Jump to content

martar

Member_50
 • Posts

  8,539
 • Joined

Everything posted by martar

 1. @Pivas No já pamatuju za šede Broad Arrow havlovky nebo i moony Tintiny, a to jsem tu jen osm let, takže kec to nebude @brownwld Ty vintage Ploprofy, to je nádhera. Vždycky mě potěší, když je JR_2010 někam postne. Tohle je doufám jinej kousek? (Jestli jsem měl na Žofíně na tlamě plynovou masku, tak jsem to byl já :) Žes mě zazdil nevadí, i tak jsem s hromadou lidí nestihl promluvit ) Tak já nevím ta velikost - co si myslíte?
 2. @Radik díky. Nejsem si úplně jistej tou velikostí, hodinky mají sice hezčí proporce než 42, ale na mý 18,8 cm ruce už vypadají na tahu docela velký. Zkusím ještě origo gumu... Jinak půjdou do trezoru, beztak všechno neunosím. Btw, ty samičí endlinky ti závidím!
 3. Myslíš v sedmdesátejch letech?
 4. @Pivas Gratulace Já už sem fotky moc nedávám, ale o tohle se musím podělit... podruhé do skoro stejné řeky. Omega stáj 2016: Omega stáj 2021: Hlavní rozdíl je, že mám po nemoci bledší ruku a taky že už jsem línej vytahovat foťák a laptop a mastím to mobilem.
 5. K těm limitkám na výstavě: taky si myslím, že v počátcích craigovské éry Bond nenosil limitky - ono mít ve filmu PO 2500 s červenou 007 na vteřinovce by vypadalo trochu blbě. To samý PO Quantum of Solace. S PO Skyfall si už nejsem jistý. Reálně ve filmu nosil až 300 Spectre a poslední titanovky 300 No Time to Die (krásně sedí, lehoučké a pohodlné - ale čtvrt míče je fakt dost... a stejně je na ně čekačka). Možná měl ve filmech i nějaké limitky AT, tam to tolik nesleduju. @Skopky-Sonny díky za zajímavý pokec, potěšil mě. Prej: "kluci říkali, ze tu chodí martar, má velkou masku" Jseš nadšenec, fakt respekt!
 6. Rychlý obchod, perfektní komunikace, prostě vše bez chybičky. Dávám 100% , děkuju a doporučuju
 7. Siwi, člověče, ty vyrobíš luxusní recenzi... ... a schováš ji do svýho vlákna To je hrozný tohleto - žádnej ordnunk na fóru.
 8. Já to Andy myslel tak, že lepší je kolekce Omega z devíti bondovek než z jedný. Samozřejmě vůbec nejvíc nejlepší by byla výstava hodinek ze všech 26 filmů... holt si zatím člověk musí vystačit s voajérstvím na webech jako tenhle... https://whichwatchnext.com/james-bond-watches/
 9. Štve mě, že vzhledem k vývoji incidence C19 půjdu na SEW v FFP3 polomasce. Budu za exota, nevyniknou jemný rysy mý tváře ani pěstěná bradka a navíc mě každej pozná... ( )
 10. Hmm, tak jsem se fakt překouknul. Nevšimnul jsem si slůvka "od" O to víc se na pátek těším. "Na své si ale přijdou také milovníci stříbrného plátna, společnost Omega totiž přiveze unikátní expozici hodinek agenta 007 využívaných od roku 1995 ve snímku Zlaté oko"
 11. Fakt se těším. Letos správný datum trefím napoprvé Někde jsem četl, že v Bond kolekci budou jen hodinky z jednoho dílu, ale to jsem se asi teda překouknul. Jestli bude kolekce obsahovat komplet Seamastery z brosnanovský a craigovský éry, tak fakt super...
 12. Jen upozorňuju na novej zelenej výdobytek. Po papírovejch brčkách (který daj nápoji nezaměnitelnou pachuť) a po papírovejch taškách (se kterejma vyjdete z krámu do deště a za minutu nákup propadne jejich dnem na chodník) teď obchodní řetězce zachraňujou planetu taky recyklovanejma chladícíma taškama, ve kterejch není ta stříbrná folie ani bublinky. Funguje to bezvadně, právě vylejvám několik litrů zmrzliny do záchoda
