Jump to content

HondzaX

Member_50
 • Content Count

  1,284
 • Joined

 • Last visited

7 Followers

About HondzaX

 • Rank
  Megazávislák

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Fanoušek značky
  hodinky

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. K dispozici již jen stojánky Tissot.
 2. Kdo je viděl, byl z nich nadšený. Zejména ze stavu a kompletnosti balení. Bohužel to ztroskotalo buď na nedostatečném cash flow, nebo na malém zápěstí. Proto posouvám nahoru a dávám i víkendovou slevu (na finálních) 75 tis. Levněji koupit nejdou. A už vůbec ne v takovém stavu a jsou historií.
 3. Asi zase něco pustím. Tentokrát dva kousky s modrým číselníkem. Oba jsou, myslím si, zde hoděn známé, takže se omezím jen na základní info. Preferuji osobní předání, ale poště se, při proplacení nákladů, nebráním. 1. Vostok Amphibia Jen Počkej - jedná se o místní, extrémně povedenou limitku, která zde má své obsáhlé vlákno, plné fotografií a informací. Kupoval jsem je od šťastného prvního majitele, který je nenosil. U mne je čekal stejný osud. Krabička - pár wristshotů - a zase krabička. Je k nim vše, co by být mělo. Tedy krásná krabička, povídání, NATO řemen, hadřík, a taška s kotvičkou. Prodávám, jak jsem koupil, tj. 10.000,- Kč. 2. Seiko Alpinist Hodinkee (SPB089) - jedná se o velice žádanou, leč vyprodanou limitku, která vznikla ve spolupráci s americkým hodinkovým blogem HODINKEE. Hodinky měly podobný osud, jako prvně jmenované "Vlkovky" - tedy krabička, v tomto případě na ruce párkrát byly a pak zase krabička. K hodinkám je krabička, a nevyplněná záruční karta. Prodávám jak jsem koupil, tj. 21.500,- Kč.
 4. Rezervace padla, všechny kousky jsou k dispozici. Pokud někdo hledá hodinky na léto k vodě, nebo jen tak na lítačku, tak tohle je ideální volba. Všechny mají vodotěsnost 100 m a jsou vážně za hubičku.
 5. K vidění jsou do zítřejších 12 hodin (9.7.) v Carollinu (pokud si to pamatuji správně). Na FB jsem postoval "živé" fotky. Večer je hodím i sem.
 6. HondzaX

  Seiko, Festina

  hUP nahoru pro číslo 2 (Seiko Velatura - s Kinetic Drive) a 3 (Festina s krásným číselníkem). Nabídky, prosím, do SZ.
 7. 28.000 za tyhle povedený švýcary.
 8. Model MACH 1 jsem měl pár dní doma. Zpracování je opravdu na velmi vysoké úrovni. Lumi byla velmi slušná. Balení super. Jediné co mi nevyhovovalo byl řemen. Přišel mi až moc tvrdý. Nicméně co mne nadchlo, že u designu pouzdra mysleli na silnější řemeny, a tak kraje pouzdra u nožiček vybrali. Tedy pohyb řemenu nezpůsoboval žádné záseky na jeho povrhu od ostré hrany pouzdra. Za mne vážně moc povedený projekt, za kterým stojí manželský pár z Indie (přímo Bangalore), když oba jsou blázni do hodinek. Tento model MACH 1 je navíc vyroben jako posta MIGu 21, což byl první nadzvukový letnou, kterým byla vybavena Indická armáda (stejně jako ta naše, svého času). Jeden z nich (resp. jen nějaké části) zakoupili a je možné si koupit limitovanou edici, která má číselník právě z plech toho odstaveného a rozebraného letada. Pár mých fotek:
 9. Úprava ceny na 77.000,- Kč za hodinky s jasným původem, kompletním balením (tedy včetně papírů!) a navíc po servisu.
 10. Tady se s cenou vážně hýbat nebude. Je to již teď absolutně nejlevnější kousek vůbec. Takže kdo má zájem, ať se ozve a nenechá se nepředběhnout někým, kdy byl rychlejší. Připomínám, že hodinky pochází z české distribuce a jsou ještě stále v záruce. K hodinkám dostanete absolutně vše, co k nim patří. Stav je opravdu skvělý (to, co je na třech řadách tahu je normálně nepostřehnutelné).
×
×
 • Create New...