Přejít na obsah

polifka

Členové_50
  • Příspěvky

    283
  • Registrace

  • Přítomen

Vše od uživatele polifka

  1. HOPA: V koupelně mám podlahovku i radiátor - žebřík s elektrickou patronou. Podle mé zkušenosti i v letních měsících je chladno a zapnuté topení patronou v žebříku potěší. Vyhřátí koupelny je za cca 20 minut a spouštím ho spínanou zásuvkou - není třeba vytahovat ze zásuvky. Pokud bys chtěl vidět - předvedu ve Svítkově.
  2. Nejsem autorem, ale za mne
  3. Mám na grilu litinový rošt, topím dřevěným uhlím. Můj dotaz je ČÍM MAŽETE ROZPÁLENÝ ROŠT GRILU ABY SE MASO NEPŘIPEKLO??? Možná už tu někdo o tom psal, ale nenalezl jsem nic. Díky za odpověď.
  4. Syn má Dreame X50 a je nadmíru spokojený .....
  5. Adam Dolník - Svět elitního vyjednávače ...... velmi zajímavý pohled za oponu
  6. Práce na silné Evropě nezačaly dobře. Šéf konference v Mnichově se na závěr před všemi rozplakal
  7. JDV projev je velmi zajímavý .....
  8. Náhodou se mi do ruky dostala sklenička s "průstřelem" střelou ráže .308
  9. on je v Eurech ...... iShares Core MSCI World UCITS ETF USD (Acc)H € 6.178,48(Počet 59)Position NákupProdej € 104,72+0,56(+0,53%)
  10. iShares Core MSCI World UCITS ETF USD (Acc) (IWDA.AS) ....asi takhle ...
  11. ATH m50x mám ke své veliké spokojenosti už asi 4 roky, teď mi přišly z Aliexpresu polštáře (původní se začaly loupat a tuzemské zastoupení nereagovalo). Jinak parádní zvuk i výdrž. Přeji ti fajnový poslech.
  12. https://www.newstream.cz/money/martin-plestil-investice-a-dane-kdy-mate-klid-a-kdy-musite-vyplnovat-priznani?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu#dop_ab_variant=1264121&dop_source_zone_name=hpfeed.sznhp.box&dop_vert_ab=1264121&dop_vert_id=int1&dop_req_id=kVddittRYn9-202404131746&dop_id=27805905
  13. Ku-prsa, křidýlka, krkovice =
  14. Moco: Brandt máme indukní desku, troubu a mikrovlnku už 7 rokem a jedeme dál. Jediná závada v záruce byla odlepená lišta na mikrovlnce. Chlap přijel, přilepil a hotovo..... takže za mne
  15. Měl jsem něco podobného u myčky AEG. Přijel opravář (a vzpomenul si, že jsem se mu dobře staral o auto na servisu), a zjistil, že závada je na desce plošných spojů, kterou proletoval a myška už běhá asi 8 let po této opravě. Prý se na letování součástek na plošňák používá jakýsi "ekologický" cín a ten větší proudové zátěže nezvládá... Použil na proletování spojů klasický cín z cívky.
  16. to Hájek: byl jsem na prodlouženém víkendu a plná spokojenost - rezort OREA Devět skal nebo OREA Harrachov poznámka: nejsem jejich agent, ale spokojenec
  17. Conrad: ....Volby se blíží a dobrý každý hlas .....
  18. CRWD teď -13% dobrá koupě
  19. to Warann: https://eshop.interdrinks.cz/katalog/alkoholicke-napoje/rumy/rum---trideni-dle-puvodu/guatemala/produkt/ron-botran-solera-18y-40-0-7l-hola-lahev?sznclid=DTw7NDQ_PT4_PDo4Pz08PT4-ODQ8 osobně ověřené pití
  20. to Gustaf: prosím, můžeš přidat typ? (dělají toho víc), ale docela mne to zaujalo to Afričan: Oleo-Mac znám spíš jako výrobce motorových pil, ale poohlídnu se Díky za informace a po dovolené to rozseknu
  21. S dovolením opráším toto téma s prosbou o radu. Momentálně stojím před rozhodnutím jakou tlakovou myčku pořídit. Bude sloužit primárně na mytí auta, kol a případně i na práce kolem domu. Prosím o názory zkušenějších členů fóra, případně o jiné názory. Díky..... Zatím váhám u těchto 1. https://www.datart.cz/vysokotlaky-cistic-karcher-k-2-1-673-220-0.html 2. https://www.datart.cz/vysokotlaky-cistic-karcher-k-4-universal-edition.html?utm_source=zbozi.cz&utm_medium=priceindexer&utm_campaign=seznam+search&utm_term=KAR16793000 3. https://www.datart.cz/vysokotlaky-cistic-bosch-aqt-130.html:
  22. Nějak mi hlava nebere jak mohla tato .... dělat rektorku univerzity
  23. organic: Co takhle kdyby PP používal brejle.... zase přestupek. Mám příbuznou, která se zabývá léčbou poranění očí. Nepřál bych vám slyšet, co v rychlosti 60km/h dokáže s okem udělat muška
×
×
  • Vytvořit...