Jump to content

HondzaX

Member_50
 • Content Count

  1,342
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by HondzaX

 1. Prodám hodinky značky AVI-8, a to konkrétně model P-51 MUSTANG v barevné kombinaci označené jako "Bronze Oak". Jedná se o nové, nenošené hodinky včetně originální krabičky. Zajímavé chronografy se strukturovaným číselníkem kde jsou jednotlivé sčítače vyvedeny do designu leteckých instrumentů. Vypadá to zajímavě. Co se mi však opravdu moc líbí, tak to je kombinace s dodávaným řemenem, který je opravdu velice hezky zpracován a navíc je příjemně měkký a bude jistě i pohodlný. Technické parametry: velikost pouzdra: 43 mm Lug 2 lug: 51 mm vodotěsné do: 50 m strojek:
 2. UP na Blue Lagoon - nenošené s kompletním balením. V tomto stavu téměř (za rozumnou cenu) nesehnatelné.
 3. Po delší době UP a dvě oficiální fotky. Cenu dáme na rovných 4000,- Kč, a to za úplně nové, nenošené hodinky v barvě "British racing green" a s 200 m vodotěsností.
 4. Prodám iPhone XS 256 GB. V krásném stavu bez skrabancu a tukancu. Nosen v pouzdře a s nalepenym ochranným sklem na displayi. Kupovane v ČR přímo od Apple. Stav 99 %. Samozřejmostí je kompletní balení, včetně nepoužitych sluchátek. Protože na tom není opravdu co fotit, tak pridávám jen pár rychlofotek mobilem. Jediná vada na kráse, které jsem si všiml je lehce obarveny kousek nabijeciho kabliku. Cena 13.000,- včetně pojištěného kurýra po ČR.
 5. Nikdo nic? Ani žádný tip na cenově rozumný zdroj?
 6. HondzaX

  HANHART

  Super! Ještě jednou gratuluji
 7. Kamarád shání digitronove (alias "Nixie") hodiny. Budu rád za každou nabídku. Diky.
 8. Povánoční sleva na 19.900,- Kč. Za takovou cenu nejsou k sehnání ani dodrbane kousky, natož pak nové v nabízeném stavu.
 9. HondzaX

  HANHART

  Vsechny barevné kombinace
 10. HondzaX

  HANHART

  @whitley Pioneer One jsem opakovaně zkousel, a pokaždé jsem z nich měl moc dobrý pocit. Zpracování kvalitní a velikost ideální.
 11. Aktuální je již jen Blue Lagoon. Opravdu asi nejhezčí modrý číselník na Samuraich vůbec. Vyprodaná limitka ve foliích. V tomto stavu a za tuto cenu nesahnatelna.
 12. To je dorbý point. Pokud v rámci odemčení půjde editovat i nadpis, pak by to šlo vyřešit i tím, že by se do předmětu napsalo "Prodáno". Ale to samozřejmě nevím, zda bude umožněno. Pak je také řešení (ale asi ne úplně ideální) svůj ukončený inzerát "nahlásit". Případně v rámci 11. přípsěvku uvést - že prodáno.
 13. Biatec Corsair - za mne jeden z nejpovedenějších modrých číselníků v dané cenové relaci pilotek.
 14. Moc děkuji, Dane. Biatecy jsou super. Hlavně teda ten číselník se moc povedl. Postnu nějakou fotku.
 15. Název firmy byl inspirován "named after the circulation of the balance wheel in mechanical movements". Jen pro doplnění firma byla založena již v roce 1955. A aktuálně ji vede vnuk zakaladatele. Ten má právě i na svědomí model, který postoval @Snekofon Tento model (byť v jiné barevné kombinaci) jsem měl možnost vidět na vlastní oči. Byl to sice prototyp, ale v podstatných detailech odpovídající finálnímu produktu. A mohu s čistým svědomím říct, že za ty peníze se opravdu jen těžko hledá konkurence. Zpracování bylo moc hezké a vše tak nějak do sebe zapadalo.
 16. Seiko SPB189 aka blue Captain Willard. Aktuálně asi moje nejoblíbenější Seiko
 17. Zřejmě poslední předvánoční Up.
 18. Děkuji za nabídky, ale opravdu jen prodej. Posílám nahoru..
 19. 4500,- za nové, nenošené hodinky. Do Vánoc ještě stíhame pořešit.
 20. Vánoce za dveřmi, tak šUP.
 21. Naprostý souhlas @bandicoot. Vážně hodně povedený počin. Pokud jsou mé informace správné, tak se jeden kousek podařilo zajistit i pro ČR - a měl by být k vidění v Koscomu. Což považuji za husarský kousek, protože co vím, tak všech 25 kusů bylo prodaných během několika dnů. Takže to bude zřejmě jedný dostupný kus vůbec.
×
×
 • Create New...