Jump to content

Plina

Member_50
 • Content Count

  184
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About Plina

 • Rank
  Učedník

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Ostrava

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nevím, zda se to dá srovnat. Používal jsem dlouhou dobu magnetický držák do auta iOttie a na koženém ani silikonovém obalu nebyl nikdy byť jen náznak ošoupaného kolečka. Tak nevím. Nicméně zde nový magsafe a obal jako problém vidí
 2. Díky za upozornění na tyhle 40. Dlouho jsem je chtěl zkusit, jen ty 44 byly moc. Tyhle jsou fakt skvělé a už jsem se srovnal i s těmi indexy. Podle mě je dost shazují jejich řemeny. Nevím jak na živo. Těším se na fotky na jiných. Ale asi neodolám a objednám. Nějak mám pocit, že přes zimu musím být za pilota.
 3. Mi se moc líbí klávesnice nebo kombo klávesnice obal od logitechu. Ideal toto https://www.logitech.com/cs-cz/products/ipad-keyboards/combo-touch.html ale myslím, že je až od modelu 2019. Je to obal s odnímatelnou klávesnicí, takže za mě super. Ale pro starší zařízení, pak asi samostatně keys to go https://www.logitech.com/cs-cz/product/keys-to-go nebo i s obalem https://www.logitech.com/cs-cz/product/slim-folio-ipad-keyboard-case Nicméně taky nejsou úplně levné a bohužel schází i české popisky.
 4. Je jim 22 let. Nosil jsem je prakticky do doby, než jsem objevil toto fórum. Jen mě mrzí, že jsem po pádu ztratil plechový dílek tahu u pouzdra, tak od té doby na kůži.
 5. A dost pravidelně...[emoji3]
 6. Hele, nebyls u mě?[emoji3]
 7. Zřejmě první hodnocení. Hodinkový prodej, řekl beru a peníze obratem na účtu. Doporučuji. Plina
 8. Objevil jsem něco, co asi nutně potřebuju, tak to probírám, co půjde z domu. Ale tyto to mají jisté. Ty zůstanou...
 9. Plina

  Tudor North Flag

  Já měl k bondovkám vybrány Black baye ve 41. Ale pořád to nějak nebylo ono. Včera jsi mě inspiroval, dnes jsem vletěl do Dealu a jako pokud by mě příští rok nečekala událost, ke které si chci hodinky nadělit, tak by tam ty NF nezůstaly. Výborná velikost, krásné hodinky a přitom nic usedlého pro seniory[emoji3]
 10. Tak jak jsem potápky na kůži moc nemusel, tak jako dobrý.
 11. Tak jak jsem potápky na kůži moc nemusel, tak jako dobrý.
 12. Longines Conquest nebo hydroconquest. Nové HC za mě super. Dají se i k saku.
×
×
 • Create New...