Jump to content

Sněhulák

Member_50
 • Content Count

  156
 • Joined

 • Last visited

3 Followers

About Sněhulák

 • Rank
  Učedník
 • Birthday 06/10/1990

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Boskovice
 • Fanoušek značky
  Omega, Tag Heuer, Breitling, IWC

Recent Profile Visitors

1,245 profile views
 1. Kurnik, mobil, peněženka, klíče a hodiny vypadají na pěkn minimalismus.
 2. Je pro mne jen málo lepších důkazů o tom že Laissez faire je udržitelnější cesta než sociálně - tržní hospodářství. Co řídí stát, to nefunguje vůbec, nebo špatně.
 3. Podělím se o poslední zkušenost: Cca dva měsíce zpátky jsem posílal hodinky do Skotska. Na webu ČP jsem si vyhlédl vhodnou službu a vyrazil na poštu. Tam mi paní oznámila, že z nejasného důvodu není možné mnou vybranou službu využít a pokud chci balík poslat, tak musím využít jinou formu zásilky, s fixním pojištěním 500, nebo 1 500Kč ,to si teď nevzpomínám. Posílal jsem hodinky za cca 42 000 Kč a bláhově jsem se do zmíněného nechal vmanévrovat. To co následovalo následně vypadalo asi takto: 1.4. - balík byl přijat ČP 3. 4. - balík je na sběrném depu ČP 12. 4. - začínám být nervózní, kupující je zatím tolerantní a v klidu. 15. 4. - podávám reklamaci na balík, začínám se potit na p*deli. 20. 4. - z pošty žádná reakce, podle trackingu je balík stále na sběrném depu. Kupující je již také lehce nervózní. 1.5. - Z ČP stále žádná rekace, začínám se smiřovat s finanční ztrátou. 7. 5. - balík se podle trackingu pohnul. Předání UK poště. 9. 5. - balík doručen adresátovi. HURÁ. 9. 5. večer - Piju dvojitého panáka rumu a skládám přísahu, že pokud to nebude ze zákona nutné, služby ČP už v životě nevyužiju. 1. 7. - do teď žádná odpověď z pošty. Resumé - ano, když jsem se službou ČP souhlasil, nikdo mi nemířil pistolí na spánek, ale to že si někdo podá balík přece neznamená že automaticky s tím bude problém + že nikdo s vámi nebude komunikovat. Kdybych měl stejný přístup ve své práci tak neprodám ani ň.
 4. Ahoj, v druhé polovině tohoto roku mám v plánu pořizovat Škodu Superb v třetí generaci. Raději bych ho koupit tady, než z bazaru. Uvidíme zda se ho někdo nechce zbavovat v následujících měsících, tak si můžeme usnadnit hledání. Co hledám: Sedan TDI + DSG Nájezd mě až tak nezajímá, spíš servis a stav. S nějakou drobnější kosmetikou dokážu žít. Interiér cokoli kromě bílé kůže. A nemuselo by to být úplně v základu. Ideálně L&K, ale rozhodně to není podmínka. Barvu laku zatím taky neřeším. Budget: 350 - 425 k CZK na dřevo. Díky předem za mravné a nemravné návrhy a prostor. S.
 5. Kombinace s masem je klasika. Tak ať rostou!
 6. Taky cesta. Odkud jsi? Rostou už u tebe letos? Brněnsko zatím průměr.
 7. Díky moc. Už dlouho se na sušení odhodlávám a myslím že Tvůj příspěvek byl poslední kapka. Jdu do toho.
 8. Vypadají skvěle. Jak dlouho sušíš?
 9. Ano, přesně ty. Děkuju, nemusíš, kritiku mířím na MmB, potažmo voliče.
 10. Ahoj, mohou být bez papírů a boxu, ale stav 99% a lepší. Modré i černé. Díky předem, S.
 11. A to je to smutný, že tyhle zájmy blokují jakýkoli posun. V mých očích to není pouze OSD, nicméně ta má té špíny za nehty v Brně asi nejvíc. Třeba někdy na srazu u pivka o tom padne řeč.
×
×
 • Create New...