Jump to content

karel hb

Member_50
 • Content Count

  1,120
 • Joined

 • Last visited

5 Followers

About karel hb

 • Rank
  Megazávislák

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Havlíčkův Brod
 • Fanoušek značky
  Staré Citroeny, rocková muzika (taky stará), hodinky (asi už taky staré)

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Mohu potvrdit, včera mi dorazil safír na želvy, od objednání po osmi dnech.
 2. Tak po velikých peripetiích je balíček uvolněn z celního řízení a snad konečně dorazí. Objednával jsem mockrát, vždy bez komplikací a výpalného, teď asi kvůli koroně neskutečně dlouhá doba doručení do republiky. Potom anabáze tady, dva dny dokládání spousty věcí (nesmyslných a nelogických) na celní řízení, takže pro mne asi poslední nákup hodinek ze zahraničí tímto způsobem. Já vím, že za to nemůže obchod, tak jen takový povzdech.
 3. Tak musím potvrdit výše uvedené stesky na rychlost doručení. 2.6. objednáno, 5.6. balíček opusti Singapore (DHL), potom 19 dní nic, 24.6 dorazil do Frankfurtu a od té doby zase nic. Normálně by mi to tak nevadilo, ale je to dárek pro dceru k maturitě a tu absolvovala s úspěchem před 10 dny. No, snad to dopadne.
 4. Ahoj kluci, neobjednával teď někdo, v době koronavirové, něco ze Skywatches.com? Jen bych rád věděl, jestli se doručení nějak výrazně prodloužilo vůči normálnímu stavu. Děkuji za info.

 5. Při vší úctě, Ty zná jeho starou a nebo to jen srovnáváš se svojí? Tahle reakce je fakt ubohá.
 6. I já musím přidat pozitivní hodnocení. Hodinky do druhého dne u mne, stav přesně takový, jaký byl popsán, domluva na 100%. Za mne 1A a vřele doporučuji.
 7. I já se musím přidat k pozitivním komentářům. Super domluva, super nabídka, peníze obratem na účtu, za mne 1A a Daniela jednoznačně doporučuji.
 8. Jasně, kluci, rozumím, jde mi spíš o to, že Suma jsou mi pocitově fakt velký, peru se s tím, co je mám. Pro moje zápěstí je v diverech optimum SKX a Monstra. Souhlasím s tím, že pravý Monstra jsou jedničky a dvojky, ale tady jde spíš o to, že bych měl hodinky se stejným strojkem, jako Suma, s parádním cifrem (ten Jade se mi fakt moc líbí), velikostně přijatelné. Takže bych to asi nebral jako poctivý Monstra, ale jako hodinky na úrovni Sumo se specifickým pouzdrem, prostě nezaměnitelné potápky. Navíc verze, o které mluvím, je se safírem bez kyklopa a s korunkou ze Sumo, takže signace a podobná
 9. Jj. Já teď zvažuju pořídit modifikovaný trojkový Jade Monstra, ale musel bych pustit jedničkový modrý Suma, což bych vzhledem k velikosti ještě unesl, ale zároveň i dvojkový oranžový Monstra, protože peněz nazbyt teď opravdu nemám a navíc mi přijdei nesmyslný mít dvoje "stejný" hodinky, ale čím víc o tom přemýšlím, tím víc mi to přijde jako špatný nápad.
 10. karel hb

  Seiko SARX

  No já nevím. Tyhle Sarxy jsem naživo v ruce neměl, ale Sarby mám. Všichni tvrdí, že Sarxy jsou minimálně o level výš a nemám důvod jim nevěřit. Oproti Sarbům mají super AR, diashield, preciznější zpracování. Na druhou stranu mi přijde, že určité věci hovoří, alespoň z mého pohledu, pro Sarby. Protože mám menší zápěstí a Sarby používám výhradně jako společenské hodinky buď k obleku nebo k lepšímu oblečení, přijde mi velikost 38 vůči 40 mnohem praktičtější a vhodnější. Lumi na ručičkách a indexech beru také jako plus, navíc mi přijde, že vzhledem k implantaci bílé linky a lumi na ručky vypadají
 11. Měl jsem to stejně, ale kupodivu tah ze "staršího" modelu SCVS mi sedl úplně přesně. Je to zvláštní, rozměrově by vše mělo být stejné včetně spony, ale Sarby s origo tahem byly buď moc natěsno nebo moc volné a s tahem z SCVS je to super.
 12. Ale Alpinisty bych kvůli nim určitě neprodával.
 13. No nevím, na Skywatchesu se na jubilee tahu pohybují taky kolem 4K a celníci mi tam nikdy nic nechytili. Vzhledem k tomu, že je to pořád o třetinu méně než u nás a Koscom tento obchod uznává jako oficiálního prodejce a se zárukou tedy není problém (vlastní zkušenost), tak bych tuhle variantu úplně nezatracoval. Záruka je sice jen rok, ale když uvážím, za kolik se dá sehnat nový strojek, kdyby se něco pokazilo, tak se ty ušetřené 2k pořád vyplatí. Ale je to jen můj názor.
×
×
 • Create New...