, a navíc i s překvapením. Doporučuje deset Chronomagorů z deseti.
 12. Přátelé, dotaz. Kolega ze zahraničí si tady založil firmu a hodlá se sem pomalu stěhovat, zařizuje si tady trvalý pobyt, převádí SPZ na auta apod. No a já mám generální plnou moc na zastupování jednatele firmy, pokud tady není. Zatím nebyl nic problém, až teď. Je třeba založit firemní bankovní účet. Zatím jsem zkusil čtyři banky, ale nikde jim nestačí generální plná moc, ale vyžadují osobně přítomnost jednatele. Ten je ale teď mimo Evropu a dostane se sem tak za čtvrt roku. Nevíte náhodou o nějaké bance, kde by to prošlo? Protože když někam zavolám, tak mi řeknou, že by to mohlo jít a abych přijel na pobočku, ale tam si vezmou plnou moc, pošlou ji na centrálu, týden čekám a pak to zamítnou kvůli "vnitřním předpisům".
 13. Nejede náhodou někdo na Jaguar sraz 24. 7. do Č. Krumlova?
 14. OK, no tak uvidíme, jestli se to dá vůbec dohromady... Budu doufat.
 15. Zdravím, kapitáne, já bych se tedy rád zúčastnil stejně jako posledně. Zásadní otázka - pouze pánská, nebo by nevadila ani smíšená posádka? Podle toho bych zvolil parťáka. Takže s největší pravděpodobností bychom byli dva. V případě smíšené posádky bychom mohli být možná i čtyři, ve dvou téměř stoprocentní zájem, jinak bych se ještě pozeptal. Akorát zrovna 22. 6. mám druhý termín očkování, to by se ale asi dalo ještě pořešit.
×
×
 • Create New...