Jump to content

Lobber

Member_50
 • Posts

  1,588
 • Joined

 • Last visited

About Lobber

 • Birthday 04/24/1989

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  na Zemi
 • Fanoušek značky
  Vintage pacient

Recent Profile Visitors

4,949 profile views

Lobber's Achievements

Megazávislák

Megazávislák (7/8)

 1. Ok, já to nějak malinko tušil…. Ale myslel jsem ( teď si nejsem 100%jist ), že jsem někde četl, že to má být nějakým způsobem odlehčená verze. Ale nikde jsem se více konkrétněji nedočetl nic … Myslel jsem gramážově …. Když psali ohlehčená verze … A myslím, že tam bylo i psáno “ do teplejšího počasí “ opravdu nevím … Ale je fakt, že já jsem v té klasické taky jako v pytli :0) …. I když, na zimu si myslím dostačující velikost …. imho moco. Ráno napíšu SZ ….
 2. Asi se optám blbě … Ale v čem se liší “klasika” od “slim”
 3. Dnes jsem vyndal 2ks z 25ks krabice …. Doufám, že mi tahle vydrž těch 23let výdrži
 4. Děkuji, když jsem to kolo viděl musel jsem ho mít … Je ve zbídačeném stavu. Zatím jsem se dostal jen ke kompletnímu rozebrání do posledního šroubu a očištění od rzi… Až bude čas a nálada. Hlavně ten čas, tak se do toho pustím s velkou chutí ….
 5. Přidal bych klidnou ruku bohušu
 6. Imho… teď jsme s bráchou čirou náhodou sledovali stejnou Aukro aukci …. Tak čekám, kdo se první pochlubí tímto kouskem :0)
 7. Super…. skládám teď při volném čase 2štanglovku od Bati … A taky bych s ni někam pak takhle vyrazil …
 8. Popravdě vůbec nijak … Přišla domu, já rozdělal pěnu, vzal břitvu do ruky a jal se holit 2-3denní strniště formou “buď to přežiju, nebo mi přítule po příchodu domu zavolá pohřební službu a vybere mi snad nějakou slušivou bedýnku “ … Jak říkáš, vzal jsem jí s respektem, přiložil na tvář a nechal jsem ji volně vlastní vahou klouzat po tváři dolu. Bez tlaku a jiných pomocných akcí… Jen jsem pár tahů laboroval se sklonem a pak se ho snažil udržet po celou dobu holení … Je fakt, že 3-4 holení jsem se holil asi tak na 4x. Ale nic strašného to nebylo… Po týdnu, jsem byl oholen snad rychleji, než nějakým el. strojkem za sucha … Ale, stále mi dělá problém obtahování … To se mi zdá na tomto procesu to nejzákeřnější… Jelikož jsem si už takto zku*vil 3x čepel a 1x řenen … Neboj se, hol se s respektem a zalíbí se ti to :0)
 9. Koukám, že je tu R89 celkem oblíbené co …. :0)
 10. Děkuji… Dělaj radost, i když není takto povedený západ sluníčka :0)))
 11. Frantiku: myslíš, jako že policie neřeší čísla…. A vlastně jen tyto informace postoupíš servisu ??? Nebo při nalezení / dohledání budeš o čísla vyžádán o proti předání … Ragu: Tvé reakci bych se dovolil pousmát … A děkuji za duchaplnou reakci, kterou jsi mi pomohl ( nebo někomu, koho by to taky třeba zajímalo ). A nevím, jak jsi si z téhle informace, vydedukoval tuhle číčovinu, když otázka zněla jinak. A ani okrajově nemá s tvou představou nic společného …. Otázka by zněla jinak a byla by směřována na jinou instituci … Howgh
 12. chlapci, čistě teoreticky, při potencionálním odcizení našich miláčků…. A vyžádání si třeba od PČR čísla strojků, či sériová čísla ( a to řeším teď asi jen vintage, nebo hodinky bez kartičky ) …. Stačí jim to vypsané růčo, nebo je lepší mít tyto věci posvěcené třebas od A.D ???
 13. Americkej : Budu tam muset mít velký hlavičky, abych se trefil ostřím. Nebo to vemu na placato Stroček : máš na mysli mě, nebo vás??? Moco : je zajímavý koukat na vaše rozdílné pohledy …
×
×
 • Create New...