Jump to content

gunman

Member_50
 • Posts

  1,357
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  ve Lhotě

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

gunman's Achievements

Megazávislák

Megazávislák (7/8)

 1. Naše příčky jsou 15, jediná 6 je ta u původní potravinové skříně. Měl jsem tam našeho stavitele, jsou i u nás po městě 2 druhy paneláků, jeden se slabýma nenosnýma, tam můžeš vymlátit všechno a pak ten se silnějšíma, kde každou změnu musí vidět statik, ale s tím mám naši změnu již předjednanou, do konce týdne bude papír s požadavky na postup.
 2. Ten tvůj byt je krapet lepší, naše kuchyně je široká jen 1,8 metru zase máme hodně velkou(naprd) předsíň. Další co, všechny naše příčky jsou nosné, takže všechno bourání je až po schválení statikem.
 3. Půdorysně to vypadá takhle, 2+1 s úzkou kuchyní a malou koupelnou. Koupelnu zvětšíme o tu chodbu z předsíně do kuchyně. Tento týden odvážím vybouranej bordel, původní stěny koupelny jdou řezat aku přímočarkou, flexu jsem zatím zapnul jen na vyřezání zabetonované části futer. Od června máme nájemníka, musím to tlačit dopředu.
 4. Rozebírám původní jádro v paneláku, zase jsem měl našetřeno na Rolexky a žena, že koupíme byt V sobotu ráno jsem začal, kuchyň pryč, koupelna skoro taky, zasekly mne nefunkční uzávěry na přívodech vody, propouští, takže koupelnová baterie zpět a zítra s vodákem za zády kuchyňskou.
 5. Jen si tady odplivnu - vlákno Aké hodinky nosia politici je vlastně taková čobolákovská výstavka kreatur, kde zakladatel onanuje nad fotkama svých idolů?
 6. Nejmladší dneska udělala autoškolu a nahlásila mi, že mi sebere moje oblíbený auto
 7. Švagr měl tohle, je to od USSPA, fotka je z ledna 2016. V zimě to moc nepoužíval, pro nás to natápěl 2 dny dopředu. S údržbou to náročné nebylo a jezdil mu na to servis. Nech si to od výrobce spočítat, vycházelo to násobek normálního bazénu a spotřebu co vím, tak výrobcem udávanou násobil reálně tak 2,5x. Chtěl jsem to taky, ale máme dost prostoru kolem domu, tak to nakonec vyhrál plastový bazén zakopaný v zemi.
 8. Snad tě nezklame, ale je to levné portské, kterýho fakt stačí jeden panák jako aperitiv.
 9. Z tohohle mám jako otec taky strach, dáváš dětem to nejlepší, co můžeš a pak na ně nějaká černá smažka vztáhne ruku. Ať je dcera co nejdřív v pořádku.
 10. Pěkný to je. Jestli se to customizace počítá i nodate ciferník, tak bych se hlásil a prosil o rozpočet.
 11. Soused Honza to drží každý rok, letos dokonce o den déle. Prvního března si bere vždycky dovolenou, protože jak padne půlnoc posledního dne v únoru, vytahuje z ledničky 4 lahváče a pulitr rumu.
 12. Včera mi schválili hostovskou povolenku na honitbu, kterou mám za barákem. Po letech dojíždění jinam budu mít všechno v dochozí vzdálenosti.
 13. Sháním stropní lamely na bioklimatickou pergolu. Veškeré hliníkové profily se mi daří sehnat, ale ty naklápěcí lamely ne. Kdybyste někdo měl zdroj, byl bych rád.
 14. Nene, ty si koupí @emef a nechá si nahoru vygravírovat - Makej ...
×
×
 • Create New...