Jump to content

vzduch

Member_50
 • Content Count

  365
 • Joined

 • Last visited

2 Followers

About vzduch

 • Rank
  Kandidát závislosti

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Valašsko

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Pokud jezdíš v lese, po polňačkách, po šutrech, kořenech, s kopce, do kopce a na pohodu, tak jedině celopéro. A roky taky přibývají, pohodlí oceníš
 2. Tak jsem trochu ponosil a za mě spokojenost. Musím napsat, že šmatlu jen tady po Javorníkách, bez zátěže a kilometráž je mizivá. Bota nikde netlačí, vodu nepustí, nohu ochrání a nezdá se, že by se noha extrémě potila. Na ledě podrážka klouže (ale to asi všechny), nezanáší se, asfalt se rovněž dá. Dle mého názoru je na ty naše české a moravské kopečky zbytečně tvrdá. Velikost jsem trefil, tabulky výrobce sedí, zpracování bez výhrad, tkaničky mohly být o něco delší a ke koupi přibalí i ponožkyPohodové Velikonoce všem!
 3. Dle pocitu široké, vnitřek textilní. Čekal jsem je měkčí. Viděl bych to na B/C (spíše C), ale to ukáže čas. Velikostní tabulka výrobce sedí.
 4. Tak dnešní narozeninový dárek od ženy. Slovenské BOSP. Chtěl jsem něco z Československa a tyto vyhrály nad Makarama. O Velikonocích začnu testovat
 5. A je to! Ale včera jsem byl nasraný fest.
 6. Jak to děláte? Já vypsal údaje o rodině a následovala hláška, že systém je dočasně nefunkční. Sekat hlavy by za to měli,...
 7. Kde na takovou věcičku ženská narazí
 8. Já skončil taky na adrese, ale komentář jsem dal do jiného vlákna. Inu blbec starý!
 9. Tak jsem se začal sčítat a po chvíli jsem skončil neb systém nenašel adresu, na které bydlíme 10 let, mám ji zapsanou i v OP a bez vyplnění tohoto údaje nelze pokračovat. Se.. na to!
 10. Ono je to složitější. Jako sportovec, nekuřák, abstinent, vegetarián,... zdravotnictví zatěžuji také. Zranění, nemoc může potkat každého. Já jsem v tomto směru pro pricip solidarity s určitou spoluúčastí na zdravotním pojištění každého z nás, kde by se zohlednilo i to, jak o své zdraví dbáme.
 11. Pánové, co říkáte na tuto brusnou sadu pro domácí použití https://www.mujnuz.cz/brouseni/ploche-kameny/marbles-tri-hone-6inchs-stones.html ? Snad bych to na ni zvládl a moc ty moje nožíky nezprasil. Díky za reakce. R.
×
×
 • Create New...