Jump to content

schipe

Member_50
 • Posts

  204
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Pořád někde
 • Fanoušek značky
  Panerai a AP

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

schipe's Achievements

Kandidát závislosti

Kandidát závislosti (5/8)

 1. Opět jsem měl tu čest s Kamilem směnit pytlík se zlaťákama za nějakou tu věc a jako vždy super. Dokonce jsem díky němu shodil i pár kilo. Jednoznačně doporučuji!! Petr
 2. Výborné jednání. Domluvili jsme se rychle, vše bez problémů! Doporučuji!
 3. Obchod v nejlepším pořádku. Kamil splnil, co napsal. Další z gentlemanů na této palubě. Doporučuji! Petr
 4. Přidám se k velmi spokojeným zde na fóru. Radost z obchodu a ze získané věci. Vše pečlivě zabaleno, max. důvěra, že zaplatím (a to jsem zapomněl kolik mám platit, takže platba proběhla na dvakrát.....). Je to opravdu gentleman!
 5. Prodám zvlhčovač vzduchu Stylies Titan. Koupeno zde https://www.proalergiky.cz/eshop/zvlhcovac-vzduchu-stylies-titan.html Koupen před několika dny a pouze jednou vyzkoušený. Je hezký a funguje dobře. Jen potřebujeme pro větší plochu. Tento je do 65m2. Vzhledem k tomu, že jsem ho vyzkoušel, tak ho nechci vracet. Foto je moje. Je jen rozbalený, v kompletním balení se zárukou. Cena 2.500Kč plus něco málo na poštu.
 6. Máte někdo zkušenost s prodejcem Chrono 10:10 na Chrono 24? Mají i kamennou prodejnu v centru Prahy. Mají tam hodinky, po kterých už dlouho slídím a nemůžu je nikde rozumně sehnat... Děkuji za jakékoliv info.
 7. Jak si z toho sundal značky. Asi je zkušenej
 8. Jeden kornout = 2, NE 4. Dva kornouty jsou 4.....
 9. Mně se na to nejvíc osvědčily broky.
 10. Jediný legální způsob je koupit novou známku. Opravdu spolehlivé řešení je známku podlepit. Tzn. nalepit ji na nějakou fólii. Takovou, co najdeš na novém displeji telefonu a pak ji sloupneš. Machři jsou na to v autosalonech.
×
×
 • Create New...