Jump to content

gunman

Member_50
 • Content Count

  1,016
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About gunman

 • Rank
  Megazávislák

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  ve Lhotě

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. furt držkoval, neposlouchal a zašíval se. už bych to nekoupil
 2. Studený je v pohodě. Chci dát Chorvatům zase šanci, byli jsme tam každý rok, ale poslední 3 mne štvali tak, že jsem se těšil na Italy.
 3. Našel jsem tuhle fotku z 2011, upgrade 2020 pošlu zítra
 4. Ty nebyly praný nikdy Dneska jsem zaskakoval v kiosku, přišel pán s černejma Seamastrama, ale odsud nebyl, protože na pochvalu řekl jen, že je to dárek. Pak dědeček s Prim s jelenem, s tím jsme pokecali
 5. Dej fotku s těma štajnama. Buď je to hodně velká holčička nebo to má jak popelník na ruce
 6. Pivo neklaplo, pánovi jsem napsal, reakce byla, všechno máte na netu, poslal jsem a nic. Kafe je skvělé, kávovar mají holky v ceně vozu střední třídy a sypou do něj café reserva. Kavárna je fajn víc jak dvacet let zaměstnávám chlapy 25-65 a teď v nové firmě i holky 16-20, který se mnou flirtujou před mou manželkou, která jim dělá výplaty
 7. U zámku je placený parkoviště, parkovat zadara se dá i u Železářství Mertlík nebo na náměstíčku, obojí je tak 150 metrů. A je to městys Pak mi napiš sz, kdy tam pojedete, ale jsem tam všechny víkendy a všední dny po práci.
 8. Zámek Častolovice, včetně kavárny na nádvoří. Když tam uvidíš v perzonálu někoho s Orlíkama na ruce a řekneš heslo, máš zákusek zdarma
 9. Co máme kavárnu, tak jsem zhubnul 4kg. Od začátku června. Po dvou letech jsem měl kontrolu z policie, paní mne viděla v prosinci 2017, kdy jsem měl 120-122, teď mám 101 a bála se zeptat, jestli nejsem nemocnej.
 10. Máme od https://www.bazeny-kostelec.cz/kontakt/ 7,5x3x1,5, zastřešení, protiproud, sůl, tepelné čerpadlo. Betonování mi udělali místní. V porovnání s centralplast, mountfield a dalšíma 3 firmama vyšli nejlíp. Na čistění máme pásáka, jezdí i po stěnách. Nemusím si toho všimnout a voda je krásná a teplá.
 11. Zepředu Seiko 5 a zezadu - vzpomínáte jak dal Prim tu krysu na Orlíky? Že přes ní nebyl vidět pořádně strojek?
 12. to mělo být ve vtipech ne :-)
 13. V Otrokovicích v Guncenter kluci přebíjí tyhle náboje, kdybys měl cestu, určitě ti poradí.
 14. Takhle velká byla, když jsme ji dovezli, mamince jsme volali, co by říkala tomu, mít doma lišku. Řekla, dělejte si co chcete :-)
×
×
 • Create New...