Jump to content

Sněhulák

Member_50
 • Posts

  266
 • Joined

 • Last visited

4 Followers

About Sněhulák

 • Birthday 06/10/1990

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Brno
 • Fanoušek značky
  Tag Heuer, Seiko, Omega.

Recent Profile Visitors

2,284 profile views

Sněhulák's Achievements

Kandidát závislosti

Kandidát závislosti (5/8)

 1. Tak ta červená byla dobrá! Snad jednou také na našich trávnících.
 2. Umí libovolný český fotbalista jít do souboje jeden na jednoho...?
 3. Ahoj, nějakou dobu jsem váhal mezi Mido Ocean Star 200, Seiko SPB207 (Prospexy 200m) a také SLA047J1 (Marinemastery 300m). Poté jsem volbu zredukoval na větší či menší Seika. Ve výsledku jsem šel cestou lepšího poměru cena/výkon (1 000 EUR vs 2 200 EUR za nové na Ch24) na úkor 2 mm šířky a 2,9 mm výšky a absence monolitního těla oproti MM300 do nižšího modelu. Kolem a kolem dnes mi dorazili SPB207. První dojmy: Na 42 mm vypadají menší, sednou i na menší zápěstí (jsou pouze o 0,7 mm vyšší než Presage Cocktail). Přiložený zelený kaučukový řemínek velmi pravděpodobně nevyužiji, na kovu vypadají skvěle. Na výstupní kontrole v továrně Seiko byla pravděpodobně zrovna silná směna a po podrobném prohlédnutí povrchu hodinek a lícování lunety mi připadá všechno v pořádku. Černo-zelená barva na číselníku je působivá, až podmanivá. Nestyděl bych si je vzít do kanceláře a stejně tak na pláž a hlavně - mám z hodinek radost! Btw. Inspirací barvě ciferníku byl duch ostrova Iriomote (西表島) v souostroví Rjúkjú (琉球諸島). Níže na fotce vodopád na řece Urauchi (浦内川) a podmořský život u ostrova. Užívejte léta! S.
 4. Citelný zápach kouře je cítit na pomezí jižní Moravy a Vysočiny (Lysice).
 5. UP - již možný přechod na Android 12L
 6. Ahoj, nabízím zánovní, tj. vybalený a jeden nabíjecí cyklus použitý, tablet Lenovo Tab P12 Pro. Tablet je jako nový. K tabletu je balení s originálním zadním krytem a klávesnicí s 23 měsíční zárukou. K samotnému tabletu záručák nemám, ale běží na něm Lenovo záruka. Součástí balení je: Tablet, pero, nabíječka, zadní kryt, klávesnice/přední kryt, krabice od tabletu a krabice od pouzdra. Není co fotit, takže přikládám ilustrační foto, ale kdyby někdo na nich trval, není problém zaslat. Počítal jsem to, že na eshopech by tablet s klávesnicí vyšel na cca 25 tisíc Kč. Moje cena je 15 tisíc Kč. Osobní předání jižní Morava, nebo Zásilkovna v ceně. Děkuji za prostor, S.
 7. Panna Marie je v nebi už dlouho a dost se nudí. Tak jí Svatý Petr nabídne, že ji pustí na zem, ať se tam něčemu přiučí. Po týdnu její nepřítomnosti se ozve klepání na nebeskou bránu. Svatý Petr: "Kdo tam?" "Tady Panna Marie." Svatý Petr: "Tak co ses naučila?" "Lhát!" Svatý Petr: "No, nic moc, jdi ještě na chvíli zpátky na Zem." Po nějaké době opět klepání. Svatý Petr: "Kdo tam?" "Tady Panna Marie." Svatý Petr: "Tak co ses naučila tentokrát?" "Krást!" Svatý Petr: "Taky nic moc, zkus to ještě!" Po nějaké době se zase ozve klepání na bránu. Svatý Petr: "Kdo tam?" Odpověď: "Tady Marie."
 8. Po shlédnutí předcházejících příspěvků si tu jen odložím moji oblíbenou kárku: S jistotou limitně se blížící jedné se v každém kolektivu dříve, či později, najde brzdič, či brzdiči, viz přiložený obrázek - pán úplně vlevo. Typologie: se zajímá o špatné zprávy, znepokojující zvěsti a rád je rozšiřuje dál stahuje kolegy ve svém okolí do pozice potížistů, což nakonec vypadá jako váš problém ať se děje, co se děje, brzdič se nezlepšuje, nemění a nezdokonaluje je spokojený pouze tehdy, pokud věci naberou horší nebo úplně špatný směr Je více než zásadní mít dovednosti a nástroje na rozpoznávání těchto lidí, abyste se vyhnuli jejich přijetí do organizace. Pokud je přece jen příjmete, vaše finanční i personální ztráty budou příliš veliké.
 9. Můj tip na podobné cesty a cenovou relaci (na horní hraně, dobré kusy bývají 250 - 300 kCZK): VW Golf VII v kombi, 1.4 TSI 110kW, rok výroby 2014 - 2016.
 10. Ty jo, super projekt. PS. Jezdím každý den po Drásovské směr Tišnov, tak Ti na to zezadu koukám.
 11. Zatím vím pouze o velkém hradu a vesmírné lodi. Je k 90. výročí více setů?
 12. Duke650: Dobrej Zkusím ho někdy odvyprávět, ale bude to zkouška udržení pozornosti posluchačů.
×
×
 • Create New...