Jump to content

HondzaX

Member_50
 • Content Count

  1,283
 • Joined

 • Last visited

7 Followers

About HondzaX

 • Rank
  Megazávislák

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Fanoušek značky
  hodinky

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. HondzaX

  Seiko, Festina

  hUP nahoru pro číslo 2 (Seiko Velatura - s Kinetic Drive) a 3 (Festina s krásným číselníkem). Nabídky, prosím, do SZ.
 2. 28.000 za tyhle povedený švýcary.
 3. Model MACH 1 jsem měl pár dní doma. Zpracování je opravdu na velmi vysoké úrovni. Lumi byla velmi slušná. Balení super. Jediné co mi nevyhovovalo byl řemen. Přišel mi až moc tvrdý. Nicméně co mne nadchlo, že u designu pouzdra mysleli na silnější řemeny, a tak kraje pouzdra u nožiček vybrali. Tedy pohyb řemenu nezpůsoboval žádné záseky na jeho povrhu od ostré hrany pouzdra. Za mne vážně moc povedený projekt, za kterým stojí manželský pár z Indie (přímo Bangalore), když oba jsou blázni do hodinek. Tento model MACH 1 je navíc vyroben jako posta MIGu 21, což byl první nadzvukový letnou, kterým byla vybavena Indická armáda (stejně jako ta naše, svého času). Jeden z nich (resp. jen nějaké části) zakoupili a je možné si koupit limitovanou edici, která má číselník právě z plech toho odstaveného a rozebraného letada. Pár mých fotek:
 4. Úprava ceny na 77.000,- Kč za hodinky s jasným původem, kompletním balením (tedy včetně papírů!) a navíc po servisu.
 5. Tady se s cenou vážně hýbat nebude. Je to již teď absolutně nejlevnější kousek vůbec. Takže kdo má zájem, ať se ozve a nenechá se nepředběhnout někým, kdy byl rychlejší. Připomínám, že hodinky pochází z české distribuce a jsou ještě stále v záruce. K hodinkám dostanete absolutně vše, co k nim patří. Stav je opravdu skvělý (to, co je na třech řadách tahu je normálně nepostřehnutelné).
 6. Sleva na finálních 4500,- Kč (plus případná pošta). Níž nejdu.
 7. Z jednoho nerelaizovaného projektu mi tu zbylo pár kousků hodinek značky Casio. Ve všech případech se jedná o nenošené hodinky, keré mají v naprosté většině ještě folie a spony obalené igelitem a papírem. K hodinkám jsou krabičky a manuály. Slevovat nehodlám, přesto pokud by měl někdo nějakou jinou představu o ceně tak ať napíše. Pokud to nebude nesmysl, jsem otevřený všemu. O výměny zájem nemám. 1. Casio Edifice EF-127D-1AVEF popis: černý číselník s oranžovými prvky, ocelová luneta velikost: 41 mm vodotěsnost: 100 m sklo: minerální stav: nenošené, někde folie, k dispozici krabička a manuál strojek: quartz cena: 1500,- Kč foto: 2. Casio Edifice EF-128D-1AVEF popis: černý číselník s modrými prvky, ocelová luneta velikost: 41 mm vodotěsnost: 100 m sklo: minerální stav: nenošené, někde folie, k dispozici krabička a manuál strojek: quartz cena: 1500,- Kč foto: 3. Casio Edifice EF 532D-1A popis: chronograf, funkce stopek, datum, černý číselník velikost: 43 mm vodotěsnost: 100 m sklo: minerální stav: nenošené, někde folie, k dispozici krabička a manuál strojek: quartz cena: 2900,- Kč foto: 4. Casio Edifice EF-524SP-1AVEF popis: chronograf, funkce stopek, datum, černý „karbonový“ číselník velikost: 43 mm vodotěsnost: 100 m sklo: minerální stav: nenošené, někde folie, k dispozici krabička a manuál strojek: quartz cena: 2900,- Kč foto: 5. Casio Edifice EQW-500DBE-1AVER popis: radiem řízený čas, alarm, neobrite, chronograf, funkce stopek, datum, světový čas velikost: 45 mm vodotěsnost: 100 m sklo: minerální stav: nenošené, někde folie, k dispozici krabička a manuál strojek: quartz cena: 5500,- Kč foto: 6. Casio Edifice EF-121D-2AVEF popis: parádní, jakoby karbonový číselník modré barvy, datum velikost: 40 mm vodotěsnost: 100 m sklo: minerální stav: nenošené, někde folie, generická krabička strojek: quartz cena: 1300,- Kč foto: 7. Casio Edifice EF 532D-7A popis: chronograf, funkce stopek, datum, bílý číselník velikost: 43 mm vodotěsnost: 100 m sklo: minerální stav: nenošené, někde folie, k dispozici krabička a manuál strojek: quartz cena: 2900,- Kč foto:
 8. Prodám hodinky Reymond Weil Parsifal. Jedná se o nový, nenošený kousek. K dispozici jsou hodinky a generická krabička. Parametry: velikost pouzdra: 39 mm výška pouzdra: 9,5 mm náramek: ocelový s motýlovou sponou strojek: švýcarský mechanický s automatickým nátahem (ETA) vodotěsnost: 100 m dýnko: s průhledem na strojek (safírové sklíčko) Provedení hodinek je na vysoké úrovni. Číselník je bílý a indexy pak stříbrné, stejně jako ručičky a pouzdro. Na safírovém sklíčku je pak lupa. Cena v ČR: 49.000,- Kč. Cena, za kterou je přenechám je 29.000,- Kč (na Chrono 24 jsou nejlevnější o 10 tisíc dražší). Foto (první tři mé, poslední z netu):
 9. Úplně nejlevnější kousek v celé Galaxii. Navíc v záruce a krásném stavu.
 10. Úplně nechci, aby se to tu válelo nějak dlouho. Sledujících tento inzerát je dost, tak pokud má někdo nějaký nápad, nestydťe se a napište do SZ.
×
×
 • Create New...