Jump to content

slava23

Member_50
 • Content Count

  553
 • Joined

 • Last visited

5 Followers

About slava23

 • Rank
  Závislák

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Díky za doplnění. Nevím teda přesně jaká je to povrchová úprava, ale na první pohled působí jako keramika.
 2. Ahoj, prodávám přemnožené hodinky. Všechny tři jsou super, ale nedostanou svůj wrist time a to je škoda. 1. LUM TEC V1 Hodinky, které mají 44mm se přesto velmi dobře nosí i na menším zápěstí díky dobře tvarovaným nožkám. Bije v nich spolehlivá ETA 2824-2. Perfektní je provedení pouzdra se střídáním broušených a leštěných ploch. Vyzdvihl bych i safírové sklo s oboustranným AR a v neposlední řadě MDV - maximum darkness visibility, superluminova fakt svítí jak blázen. Hodinky jsou z 5/2020 a krom pár vlásečnic jako nové. Je k nim jak kaučuk, tak i kůže. Obojí s origoš sponami. Cena 15 000 Kč 2. SEIKO SRPA21K1 Prospex Padi Turtle Special Edition. Co k nim říct? Technické parametry asi není třeba uvádět, takže hodinky jsou z 4/2020 a zase kromě pár vlásečnic jak nové. Je k nim kaučuk, 1x origo tah a 1x neorigo tah. Cena 9 000 Kč 3. Seiko Prospex SPB053 / SPB053J1 Poslední do party jsou tyhle parádní Seiko 62MAS Reissue. Kalibr 6R15 má výdrž 50 hodin. Voděodolnost 200m. Ocelové pouzdro s diashieldem. Safírové sklo, keramická luneta, krásný modrý cifr s mlionem odstínů, průměr 42,5 mm - prostě ideální hodinky, ani nevím, proč je nabízím. Asi jen kvůli tomu, že se momentálně nedostanou na ruku - stejně si je zase jednou koupím. Hodinky jsou z 2019 v super stavu na gumě. Cena 14 000 Kč.
 3. Možná výměna i za výrazně levnější/dražší hodinky, zkuste nabídnout.
 4. Tak jsem je po několika měsících vzal na ruku a málem jsem už zapomněl, jak moc pohodlně se nosí. Motýlová spona, která vypadá, jako by tam nebyla, je taky parádní.
 5. Aktuální, hodinky už dlouho nenosím.
 6. Ahoj, v rámci redukce sbírky nabídnu všem známé ORIS Aquis v barevně podle mě nejpovedenější variantě - zelené. Rozepisovat se o technických parametrech by bylo jako nosit dříví do lesa, tak zmíním jen průměr 43,5 mm, díky čemuž jsou nositelné téměř na jakémkoliv zápěstí. Hodinky jsou z června 2020 kupované v Británii v kompletním balení. Stav je vynikající, vlásečnice jsou nevyhnutelně jen na sponě. Cena je 29 tisíc Kč
 7. Stále k dispozici. Nikdo nechce vyzkoušet hodinky mimo mainstream?
 8. Up. Rozumná dohoda na ceně možná.
 9. Up, výměna je stále aktuální. Cena na výměnu je stejná jako k prodeji 86 tisíc.
 10. Up. Hodinky jsou v perfektní kondici, jak po mechanické, tak i po vizuální stránce. Výměny možné.
 11. Up cena 86 tisíc a výměny nahoru, dolů jsou možné.
×
×
 • Create New...