Jump to content

Sněhulák

Member_50
 • Posts

  231
 • Joined

 • Last visited

4 Followers

About Sněhulák

 • Birthday 06/10/1990

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Brno
 • Fanoušek značky
  Tag Heuer, Seiko, Omega.

Recent Profile Visitors

1,871 profile views

Sněhulák's Achievements

Kandidát závislosti

Kandidát závislosti (5/8)

 1. V sobotu jelo bez problémů. Dnes ráno tohle. Kdykoli jsem (bez zařazené rychlosti) pouštěl spojku, tak to hned chcíplo. output(compress-video-online.com).mp4
 2. Jedeme na Panství hrůzy 2 (nebojte se mobilní aplikace, super i v jednom hráčil) Taky doporučuju party hru Komu zvoní tramvaj. Super pro menší partu stejně, či podobně, postižených lidí. Z klasik miluju Risk (vojáčci a mapa světa), z tom jedu od skautu. A také studenou válku, super na dlouhé večery. Poslední dobou hledám hru "poklad" je to deskovka s tématikou džungle z 90. let. Asi už neseženu.
 3. Bobisku, díky za Tvůj názor, doufám a přeji Ti, aby to byla Tvoje vlastní zkušenost. Můj pohled: Partnerku jsem si našel v práci, kdy jsem dělal manažera kvality a ona byla kontrolorka na dílně. Obrovská hovadina a chyba, no. Prostě jsem delší dobu nikoho neměl a ona byla a je fakt kočka. Prvních pár schůzek a bylo poznat, že jsme oba někde jinde, sociálně, mentálně i emočně. Říkal jsem si, že to je v pohodě, že ji "vytáhnu", byl jsem ready tomu dát tu energii a čas. Sestěhovali jsme se, zahnízdila se a to vytáhnutí celkem drhlo. V něčem se podařilo víc, v něčem méně. Z jejího pohledu si myslím, že to neprobíhalo úplně jinak. Řekl bych, že to vidí stylem: Když za mnou přišel, byl úplně zanedbanej. Ještě že jsem ho z toho dostala a je teď normální. Několikrát jsme měli hodně na krajíčku. Třeba když totálně nezvádla trip po USA, na který jsem se roky těšil. Nebo když jsem prozřel, že její ideální den obsahuje vaření, uklízení a šudlání všeho možnýho. Ale jsme spolu, čekáme teď dvojčata a řekl bych, že z x křecích ploch zbyly tak dvě, tři, nechceme se každý den navzájem zabít a trpíme přesně tím co píší ostatní. Já jsem utahanej z práce, ona si chce povídat, atd. atd. Proč to píšu? Už se dostávám k pointě. Mí blízcí kamarádi, se kterýma mám podobné životní cíle, priority a tak jsme si podobní již mají nějaký ten rok také partnerky. Všichni tři si je našli mnohem blíže té své "mentální, sociální a emoční" hladině, než já. My si voláme, nebo sedíme u piva a, ty vole, my řešíme ty lautr stejný problémy jak přes kopírák. Nějaký drobný nuance tam jsou, ale osobně je spíš přikládám tomu, jak který chlap má zvládnutou schopnost koučovat si vztah a nenechat si to přerůst přes hlavu. Ano, asi budou chlapi, kteří mají ženu / kámošku, která je v pohodě a jsou na jedné vlně. Neznám je.
 4. Přesně tohle mě drží ve vztahu. To, že všude je to stejný.
 5. A jsem zvědavý jaký začne tlak na zvyšování mezd. Pokud budou mzdy kopírovat inflaci, tak kolik firem to položí z důvodu nízké produktivity. Pokud mzdy nebudou kopírovat inflaci, tak jak klesne kupní síla. Btw. Ti kdo nevlastní žádnou nemovitost si na ni už šáhnout velice těžko. Vím, že vlastnit domov není právo, ale ty nůžky se začaly solidně rozšiřovat.
 6. Up...stále mám kačky nachystané.
 7. Ahoj, jenom kdyby náhodou. Mám v plánu kupovat modré TAG Heuer Aquaracer Professional 300. Na Chrono24 jsou (nové, v EU) za 45-50 tisíc. Kdyby někdo tyto hodinky pouštěl, tak bych o ně měl v plus mínus uvedené cenové relaci zájem. Díky moc, S.
 8. Ty jo, tak jsem byl u BE a skončil jsem k 17. 10. 2021 a od 18. 10. 2021 mám smlouvu u ČEZu. Ten jeden den jsem spadl k Innogy, kde po mě chtějí měsíční zálohu na plyn 16 180 Kč / měsíčně...
 9. Ahoj, dotaz: je kompatibilní nabíječka z notebooku ASUS X409FA-BV593T na notebook HP EliteBook 830 G7? Díky moc předem, S.
 10. Nám přišel dopis od Confort Energy. Z aktuálních 1690Kč/MWh na 4200Kč/MWh, nebo hodinové ceny dle burzy, nebo odstoupení od smlouvy. Ale vzhledem ke krachu BE to asi stejně bude mít asi ještě úplně jiný spád.
 11. To už je velká konspirace. Ale u téhle bandy nic není nemožné.
×
×
 • Create New...