Jump to content

HondzaX

Member_50
 • Content Count

  1,387
 • Joined

 • Last visited

About HondzaX

 • Rank
  Megazávislák

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Fanoušek značky
  hodinky

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @potapec oboje mám doma a je to pecka.
 2. Úplně jsem na to zapomněl. Aktuální již jen Timex BLNR. Cena za tyto povedené automaty, nenošené, v kompletním balení a zárukou je 5999,- Kč.
 3. Neaktuální. Moc děkuji za prostor.
 4. Seiko Sumo SPB125J1 - limitovaná edice - číslovaná, safírové sklíčko, strojek 6R35 s automatickým nátahem a rezervou 70 hodin, vodotěsnost 200 m. Parádní černý design. Cena 18.900,- Kč (což je sleva 5000,- Kč, neboli 21 % z ceny na krámě. Tím se stávají nejlevnějším kouskem v celé EU). Osobka v Praze, případně kurýr (pak cca 140,- Kč navrch).
 5. HondzaX

  Černé potápky

  Jedny černé potápky jsou také zde https://forum.chronomag.cz/topic/145600-seiko-sumo-black-series-2x-limitky/
 6. Verze bez data jde objednat i u této varianty, ale termin dodání na webu svítí na nějaký pozdní podzim. A protože nerad čekám, tak jsem vzal verzi s datem. Jinak bych asi také volil verzi bez data.
 7. Soláry fuč, takže k dispozici již jen automaty, tedy: Seiko Sumo SPB125J1 - limitovaná edice - číslovaná, safírové sklíčko, strojek 6R35 s automatickým nátahem a rezervou 70 hodin, vodotěsnost 200 m. Parádní černý design. A ještě upravím i cenu na finálních 18.900,- Kč (což je sleva 5000,- Kč, neboli 21 % z ceny na krámě. Tím se stávají nejlevněnším kousekm v celé EU). Osobka v Praze, případně kurýr (pak cca 140,- Kč navrch).
 8. Pokud někdo hledá pohodlné, nositelné a stále pěkně vypadající hodinky, tak si myslím, že pro něj mám zajímavý tip na žhavého kandidáta. Jak jsem jiáž psal do microbradového vlákna - tělo, i tah jsou z titanu, díky čemuž to celé váží 100 g. Safírové skíčko, 200 m vodotěsnost a automatický strojek z nich dělá příjemné univerzály. A o tom "azure blue" (aka "tiffany blue") číselníku snad ani nemusím psát.. Za mne moc fajnová koupě letošního léta. A když k tomu připočtu (nebo spíš vlastně odečtu) tu slevu, co jsem dostal, tak spokojenost na druhou
×
×
 • Create New...