Jump to content

moco

Member_50
 • Posts

  4,785
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by moco

 1. No a když už se tady vykecávám, tak bych od vás zkušených matadorů potřeboval poradit, jak vyřešit wifi v paneláku. Mám klasický problém, že je tady hodně "kohoutů na jednom dvorku" a někdy ta wifi prostě nejede. Poradíte mi nějaký chytrý router, který by uměl, laicky řečeno, přeskakovat do volných "zón", když je zrovna plno?
 2. @Maxel @Radek124Co jsem projel recenze, tak asi teda vezmu základ a na filmy a pohádky pro děti dokoupím rychlý externí hdd (koukáme na ně sporadicky) Teď mám 128GB + na ty filmy 128GB SD kartu a jedu v pohodě, na filmy koukám 2x do roka, když jsem dlouhodobě mimo domov nebo když je fakt krize. Tohle bych případně vyřešil jen externím diskem, který stejně už dlouho plánuju pořídit i na zálohu. Mám i iCloud 200GB, takže ten MacBook 256Gb snad bude ok.
 3. Řeším nákup nového Macbooku Air M1. Schválí te mi moji konfiguraci? Macbook na kancelářskou práci (Word, excel, powerpoint, internet) a domácí použití. 8-core, 8-core GPU, 16GB operační paměť, 512GB harddisk Řeším ještě, jestli si mám připlatit 6000 Kč za větší disk (1TB). Není to pro mé použití předimenzované? Nebude stačit koupit základ 8GB paměť a 7-core GPU? Chtěl bych ho doma mít alespoň deset let. Díky za názory.
 4. Zkusil bych ještě změnit formát
 5. Vše dle domluvy, pečlivě zabaleno a v lepším stavu než bylo deklarováno. Doporučuji!
 6. Vyzkoušej, já to budu taky tak řešit. Má to určitě více výhod než nevýhod. Asi největším argumentem bude, když si to člověk srovná s placenou (měsíční?) službou satelitního vyhledávání vozu. Air Tag je parádní náhrada za mrzký peníz s pár nevýhodami.
 7. No, máš to blbé no Já to bohužel vidím nezkušeně, jako pouhý celoživotní zaměstnanec
 8. Jestli nechcete, aby ztmavly, tak mazání nějaké na bázi vody.
 9. Jediné pozitivum na tomto příběhu je, že se jedná naštěstí o firemní auto (samozřejmě tyhle problémy nepřeji ani firmě). Být to "soukromá" akce, tak mě jebne.
 10. To mi připomnělo posledního žida, co dělal sedy lehy.
 11. Já přecházel před třemi lety a zvykl jsem si během měsíce. Dle mého amatérského názoru je těžší přechod z MacOS na Win nežli naopak.
 12. Aby Radkovi nepraskla cévka, tak odpovím: Je lepší.
 13. Jedno foto s disproporční polohou ručiček
 14. @guzmic Vypadá to parádně, jsi hodný muž
 15. Mám rád tyto multi-tématové příspěvky, u kterých člověk neví, kde to dřív připnout…. https://www.evropa2.cz/clanky/zivot/dvojnasobna-matka-zacala-po-detech-kojit-sveho-snoubence?fbclid=IwAR0e2mO4YxCt_Ll2FNqP8AvOaRvhSaO6BocokKoY41gPc19p8vduR1J7e7E
 16. Ano, transparentní….zkus to sehnat postaru…zajít do prodejny Geox
 17. O festovní věci netřeba se starat. Pokud se kůže bude tvářit, že vysychá, tak jí dej olej. Já dávám jen Geox diamant krém na obuv, je na vodní bázi, bota neztmavne a nezměkne. Předchozí MT jsem pravidelně olejoval norkem, boty ztmavly a byly jak šourek, takže záleží, čeho chceš docílit.
 18. Dobrý nápad na peněženku pro Apple pozitive. https://m.alza.cz/sport/fixed-wallet-for-airtag-z-prave-hovezi-kuze-hneda-d6700571.htm
 19. Znovu a opět na palubě, Seamaster už mám potřetí, podruhé tuto milou referenci (to je divný)
 20. Kinezio tejpy do sauny, vydrží to?
 21. Velký hodinkový spontánní obchod s tímto gentlemanem proběhl dle všech norem chronomagu a ku mé plné hodinkové spokojenosti. Doporučuji.
×
×
 • Create New...