Jump to content

schipe

Member_50
 • Posts

  200
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Pořád někde
 • Fanoušek značky
  Panerai a AP

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

schipe's Achievements

Kandidát závislosti

Kandidát závislosti (5/8)

 1. Prodám zvlhčovač vzduchu Stylies Titan. Koupeno zde https://www.proalergiky.cz/eshop/zvlhcovac-vzduchu-stylies-titan.html Koupen před několika dny a pouze jednou vyzkoušený. Je hezký a funguje dobře. Jen potřebujeme pro větší plochu. Tento je do 65m2. Vzhledem k tomu, že jsem ho vyzkoušel, tak ho nechci vracet. Foto je moje. Je jen rozbalený, v kompletním balení se zárukou. Cena 2.500Kč plus něco málo na poštu.
 2. Máte někdo zkušenost s prodejcem Chrono 10:10 na Chrono 24? Mají i kamennou prodejnu v centru Prahy. Mají tam hodinky, po kterých už dlouho slídím a nemůžu je nikde rozumně sehnat... Děkuji za jakékoliv info.
 3. Jak si z toho sundal značky. Asi je zkušenej
 4. Když Bert tak hezky začal, přihazuji - 5.555Kč.
 5. Jeden kornout = 2, NE 4. Dva kornouty jsou 4.....
 6. Mně se na to nejvíc osvědčily broky.
 7. Jediný legální způsob je koupit novou známku. Opravdu spolehlivé řešení je známku podlepit. Tzn. nalepit ji na nějakou fólii. Takovou, co najdeš na novém displeji telefonu a pak ji sloupneš. Machři jsou na to v autosalonech.
 8. Jednoho Aliena má kamarád. A musím říct, že opravdu nemá chybu. Skvělej úchop, parádní vyvážení a moc pěkně se z ní střilí.
 9. Do firmy sháním dvě auta. Na úrovni Superb, Passat. Možná nižší třída Octávka, Golf. Nejlépe kombík a v automatu. Je na to velmi omezený budget. Cca. 500.000Kč včetně DPH na jedno auto. Můžete mi doporučit někoho ověřeného, kde shánět? Nájezd, ani rok není rozhodující. Případně by se tu našel někdo, kdo by dokázal auta sehnat/zařídit? Díky Petr
 10. Pánové a dámy, sháním do firmy v Praze webaře, kodéra, který se vyzná ve Wordpressu a nebojí se občas udělat něco na backendu. Znalost Drupalu je vítána. Spolupráce je na domluvě (ŽL, zaměstnanec, full time, part time). Podrobnosti do SZ. Díky Petr
×
×
 • Create New...