Jump to content

odjinud

Member_50
 • Posts

  6,870
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by odjinud

 1. Fandi tu nekdo Bohemce...? Prej budou koblihy zdarma... Edit: ted koukam, ze koupil tu "levou" Bohemku..
 2. Tak jak je to tedy? Desitky let nebo 2 dny? Shanim taky neco na apokalypsu
 3. Další půdní kousek: reciever Tesla 632A (1971) s impozantním výkonem 2x6W Nicméně šlapalo dobře, na velkou venkovní anténu jsme v Praze chytali německé (rakouské?) rádio, většinou tedy mono. Bedny dělal otec podle návodu z AR. popis z webu: tranzistorový 14+1 obvodový VKV (66 - 73; 87,5 - 104 MHz) stereofonní superhet s oddělenými reproduktory a napájením ze střídavé sítě 220V/50Hz. Tlačítkové přepínání rozsahů FM, stereo příjmu, AFC, přehledového ladění a vstupů pro magnetofon a gramofon, plynulá regulací výšek, basů, vyvážení kanálů a hlasitosti, indikátor vyladění, oddělené vstupní jednotky pro OIRT a CCIR pásmo, výkonový NF zesilovač 2x 6W.
 4. Condor mela babicka a hrozne se sral. Podle me vyrobek nad technicke moznosti tesla, hlavne ten kazetak. Ten jsem opravoval asi trikrat, po kzdy oprave to bylo horsi
 5. Koukam, ze binarita nebyla jedina jeho diagnoza
 6. Já jsem s ním mluvil (s tím sládkem), cca 4 roky zpět na exkurzi, a stěžoval jsem si mu, že Budvar je děsněj bolehlav, tak doporučil pít Pardála
 7. Když se blíží ty Vánoce... aneb tip na pěknou dekoraci na vánoční stůl.
 8. Stereo gramorádio Grundig z chalupy. Rádio už nejde (lanovody), teď se nějak bohužel sere i gramec (nějaký kontakt od přenosky k zesíku nebo co, hraje skoro neslyšně, zesík přitom jde). Takže asi zase dojde na výměnu... na chalupě už 4. gramec, všechno co kdo dal... tohle věnoval soused v Praze, chtěl to vyhodit. Zvuk desek je fakt lepší než CD, a to i na tomhle stroji vs. slušný Denon doma. Gramec mě těší, že má všechny rychlosti - 18-78 ot./min., takže bere i staré šelakové desky z gramce na kliku. Jeho automatiku jsem ale nikdy úplně nepochopil.
 9. Kdyby aspoň vyšli demonstrativně na plac s plnejma tuplákama...
 10. Nemce asi ochromilo, ze jim nepovolili ty buzna pásky Holt to chce se vic soustredit na fotbal, min na agitaci.
 11. No co, Eman brzo skončí, otázka je, kdo ho nahradí...
 12. Už jsem v poho, bylo to vlastně fajn zase po čase plně procítit svaly a klouby jen řeším, na co to "vypapírovat", aby si tělo dalo do konce týdne oraz (ale zase ne dalších 10-14d). No, dohodnu se s doktorkou, je v tom docela rozumná.
 13. Díky, Mildo. Členové rodiny tedy mohou forlmálně normálně fungovat, tj. bez nucené karantény? Jelikož mi to začalo už večer ve Čt 17. 11., co jsem dorazil na chalupu a nebejt čekání na žumpaře do pondělka, tak už jsem byl doma dřív; takhle bych si nechal dělat PCR test až po cca 5-6 dnech od prvních příznaků, což by mi možná už ani nevyšlo pozitivní a pokud přesto jo, tak sedět dalších 7 dní doma od tohoto PCR testu kvůli Tečce nechci.
×
×
 • Create New...