Jump to content

Course

Member_50
 • Posts

  110
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Praha

Recent Profile Visitors

4,031 profile views

Course's Achievements

Učedník

Učedník (4/8)

 1. No já prodávám (ještě nejsou v prodejním vlákně) teda docela echt potápky. Ocean7 LM-7. Tak kdyby jsi chtěl :-) Omluva za příspěvek. Já přehlédl že "do 10 000 Kč", beru zpět. Ale na prodej jsou :-)
 2. Tak se v rychlosti taky "pochlubím" tím, co mám. Jazzmaster Square.
 3. Za mě JeanRichard Diverscope s hnědým páskem nebo na gumě. Cena na www.thewatchery.com je 1162 USD a určitě to tady nebude žádná masovka, kterou bys viděl na každé ruce....chtěl jsem je jako hodinkami do vody, ale nakonec koupím nějaké Ocean7, takže z toho sešlo. A dokonce myslím, že jsem s nimi dojednal i nějakou slevu. To už ale nevím jistě.
 4. Nevim jaky mas rozpocet, ale podival bych se na znacku JeanRichard (DanielJeanRichard) Rozpočet tak nějak okolo 500 USD. Samozřejmě plus cca 30% Takže se nebráním ani nějakým dalším návrhům na hodinky jiných značek.
 5. Zdravím, chci si koupit hranaté hodinky a zajímaly by mě Vaše názory na tuhle dvojici. Nechci tady porovnávat technické parametry (tam nijak výrazný rozdíl asi nebude), ale spíš názory na design nebo sympatie (antipatie) k jedné či druhé značce resp. ke konkrétním modelům. Díky, Course. Hamilton Jazzmaster Square Christopher Ward C15 Henley
 6. Začal jsem dovážet windery a boxy na hodinky. E-shop bude fungovat od ledna, sem to dávám jen tak jako nástřel toho, co tam bude k dispozici. První zásilka by měla dorazit v lednu 2009, tak kdybyste někdo něco chtěl, dejte vědět přes SZ. Ceny kazet budou od cca 800 Kč za box pro 6 ks až po 1 890 Kč za box pro 25 ks. Více podrobností ohledně sortimentu nebo cen pošlu mailem. Tady jsou některé ukázky.
 7. Zase dám návrh na Christopher Ward. Jako chronograf jsou v quartzu. Model Henley C13 Chronograph. Jsou i jako automat s ETA 2824-2. Označení Henley C15. Velké množství kombinací, a ten quartz je za 171 liber + 7,95 doprava.
 8. Omega Speedmaster 3570.50.00 http://www.activetimewatches.com/index.php...product_id=3071 za 1 676.50 USD. Nejsem žádný anglofil takže jsem možná něco přehlédl a cena je jiná, ale jestli je to fakt, tak to je až podezřelé....někdo tady tenhle e-shop jmenoval v souvislosti s koupí Hamiltonů X-Wind....
 9. vzhledem ktomu, že ti 4 jmenovaní si grily objednali v další zásilce, tak jsem nepředpokládal, že chtějí ten případný zbylý.....ale konec konců řešíme dost nepodstatné věci. prostě gril není, tak není.
 10. tak v tom případě mi nějak uniká smysl té zprávy tady, možná by bylo lepší těm čtyřem osloveným poslat SZ....
 11. měl bych zájem, jen ještě čekám až mi Alessio napíše jaký to je typ a za kolik vlastně je. pak to závazně potvrdím nebo ho nechám pro dalšího. tedy jestli je nabídka pořád platná.
 12. Možná se ptám hloupě, ale ty dny v týdnu budou jen v němčině? Chápu, jsou to německé hodinky, ale i tak......
 13. Christopher Ward, model Malvern C5. Na výběr velké množství provedení a za cca polovinu tvého rozpočtu. Nákup na jejich stránkách. http://www.christopherward.co.uk/pd2_MENS_...ic-Watch-Steel-[f]-Black-[f]-Steel.htm#
 14. Seiko, jak píšou jiní, dělá něco velmi podobného, samozřejmě jen v quartzu, ceny se pohybují okolo 120 USD. Měl jsem ty černé, ale dělají i bílé, modré atd. Je to řada NEW SEIKO SS CHRONOGRAPH SND a pak čísla podle provedení. Průměr je 41 mm, a to myslím odpovídá těm TH. Ty modré máš třeba tady http://cgi.ebay.com/NEW-SEIKO-SS-CHRONOGRA...1742.m153.l1262 P.S. neumím tu adresu schovat pod nějaké to jedno slovo, tak je to tu celé ty černé jsou tady: http://www.12ampm.com/store/display.php?id=568& bílé tady: http://www.12ampm.com/store/display.php?id=566& modré tady: http://www.12ampm.com/store/display.php?id=567&
×
×
 • Create New...