Jump to content

nickolas

Member_50
 • Posts

  7,196
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by nickolas

 1. @EpsteinBarr napis do Koscomu. Bude se to lisit model od modelu. Já mám obyč tříčlánek za 15.
 2. Nevím jestli ruská mentalita...tohle vnímám spíš jako jeho boj o holý život. Ale výsledek je asi stejný, tedy že je možný úplně všechno Ale tohle dává jiskřičku naděje:
 3. Jako on asi opravdu couvnout nemůže, ani kdyby chtěl. Ale co to vlastně znamená? Bude posílat a mobilizovat další a další, dokud Ukrajinu nezlomí? Bude je posílat jen na už obsazená území a tam se to snažit "zapouzdřit" a na zbytek Ukrajiny se vysere? A co bude dělat, když se mu to nepovede? Najebe tam ty atomovky?
 4. Já tu mobilizaci chápu tak, že ten zmrd rozhodně nehodlá couvnout, naopak. A to není dobrá zpráva.
 5. Je to smutné, že se beemanovi nedaří a je strašná škoda, že to pak končí mrzením. Ale pořád mu držím palce. A Kostra, se svým přístupem, patří do gentlemanů fóra
 6. Mi zrovna znamej nabizel, jestli nechcu slona koupit. Ze prej je to skvela vec. Ale nevim…
 7. To jste fakt jeste neslyseli o lihovych fixech, elektrikarskych paskach, nebo tvl o pilniku????
 8. Prodám 7 hromad hvězd, 16 lánů pruhů a 4 barely testosteronu. To všechno mi vypadnulo z televize, když jsem se díval na nový Top Gun Stejná ptákovina jako jednička. A to myslím jako pochvalu. Pro nás staříky, na jedničce odkojené, srdcová záležitost
 9. Ten vlevo si říká, jako střih dobrý, ale ten matroš... Ten uprostřed, tvl vypadám jak starej dědek. Ten vpravo, zabijte mě někdo, rychle!
 10. No ony ty kandidátky někdy v reálu vypadají docela podobně. Moje aktuální zkušenost u nás. Měl jsem spolužáka, na základce, cigoš, ale v zásadě fajn kluk. Celkově rodina podnikavá a dělná - úklidovka, výkopy atd. Spolužák má další tři bráchy a co myslíte, má ho tam. Kandidují tři z nich. Každý za jinou stranu. Sichr je sichr.
 11. @F.B. hele, na tohle funguje jedina vec (teda mi fungovala)…koupit nejakou picovinu a stare hodinky strcit na x mesicu do supliku. Potom je vytahnout, schovat picovinu a byt spokojeny. Ja uplne vidim, jak relativne zanedlouho, budes shanet stare MM zpet a jak si u toho budes nadavat.
 12. No dobře, věřím, protože doufám a nic jiného si nechci připustit Ale smysl mi to dává
 13. Příchodu horšího bych se nebál. Všichni kolem něj to dělají protože se bojí jeho. A všichni umí sečíst jedna a jedna…a vyjde jim, že (byť okolnostmi vynucené) přátelství se Západem je pro ně jediná smysluplná cesta. On se přepočítal a teď bojuje o život svůj a dost možná i rodiny. Ale případné “malé atomovky” na Kyjev se já osobně rozhodně bojím. On možná ne. Protože nevěřím (a on nejspíš taky ne), že by Západ potom recipročně poslal totéž na Moskvu.
 14. V čem ti to pomáhá překonat ty krizové chvíle? Jako fakt.
 15. Se na ty Fortisy podivej z boku. To je komin jak na Titanicu. Marfael nevybirej na monitoru podle cisel, zajdi do obchodu a vybirej podle pocitu na ruce!
 16. No, popravde, kdo by ho tam opravdu chtel videt?
 17. V čem je problém? Dojel do Lobče, tam se zmrskal a za tři dny pojede domů
×
×
 • Create New...