Jump to content

karel hb

Member_50
 • Posts

  1,136
 • Joined

 • Last visited

5 Followers

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Ždírec nad Doubravou
 • Fanoušek značky
  Staré Citroeny, rocková muzika (taky stará), hodinky Seiko a Omega (asi už taky staré)

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

karel hb's Achievements

Megazávislák

Megazávislák (7/8)

 1. Mně osobně přijde kombinace světlého cifru a modřené vteřinovky, případně i ruček, jako naprosto top záležitost. Nechal jsem si v Onyxu do Tebou zmiňovaných SDGM001 přehodit k té modřené vteřinovce modřené ručky a výsledek je super. Myslím si, že na tomto modelu byly originální ručky asi největší slabina, takže za mne velká spokojenost.
 2. Moc pěkná modifikace, ta vteřinovka.
 3. Všem děkuju za info, objednáno u p.Frýdla, tak uvidím, až dorazí a srovnám s originálem. Jinak pokud by někdo řešil podobný problém, jsou k mání ještě na AlliExpresu v počtu 10ks za cca 170kč, ale nevím, jaká bude kvalita, musel bych zkusit.
 4. Ahoj Seikaři, potřeboval bych pár origo silných stěžejek na Monstra. Bral jsem vždy od pana Šafáře z AZWATCH, ale už nemá a mít nebude. Tak pokud by někdo měl a nebo mne nasměroval někam, kde bych pořídíl, budu moc rád. Cenu respektuji. Dík Karel
 5. Pokud chceš winder k Seikám, měl by mít kolmé uložení hodinek. Seika mají tužší rotor a pokud jsou hodinky pod úhlem 45 stupňů, blbě se dotahují.
 6. Děkuji za přehršel rad, vyřešeno.
 7. Za sebe mohu Mirka jen doporučit. Ač se osobně neznáme, zaslal mi hodinky bezplatně, abych si je prohlédl. Sice nešlo o hodinky v řádech statisíců, ale ani o hodinky za pár korun, takže hluboce smekám před důvěrou a korektním jednáním. Perličkou nakonec bylo to, že mojí vrozenou nerozhodnost podpořil tak razantní úpravou ceny ve svůj neprospěch, že nešlo odmítnout. Takže Mirkovi moc děkuji za splnění svého dlouholetého snu o vintage Omegách a těším se na další případný obchod.
 8. https://www.azwatch.cz/e-shop/hodinky-seiko/seiko-stezejky-silne-20-mm-116/ Časy se trochu mění, za 20 už určitě nejsou, ale pan Šafář mi je naposledy poslal v obálce a za poštu nic nechtěl, tak se s ním zkus domluvit.
 9. Moc děkuju za odkaz, ale má tam speedmastery a tenhle typ omeg nechci.
 10. Nevím, jak lépe specifikovat. Pokud bych použil Tvůj příměr s auty, nenapsal jsem, že chci koupit starý auto, napsal jsem, že chci koupit starý Citroen. Nevím, jestli pomůže, když napíšu konkrétní specifikace, nejsem rozodnut pro určitý model. Automaty nebo ruční nátah, světlý cifr, komplikace day nebo day/date, na tahu, vybral bych si z řady Geneve, Seamaster nebo Constellation od Genty. Stačí tento nástřel? Šlo mi spíš o radu na nějký ověřený eshop, který se zabývá prodejem starých Omeg napříč spektrem všech modelových řad.
 11. Ahoj kluci, už delší dobu pokukuji po starších Omegách, ale moc nevím, kam se obrátit. Asi bych si dokázal vybrat na Chrono24, ale dle reakcí zde na foru usuzuji, že ceny jsou tam dost nastřelené. Tak bych znalé poprosil o kontakty na ověřené zahraniční eshopy, kde bych mohl pořídit. Moc děkuji
 12. Jj. ban na neurčito tady dostal i ggrand za to, že napsal +1 pod příspěvěk 5ettera, ve kterém, dle mého soudu, nikdo neschvaluje prodej fejků. Pouze poukazuje na to, že s následným prodejem nemá nikdo z čínské sekce nic společného. Alespoń já jsem to tak pochopil, tak doufám, že za svůj názor taky nevyfasuji ban. Je to na první straně tohoto příběhu.
 13. Tak se také musím přřidat s velkou chválou servisu Onyx. Vymyslel jsem drobnou modifikaci na jedněch Seikách (podrobnosti si nechám do Seiko vlákna) a kluci se toho zhostili naprosto luxusně. Bylo potřeba objednat díl, který po dodání neseděl, tak repete, vše na blind, ale Ruda to nevzdal a výsledek je naprosto dokonalý. Také předběžná dohoda na ceně zůstala přes všechna úskalí stejná, jako bonus bezplatné seřízení chodu. A to nemluvím o cestovním pouzdru, ve kterém mi hodinky přišly poštou. Takže za mne velká spokojenost a Onyx mohu opravdu velice vřele doporučit. Takže kluci, moc dík, vypadá to skvěle. Karel
 14. Obchod na jedničku, hodinky skvěle zabalené a za super cenu ve stavu nových, poštovné v ceně, vřele doporučuji.
 15. Ahoj, nedal si cenové rozpětí nebo jsem to přehlédl, ale jedny světlé Sarby jsou v prodejní sekci. Já bych se ale jednoznačně přiklonil k tombasovi a vzal Mido Multifort. Co mi u Sarbů vadilo byl špatný kontrast ruček a indexů proti cifru, horší odečet času. U Mida úplně super, pokud by si měl strach z nového strojku s 80h rezervou nátahu, tak se dají sehnat nové s klasickou Etou. Měl jsem přesně tuhle světlou verzi ve velikosti 38mm a prodal jsem je jako nové jen proto, že byly tak dokonalé, že jsem neměl to srdce je začít nosit a otlouct a poškrábat. Jediné mínus byla mizerná lumi, ale to u té černé barvy asi ani jinak nejde.
×
×
 • Create New...