Jump to content

habadej

Member_50
 • Content Count

  1,437
 • Joined

 • Last visited

About habadej

 • Rank
  Megazávislák

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Černošice u Prahy
 • Fanoušek značky
  Teď zrovna nevím co dál...

Recent Profile Visitors

9,589 profile views
 1. Po dohodě s kolegou z práce (jsou pro něj :-)), rozšiřuji poptávku i na oranžové. Díky za nabídky.
 2. Koupím Seiko monster první, druhá generace. Výborný stav. Nabídky prosím sz. Díky.
 3. Si normálně démon :-).
 4. Vždyť ony ty čekačky nejsou tak hrozný. Loni Expy 1 cca 6 měsíců, Suby ND cca 4 měsíce, historii jsem měl jedny hodinky.
 5. Já jsem v loni paradoxně čekal na Expy 1 asi o dva měsíce dýl než na Suby ND.
 6. Taky se přidám, děje se to tak asi dva týdny.
 7. No, s vodítkem to asi nepůjde. Jsme zvyklí na navíjecí.... Díky.
 8. Náš pejsek Kejsík si u mě taky objednal jeden řemínek na krk, tak jsem mu ho spíchnul. Na to, že je to můj první psí, tak to dopadlo dobře:
 9. Všechno dolů, ale bílou krabici mi nechali.
 10. Tahle značka je mi strašně sympatická jak svými modely, tak svou historií i neotřelým dizajnem. Onehdá když jsem byl na dovolený na Kubě, tak jsme šli se ženou kolem nějakýho blešáku. Měl jsem štěstí a jedny předrevoluční jsem si odvezl. Tyhle tři modely jsou úžasný. Vůbec netuším, pro jaký bych se rozhodl. Z mýho pohledu jsou neomrzitelný.
 11. Dávám černou. Pro chlapa jasná záležitost. Ale ty stříbrný jsou na fotkách krásný. Jsou tak krásný, že jsem manželce navrhnul, že jí výhledově obdaruji OP34, a ona, světe div se, souhlasila.
 12. Hudební limitka tu ještě nebyla i když si myslím, že jakákoliv spojitost s Beatles nebo Lennonem bude k nezaplacení. Kdyby se šlo tímto směrem, a nějak by to šlo, tak bych se asi přidal. Ještě bych podotknul, že pokud by neprošel Lennon (Beatles), tak v roce 2021 bude třicet let od úmrtí Freddie Mercuryho. Měl bych k Seiko "Mayovkám" pecku do comba :-).
 13. Můj první obchod se Zbyňkem dopadl na výbornou. Rozhodně doporučuji a děkuji.
 14. Jo, to se mi v poslední době stává taky. Musím kliknout na "úvodní stránka" a pak opět na "nepřečtené" a většinou to pomůže. Když ne, kašlu na to a vrátím se za chvilku. A stává se mi to taky při dlouhým načítání.
×
×
 • Create New...