Jump to content

Pjurcik

Member_50
  • Posts

    254
  • Joined

  • Last visited

About Pjurcik

  • Birthday 01/01/1971

Profile Information

  • Pohlaví
    Muž
  • Bydlí
    Praha
  • Fanoušek značky
    Rolex, JLC, Omega, PP

Recent Profile Visitors

4,958 profile views

Pjurcik's Achievements

Kandidát závislosti

Kandidát závislosti (5/8)

14

Reputation

  1. Motivační sleva na 1,9. Platí do Vánoc, pak budu zase na cestách.
  2. Zdravím, jeden předvánoční UP pro ty, co by si (nebo někomu) chtěli udělat radost, případně uložit peníze.
  3. UP. Jsem v Praze do 3.10. Pak až koncem října.
  4. Zdravím, Vánoce se blíží a já po delší době začnu trávit více času v Praze. Pokud by někdo chtěl sobě nebo někomu jinému udělat radost nabízím znovu Patek Philippe Nautilus 5711. Kupované nenošené v UK v roce 2016, od servisu v roce 2020 nerozbalené v servisní krabičce. Samozřejmě kompletní balení. Více info a foto na inzerci na Chrono24 https://www.chrono24.co.uk/patekphilippe/nautilus--id29069797.htm?checkoutId=0 Cena pro Chronomag 2 mil Kč. K vidění a předání v Praze a okolí. Případně po ČR dovezu osobně (po platbě na účet) Děkuji PJ
  5. Na cestách po Gruzii
  6. Zdravím, jsem pořád na cestách a sbírka jen leží ve skříni. Pokud by si někdo chtěl udělat radost a pokračovat v jejím rozšiřování tak je k dispozici v Praze. Vše ve stavu nových a komplet balení. Cena pevná 250k. Děkuji za pozornost PJ
  7. Prispeno. Drzte se, vira hory prenasi.
  8. Expy na gumě jsou úžasně pohodlné
  9. Manželka čekala od října 2020 na OP 36 světle modré. Dnes ráno zazvonil telefon
  10. Dnes ráno po skoro 4 letech (už téměř) nečekaný telefonát od Bechyně. Dcera je manželce “zabavila” hned jak jsme přišli domů
  11. 5711 jsem bral maximálně na šnorchlování, vzhledem k absenci otočné lunety na odečítání času ponoru nevidím jejich účel při potápění. K potápění mi už 26 let slouží Suby, posledních 15 let už jen jako záloha k potápěcímu počítači.
  12. Pjurcik

    Vaše první Rolex

    Suby 16610 - kupoval jsem je nové v roce 1998 za cca USD 3,000 Po nich byly (a už nejsou) další hodinky různých značek, tyhle ale snad předám jednou další generaci.
  13. Aquanaut i Nautilus jsou na plavávaní v pohodě (vlastní zkušenost). Potápět se s nima je blbost. Dnes každý používá potápěcí počítač a i v minulosti (začal jsem se potápět před 30 lety) by absence otočné lunety z nich dělala jen nepraktickou zátěž navíc.
×
×
  • Create New...