Jump to content

vzduch

Member_50
 • Content Count

  288
 • Joined

 • Last visited

2 Followers

About vzduch

 • Rank
  Kandidát závislosti

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Valašsko

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Před chvílí jsme se vrátili s dcerkou a naším mazlem, retrívrem Kirou, ze slovenské Oravy. Jelikož byla cesta dlouhá, nechal jsem Kiru proběhnout po louce a to naše prase se vyválelo v nějaké mršině. V prvním kempu, kde byla voda, jsem se snažil ten smrad ze psa smýt, ale zcela bez efektu. Cesta jak v dobytčáku. Doma intenzivní koupel se šamponem a furt smrdí. Já samozřejmě taky
 2. To buď rád, že zatím čekáš. Ono se to stáří nejen do sportovního života tak nějak nenápadně vkrádá. Pak si jdeš zahrát třeba fotbálek nebo se projet na kole s mladšími, písmenka jsou rozmazaná, vlasů ubývá, kolena bolí, ráno vstáváš v 5, v hospodě se bavíš o nemocech a uvědomíš si, že je to tu a nezbývá než se s tím smířit a případně si pořídit to elektrokolo.
 3. pro Americkej: To jsme na tom obdobně. Taky mně jebe. Přemýšlím o meči nebo šavli? Nože mě už moc neberou. Starý meč neseženu, ale šavle by šla. R-U nebo vz. 24? Proč tam máš to video Hrdzy?
 4. Tak to já jsem stále s dcerkou "doma" a začínám si čím dál více vážit práce kantorů. Už aby otevřely školy a já se vrátil do procesu
 5. Tak toto začíná po republice fungovat https://www.kolofix.cz/ Jako nápad to je, ale kam to všechno spěje
 6. Zdědili jsme s bratrem po rodičích rekreační chalupu nedaleko lázní, v malé vesnici, v malebném údolíčku. Prožil jsem tam hravé dětství, pestré dospívání, s první ženou a prvním dítětem roli "hospodáře". Chalupu jsme pak nikdo nechtěli!
 7. Děkuji za osvětu, fotbálek na to nenapasujem
 8. Máte někdo informace o tom, případně odkaz, které sporty lze a za jakých podmínek provozovat? Známý mi tvrdí, že plážový volejbal ve dvojici bez roušky lze, tenisová čtyřhra bez roušky rovněž, šestkový volejbal už s rouškou. Údajně o tom hovořila nějaká úřednice v TV. P.S. Furt jezdit na kole mě už nebaví, běhání skrze artrózu omezuji, procházky se psem jsou rutina,...
 9. S kamarády jsme už začali, i když ten náš tam zatím není. Nějaký Vraník z Trnavy. Taky vyrábí pneumatky
 10. Tak třeba Rožnovské pivní lázně. To máš až na východě republiky a v okolí najdeš hromadu alternativních výletních cílů, ale je to ve městě.
 11. Pro mAra_: Jak vidím ty krásné obludy, zdá se mi ten plot nějaký nízký! Jako cyklista bych se vyhnul velkým obloukem.
 12. Naše jednoroční radost. V této době je to náš terapeut duše a současně kondiční trenér. Člověk s ní musí naštěstí ven, jinak by mě doma s dcerkou "hráblo".
 13. "Všechno" už tu bylo a stejně nejsme připravení. Kdy se lidstvo poučí? Nějak postrádám systémová opatření, a to se dnes studují obory jako krizové řízení. Něco je špatně,...
 14. Konečně nějaká pozitivní zpráva, blahopřeji!!! Ať roste a je to kluk jako buk.
×
×
 • Create New...