Jump to content

gunman

Member_50
 • Posts

  1,131
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by gunman

 1. Dcera je medik ve třeťáku, stejně jako všichni ostatní má 2 dávky očkování v sobě. Holka, co s ní je na pokoji(očkovaná) měla minulý týden kontakt s nakaženým. Včera byla na testech, pozitivní. Dcera a ostatní, co se spolu učí testy dnes - z 5 jsou 3 pozitivní. Všichni v sobě 2 dávky očkování.
 2. Problém bude i s motory prorostlým trávou a ta ochranná fólie se leckde připekla a jde dolů i s lakem a barvou.
 3. Zekonovy nosím od května do října, Orlíky od listopadu do dubna a Colty celoročně na lítačku.
 4. Mám tenhle typ v práci přes rok a jsem s ním spokojenej. Piju z toho teda jen espresso Reservu.
 5. Dnes v Zoo ve Dvoře Králové byla nějaká Rolex rodinka - Suby Nodate, Suby Bicolor paní jakése zlaté s kyklopem.
 6. Když přijde štěně do rodiny s miminem nebo se dítě narodí, když je psovy pár měsíců, je to pro některá plemena strašně silný vztah. To dítě je prostě jejich. Měli jsme skvělou fenu bx, milá byla ke všem, ale návštěvám jsem říkal - zvyšte hlas na naše děti nebo do nich strčte a ona vás zabije.
 7. Od Justry máme trezorové dveře a je ok. Můžu doporučit i https://www.trezory-broz.cz/kontakt/ dělali mi trezor na míru.
 8. Tak každej by chtěl jednou v životě na blešáku koupit za třistovky pravý Rolex, o kterejch si prodejce myslel, že jsou to bezcenný fejky z Turecka.
 9. 4 roky se nám to vleče, záloha někde leží těším se na ně a vzpomínám na Zekona, který Orlíky zvládl za pár měsíců
 10. Buck 110 je pro mne taková klasika mezi zavírákama, jeden mám v tašce u noťasu
 11. Nový člen rodiny, bílý kocour. Pes s ním je v pohodě, kočka ho ignoruje.
 12. U nás v kavárně byl dneska pán s pěknýma bondovkama, pochválil jsem mu je, chvíli jsme povídali, ale zdejší asi nebyl
 13. Dnes přišel do naší kavárny mladej kluk s bronzovýma orlíkama. Pochválil jsem mu je, ale vypadal, že ho to obtěžuje a moje Zekonovky ho absolutně nezajímali. Asi nemá smysl se ptát, jestli někdo odsud
 14. Nosil jsem rybičku na klíčích, ale vždycky po roce se rozpadla. Tak jsem v Mikovu koupil tohohle design prcka.
 15. jako v Lidlu jsou dobrý vejplaty
 16. Hloubka 1,2 je málo, zítra, až budu střízliv ti to popíšu. podívej se na https://www.bazeny-kostelec.cz/ slušná firma
 17. Jeden z kolegů je už od března na neschopence, zralej na blázinec, protože testování a respirátor jsou genocida. Jestli přijde v červenci, půjde zametat dvůr.
 18. Udělal bych si všechny skupiny najednou, nikdy člověk neví. Já si taky dodělával C po dvaceti letech. Hlavně nadrilovat manipulaci.
 19. a víš, proč to nepodepsal? kolikrát stačí se zajít zeptat předtím, než pustíš právníka ze řetězu
 20. vyletělo nahoru úplně všechno, železo, zateplováky, není sanita u nás zastavili výstavbu nasmlouvaných RD - tak to zahýbalo s rozpočtem, že se dodavatel s investorem zatím nedohodli na navýšení smluvené ceny. Podle všeho v tom ale dodavatel pěkně zahučí.
 21. TVL lidi si koupí hogofogo vířivku a pak ji dotápí brutarem. Třeba jí dojde dřevo a vyřeší se to samo. Ještě bych za ní došel, řekl jí, jak moc vás to omezuje a poprosil, ať tu předpotopní hrůzu odstraní. Pak to začít řešit přes instituce.
 22. Tak protilátky Sars-cov-2-IgG NP 3.41 ref.meze 0,00-0,90 odpovídá stavu po proběhlé infekci jestli jich mám hodně nebo málo nevím
 23. Za jak dlouho po prodělání covidu mi najdou protilátky? Před 3 týdny měla covid nejmladší dcera, zůstali jsme doma v karanténě všichni. Všem nám bylo zle, já jsem 10 dní necítil vůbec nic, horečky, zimnice, průjmy - ale všechny testy, i PCR jsem měl negativní. Chtěl bych se nechat očkovat, oficiálně jsem to neměl, ale mám strach, aby se to s vakcínou nějak nepotkalo.
 24. tohle je taky na kriminál IMG_3682.mov
×
×
 • Create New...