Jump to content

Milog

Member_50
 • Content Count

  116
 • Joined

 • Last visited

2 Followers

About Milog

 • Rank
  Učedník
 • Birthday December 28

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Prostějov
 • Fanoušek značky
  Prim

Recent Profile Visitors

1,939 profile views
 1. Obchod sice nehodinkového charakteru, ale díky skvělé komunikaci a přístupu šlapal lépe jak kdejaký COSC stroj. Myslím si, že nebudu přehánět, když řeknu, že se jednalo o velký nadstandard. Doufám, že se ještě někdy potkáme. Díky.
 2. Jsem pro, jen si ho stáhněte zpět, my ho tu nechceme.
 3. Docela často se tady zmiňujou klíče, protože mě štvalo tahat velkej svazek, tak jsem koupil nové vložky, nechal je přeskládat a mám od celýho baráku jeden klíč a docela se mi ulevilo. Místo OneWatch mám OneKey. Škoda, že se takto jednoduše nedá vyřešit i to ostatní.
 4. Jo jo, a ani o vzácné a drahé Jawy tam asi není nouze. https://www.motoinzerce.cz/motorky/jawa/1060068-500-ohc.html Kurnik 500stovku a k tomu Orlíky to by bylo žádlo, ještě že jsem chudej.
 5. Watch Accuracy. https://apkpure.com/watch-accuracy/sk.kfb.hurban.watch
 6. Pro: Shane001 Odkaz na Watch Accuracy je zde: https://apkpure.com/watch-accuracy/sk.kfb.hurban.watch
 7. Mám je na ruce více jak 14 dní v kuse bez seřízení, jen denně natahuju.... Samozřejmě to v průběhu dne lítá +- 5s, ale na Primky slušnej výkon, tak jsem se o to chtěl podělit, a ať nejsem úplně offtopic tak přihodím jednu starší momentku ;-)
 8. Tak a je to, můj první příspěvek do tohoto vlákna. Moja mě křápla s hodinkama o zem (prý nechtěně) a ještě mě to chtěla zatajit. Včera jsem vzal kukačky, že si je nachystám na ráno a divnej zvuk... dopr.. co to je, jak kdyby chrastil rotor natahu. Tak jdu za ni a jestli s nima něco nedělaly děcka, a bylo to venku. Naštěstí eta 2824, tak snad to nebude tak hrozny, ale nasr....lo mě to fest.
 9. Nevim jak u Vás, ale my na Hané jsme se naučily nedržkovat a brat co je, ale každej podle svýho.
 10. Firemní výroční flotila (Linea + quartz), ale i tak je to moc pěkné, takže jsem neodolal a rychle to cvaknul.
 11. Tak já taky přihodím nějakou tu mobilovku. Autávky a Citi-popelník, ty jsou fakt hustý
 12. Datum tedy 12.4.? 1. Dokusan (je mi jedno jestli Chomout nebo centrum) 2. Tomas.helisek 3. AndyAaron 4.IWCmann přijde rád kamkoliv 5. shewcza 50:50 6.Milog (také se rád přidám)
 13. Milog

  Vintage seiko

  Moc Vam panove dekuji za pomoc, hlavne Lucidovi za opravu. Musim rict, ze mi hodinky delaji velkou radost a jdou velmi presne, jen ta lumi uz je skoro mrtva, ale uz maji svuj vek asi .
 14. Milog

  Vintage seiko

  Paráda , přesně tohle jsem hledal. Moc děkuji za odkaz, týpek ve videu se taky o dekádu seknul
×
×
 • Create New...