 13. Dnes se mi staly dvě věci, který mě naštvaly. Ovšem jejich kombinace je v důsledku vlastně fajn. 7:00 - odcházím narychlo z domova a nechávám na stole omylem Vulcainy. Nahý zápěstí, nekompletní pocit celej den, obavy z toho, co se děje doma... 18:00 - na Petrským náměstí vycházím v košili s vyhrnutým rukávem zpoza rohu domu a (stále na chodniku) mě sráží sdilená elektrokoloběžka jedoucí snad 30 km/h. Já na zemi, koloběžkář na zemi. Oba solidně potlučený. Když jsem si na tom blbci vybil vztek a leknutí, došlo mi, že mě trefil do levé ruky, předloktí a boku. Na dlažbě jsem se pak ještě převalil... Mít na sobě oblíbený hodinky, mají v háji AR, dodrbaný pouzdro a možná by ani nešly. Tak to mě dneska potěšilo.
 14. Kdo nikdy nenosil (jako EDC) hodinky s akrylovým sklíčkem, ten nepochopí Edit: Termín "zahojí" je u organického skla fpoho, ne?
 15. Luxus každým coulem! (To by mohlo Karollinum prodávat - šitíčko a čtvereček bavlněný látky... za litr )
 16. U hesalitu (a taky u antireflexu na safíru mimochodem) se člověk musí akorát naučit vybírat oblečení. Dřív nebylo na šatech tolik kovových doplňků jako dnes. Zipy (zejména na kapsách bund), cvočky atd atd. Zejména protikusy druků na manžetách rukávů jsou nebezpečné, pokud nejsou schované uvnitř tkaniny a jdou skrz. Sorry za OT
 17. Jj, rozleštíš to rukávem. Není to žadnej Omega vynález - takhle fungovaly skoro všechny náramkový hodinky po iks desítek let... včetně primek. Přes léto to člověk trochu poškrábal a pres zimu se to samo pod rukávem zahojilo
 18. Jen takovej postřeh k těm škrábancům na hesalitu. Kromě toho, že jdou rozleštit capedodem nebo sitolem, se ty jemnější šrámy umí zahojit samy. Před pár lety se mi stalo, že jsem v Rokytnici ráno váhal, co vzít na ruku. Sám jsem se na lyže nechystal, jen jsem měl jít s dětmi do lyžařský školy a tam na ně dopoledne čekat, pít grog a mrkat po pěknejch maminkách. Takže moony No a když jsme dorazili na poslední chvíli na trénink, v tom zmatku s nazouváním bot jsem nějak blbě přidržel čtvery dětské lyže a sjely mi hranama po hodinkách. Krve by se ve mně nejdřív nedořezal - všechny svý hodinky miluju. Po prohlídce úleva - pouzdro netknutý (uff!!!), všechno zachytil klenutý hesalit. Na něm ovšem pár mléčných odřenin. Zkazil jsem tehdy sobě i dětem celej den a byl jsem na ně protivnej... No a jak nebylo na horách čím rozlešťovat, odložil jsem řešení na doma. A šrámy začaly pod rukàvem košile pomalu mizet. Než jsme se dostali domů, nebylo pomalu co opravovat. A zahojilo se to nejen opticky, ale i pohmatem - nikde nedrhne nehet; nikde žádná nerovnost nebo jiná geometrie. Prostě hlaďoučkej klenutej safír. Sorry za offtopic výlev vím, že se to dilema safír vs hesalit řeší už leta. Snad to tady někomu pomůže pŕi rozhodování i u novejch moonů.
 19. Film Kristián: (byt, Nový v županu a Gollová v domácích šatech) - "Nezdá se ti, ze je tu dnes nějak teplo, Mařenko?" "Ne, jako obvykle, Lojzíčku, šestnáct stupňů..." Jdu si objednat nějakej apartní župan. Doby, kdy člověk v zimě chodil doma nalehko, jsou zřejmě fuč.
 20. Bába ale tu funkci fakt moc potřebuje... ta trestněprávní imunita prezidenta je mocná motivace
 21. I já bych mu přál, aby si co nejdřiív odpočinul od náročný funkce... stromům na Vysočině už se určitě taky stýská. Jen jsem v minulosti několikrát hodně podcenil jeho fénixoidní schopnosti - tak jsem opatrnej.
 22. Nechybí mezi možnostma termín 04/2023?
 23. Kluci, ja vám ten entuziasmus závidím... Já to tak měl naposledy, obávám se, když vyhrálo OF nad komoušema. (To je na ty co otviraj flašky a chtěj slavit ).
 24. Aktuální socka verze dvoupatráku má 34 pralinek a 317g. A ano, pocitově i chuťově je to jinde. Já se vždycky těšil na ten kulatej v zeleným obalu s arabeskama, a je fuč... Ale měl jsem si líp prohlídnout obrázky na krabici - nelže.
×
×
 • Create New...