Jump to content

habadej

Member_50
 • Posts

  1,498
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Černošice u Prahy
 • Fanoušek značky
  Teď zrovna nevím co dál...

Recent Profile Visitors

9,999 profile views

habadej's Achievements

Megazávislák

Megazávislák (7/8)

 1. Ano, takto se ke kritice staví profík!
 2. Krásné svátky, vše nejlepší v novém roce a mnoho radostných okamžiků, nejen tikajících :-).
 3. Musím říct, že to jsou hodinky po kterých se mi stejská nejvíc. Jsou parádní, ale na náramku je to zase jiná hitparáda.
 4. Koupil bych na doplnění sbírky zlaté a stříbrné mince. Svatováclavské dukáty 1923 - 1936, F.J.I. Rakousko-uherské dukáty, osmizlatníky, čtyřzlatníky, 20 koruny, 10 koruny. Koupil bych i stříbrné RU oběžné mince 1848 - 1916. Lepší kusy oběžných mincí ČSR, CSSR 1918 - 1939 a 1945 - 1953 a 1953 - 1992. Protektorát nechci, ČSR a ČSSR pamětní taky nechci. Preferuji super stav. Díky.
 5. Škoda, že jí nechodilo podání jako ze Sabalenkou. Mohlo to tam být...
 6. Ach jo, je to celý na levačku. Po dlouhý době jsem sledoval fotbal a zase jsem se ujistil, že ten sportovní aspekt nemá proti prachům žádnou šanci. U nás sestavu zřejmě dělá Tvrdík s pytlem juanů. A to, jak včera bylo všechno nastavený pro postup Anglánů, darmo mluvit :-(. Zase mě ten fotbal nasral. Jdu čumět na Plíškovou, tam se snad rozhodne na kurtu :-).
 7. Domluva, předání, pokec, vše v pohodě. Díky
 8. Škoda, šance tady byla. Jak se Šilhávýmu povedl zápas s Holandskem, tak včera podle mýho názoru klasicky prokaučovanej zápas. Zahajovací sestava s Bořilem, když se s Holandskem ukázalo, že Kadeřábek je jasně lepší i když hrál na druhý straně, než je zvyklej. Darida jasně patří do základu. Nechápu, proč začal na lavičce. Nevím, co bylo s Hložkem. Hlložek dostal pokaždý pár minut, ale vždycky udělal něco smysluplnýho. Proč stáhnul Holeše v půlce? Potřeboval oživit ofenzívu? Vždyť Holeš byl v laufu jako nikdo jinej, dal gól Holanďanům a měl tah na bránu. Nevím, ještě jsem nečetl komentáře, rozhovory, hned jak to skončilo, tak jsem to votráveně přepnul na tenis.
 9. Ještě bych rád vyzdvihl i soupeřku. Na rozdíl od některých umělých, namyšlených fiflen nebo lehce postpubertálních holčiček působila Anastasia velice přirozeně a žensky. A samozřejmě podala velmi dobrý výkon. Zkrátka finále jak má být.
 10. Moc jí to přeju. Pracovitá, skromná holka, žádná nafrněná bárbína.
×
×
 • Create New...