Jump to content

RadekB

Member_50
 • Posts

  222
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Brno

Recent Profile Visitors

4,661 profile views

RadekB's Achievements

Kandidát závislosti

Kandidát závislosti (5/8)

 1. Nedávno jsem je viděl v Corialu v Olympii Brno. Tam si je můžeš vyzkoušet. I na živo jsou super.
 2. A líbí se vám na pilotkách datum? Datum na hodinkách téměř výhradně potřebuji, ale na pilotkách mi to nesedí. Ale určitě u těch nových Laco je to přidaná hodnota, že si ty hodinky můžeš nakonfigurovat. To je super.
 3. Na tento případ mám náhradní plán. U sebe v kanclu mám v šuplíku jedny hodinky pro případ, že bych si doma nějaké zapomněl (pětkový Seika). Ale ještě jsem je nepoužil. Mobil a klíče jsem už doma nechal, ale s hodinkami se mi to ještě nestalo
 4. Přesně tak, obličej rozmazat a nebo ořez fotky. Pokud to není přímo v pravidlech, tak by měl zafungovat selský rozum.
 5. Tyhle jsou parádní. Asi nejhezčí od GS. Gratuluji. Užívej si je.
 6. vraby koupil jsem nedávno tohle: https://www.bikemax.cz/sedla/3693-sqlab-sedlo-611-ergowave-active-s-tube.html a naprostá spokojenost, ale každému sedne něco jiného. A jak komentují kolegové, tak strašně důležitý je posed, sklon sedla, atd.
 7. Garmin Tactical, maly poutnicek a dve stiky ( pusteny zpatky do vody )
 8. Včera chrám sv. Barbory v Kutné Hoře. Christopher Ward C60 modré v bronzu. Na kozu nebyl čas. Ale předpokládám, že to mohl být nějaký zdejší chronomagor,... vzhledem ke značce. Den před tím v ZOO Liberec velká bída, když pominu moje hodinky , tak vrchol hodinařiny 3x Casio Edifice, 2x Garminy + asi 5 kusů tzv. chytrých hodinek. Dalších cca 100 zápěstí bez hodinek.
 9. Doporučil bych ti Niteworks. Podává se před spaním. Nejsem žádný dealer, ale vím, že to lidem s tímto problémem pomáhá (včetně mé ženy). Jinak u mne lehčí průběh. Pfizer po první dávce po 4h začátek bolesti ruky, trvalo to celkem 20h. Po druhé dávce opět začátek bolesti ruky po 4h, ale bolest trvala cca 30h. Do toho se přidala bolest a zvětšené mizní uzliny v podpaží. Pokud to má takovou vzestupnou tendenci, tak už mám trošku obavy z té třetí vakcíny, která určitě přijde.
 10. RadekB

  Sinn U50

  Před pár lety jsem si zkoušel na SEW Brno U1 a ta spona mi přišla k poměru pouzdra hodinek příliš velká a na mém zápěstí 18,5 mi to celkem vadilo. Nevím, jestli je u U50 ta spona na gumovém řemenu o něco menší, ale tohle bych prostě nedal. Jinak hodinky jsou parádní a po shlédnutí videa ruce a ručičky o nich uvažuji, ale asi s tahem. Teď ale velké dilema, jestli klasiku a nebo s černou lunetou SDR. Ta SDR verze mi přijde jako dobrý kompromis mezi celočernou a klasikou. A ta cena, s tím trochu psychologicky bojuji, protože nechci kecat, ale nebyla cena ú jedniček před 13ti lety za polovinu ceny U50? Já vím, já vím, platy se nám všem zvedají,... proto jsou byty 3x dražší než před devíti lety. OT Má někdo zkušenost s výměnou lunety např. u U1 a kolik to stálo? V případě, že bych koupil U50 SDR a chtěl později tu klasickou lunetu?
×
×
 • Create New...