Jump to content

martar

Member_50
 • Content Count

  8,373
 • Joined

About martar

 • Rank
  freshwater explorer

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Praha-venkov
 • Fanoušek značky
  Vulcain, Omega, Rolex, Seiko...

Recent Profile Visitors

19,394 profile views
 1. Vidím oba! (Neee, jen toho s jednoho s letní srstí )
 2. Izolační pásy jsou pod zdivem vidět... Možná je to místo s rizikem záplav, ale jak by to spasilo 15 cm cihelný podezdívky fakt nevím. Taky to vidím poprvé, ale já toho ještě neviděl... nesouvisí to spíš s budoucíma vrstvama podlahy? Taky by mne to zajímalo. Nějakej dobrej důvod pro to určitě bude.
 3. To je na mě už moc složitý, kluci. Já mentálně dávám maximálně ty senza titutulky na lidovkách
 4. Nevěřil. Doufal V průběhu času oscilovaly odhady odborniků mezi půlrokem až desitkou let, takže prostor pro doufání tu byl.
 5. Tak titulky mají ambici být senzační vždycky, to je tak nějak jejich úloha Spíš si říkám, co zmíněný realtivně rychlý sešup účinnosti udělá s těmi čtyřmi roky, na které mi ZATÍM platí certifikace. Čekám kdy se to smrskne na rok nebo i míň... a pak opět pakárna nebo přeočkování.
 6. Hmm https://www.lidovky.cz/svet/izrael-zaznamenal-snizeni-ucinnosti-vakciny-proti-covidu-proti-vaznemu-prubehu-ockovani-nadale-fungu.A210723_181845_ln_zahranici_lihem Tak alespoň že slušně chrání pred hospitalizací resp těžkým průběhem.
 7. Až na Willa Smithe samozřejmě!
 8. Vzhledem k tomu, že jsem dostal pár zpráv ohledně mé dnešní reakce na Baldica a nechce se mi jednotlivě odpovídat, učiním to tady. OK, pojďme si rozebrat, co jsem napsal: "Ač kompletně naočkován, tady se musím jorokwa (kurňa jak to mám skloňovat?!) zastat." = zjevně nejsem antivaxer, přesto si myslím, že v něčem může mít proti davu pravdu. A to pokud jde o míru prověřenosti nových vakcin, o které psal Baldic. "Prověřenost léku je fenomén vyžadující dostatek dat, a ty lze ziskat jen "třírozměrně": 1) mít co největší a maximálně reprezentativní vzorek populace 2
 9. ještě jsi zapomněl na solárplachtu. Já mám obyčejný dřevo (KVH fošny na trámech a sloupcích z litýho betonu) a spokojenost... nic to teda neumí, ale neprší mi na terasu a o to jde.
 10. ...s plně kvalifikovaným názorem... sorry, Radku Já se věcné diskuzi rozhodně nebráním. Rád si tu přečtu relevantní argumenty proti jednotlivým bodům mého předchozího příspěvku. Edit: snad je jasné, že nejsem antivaxer. Jen jsem se vyjádřil k té prověřenosti...
 11. Ač kompletně naočkován, tady se musím jorokwa (kurňa jak to mám skloňovat?!) zastat. Prověřenost léku je fenomén vyžadující dostatek dat, a ty lze ziskat jen "třírozměrně": 1) mít co největší a maximálně reprezentativní vzorek populace 2) mít o jednotlivých pacientech co nejvíce podrobných dat, nejlépe i zdánlivě nesouvisejících s očekávanými následky použití léku 3) mít k dispozici dlouhý časový úsek, ideálně desítky let. Zatím je částečně splněna jen první podmínka (proč částečně? Protože nebyly očkovány děti). A že se v minulosti stala řada průserů je bez deba
 12. Já to právě viděl u známých, čerstvě položené, a musel jsem se vší silou ovládat, abych si při posezení pod pergolou o ten drsnej povrch furt nebrousil kůži na chodidlech - naprostá rozkoš ale představa že po mně pak oplachujou terasu... Přesto esteticky pořád víc preferuju ten přírodní šutr.
 13. Ještě teda jeden postřeh. Když mý děti skákaly bomby do vody, nevydržela to klapka ve skimmeru, (ulomila se jí jedna z paciček a vypadla). Když vidím tu skokanskou rampu (pardon, terasu! ) u tebe, doporučuju rovnou jednu novou klapku do foroty koupit (stojí to cca 70 - 100 Kč), až budeš objednávat v poolshopu sítě, hračky nebo chemii.
 14. Na ten kamenný koberec v čase jsem hodně zvědavej. Sám povrchy chodniků a terasy furt odkládám (pořád doufám, že se skamarádím s majitelem ňákýho lomu na porfyr - mám toho holt přes 200 metrů). Jsem zvědav na tvou zkušenost za pár let. Přeju, ať je jen pozitivní.
 15. Vyborně! Já se totiž už trochu připravuju, až to tu přebere Číňan a zavede systém sociálniho kreditu edit: jsem tak trochu čekal, že zrovna Ty mně Neználkovi vysvětlíš, proč jsou ty QR kòdy rozdílný
×
×
 • Create New...