Jump to content

habadej

Member_50
 • Content Count

  1,485
 • Joined

 • Last visited

About habadej

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Černošice u Prahy
 • Fanoušek značky
  Teď zrovna nevím co dál...

Recent Profile Visitors

9,766 profile views
 1. Škoda, že jí nechodilo podání jako ze Sabalenkou. Mohlo to tam být...
 2. Zbyl mi tu jeden pěkný kousek z Horweenu v barvě Red Cavalier, rozměr 120/80, 20/18. Podšitý jemnou hovězinou, hrany zapravené a hlazené do barvy. Cena Kč 850,-, plus doprava. Kdyby chtěl řemínek někdo upravit nebo jinou niť, není problém. Mohu nabídnout spony viz. foto. Mohou být leštěné i broušené, nebo rychlostěžejky (cena Kč 30,- za pár). Díky.
 3. Jestli se někomu hodí, prodám za Vaší, rozumnou cenu :-). A zdarma upravím podle požadavků.
 4. Ach jo, je to celý na levačku. Po dlouhý době jsem sledoval fotbal a zase jsem se ujistil, že ten sportovní aspekt nemá proti prachům žádnou šanci. U nás sestavu zřejmě dělá Tvrdík s pytlem juanů. A to, jak včera bylo všechno nastavený pro postup Anglánů, darmo mluvit :-(. Zase mě ten fotbal nasral. Jdu čumět na Plíškovou, tam se snad rozhodne na kurtu :-).
 5. Domluva, předání, pokec, vše v pohodě. Díky
 6. Škoda, šance tady byla. Jak se Šilhávýmu povedl zápas s Holandskem, tak včera podle mýho názoru klasicky prokaučovanej zápas. Zahajovací sestava s Bořilem, když se s Holandskem ukázalo, že Kadeřábek je jasně lepší i když hrál na druhý straně, než je zvyklej. Darida jasně patří do základu. Nechápu, proč začal na lavičce. Nevím, co bylo s Hložkem. Hlložek dostal pokaždý pár minut, ale vždycky udělal něco smysluplnýho. Proč stáhnul Holeše v půlce? Potřeboval oživit ofenzívu? Vždyť Holeš byl v laufu jako nikdo jinej, dal gól Holanďanům a měl tah na bránu. Nevím, ještě jsem nečetl komentáře, rozhov
 7. Já něco mám. Až dorazím domů udělám nějakou fotku.
 8. Ještě bych rád vyzdvihl i soupeřku. Na rozdíl od některých umělých, namyšlených fiflen nebo lehce postpubertálních holčiček působila Anastasia velice přirozeně a žensky. A samozřejmě podala velmi dobrý výkon. Zkrátka finále jak má být.
 9. Moc jí to přeju. Pracovitá, skromná holka, žádná nafrněná bárbína.
 10. Hlavně ten empírovej rozhodčí :-(, to kdyby nedopadlo, tak je to na přesdržku. Ale bojovnice velká a sympaticky skromná holka to je.
×
×
 • Create New...