Jump to content

Kluk jako buk

Member_50
 • Content Count

  1,460
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Kluk jako buk

 1. Shodou okolností si pamatuju na článek s ním na ABtW: https://www.ablogtowatch.com/tag-heuer-aquaracer-300m-watch-review/
 2. Piš prosím rovnou o koho jde. Nějak to z téhle fotky nepoznám.
 3. Taky jsem po kůži pokukoval, ale modrou ve stylu heavy calf v 19 mm není snadné sehnat. Asi budu muset nechat něco ušít.
 4. Pořád je to skromná holka. Aspoň má pořád kam růst (myslím hodinkově).
 5. S mlsounem byla radost obchodovat. Maximální ochota a skvělá komunikace. Díky!
 6. Hele, pořád úplně stejně. Pokud chceš téměř 1:1 kopii Subů a jseš schopný akceptovat velmi, velmi pochybnou historii firmy a vyšší cenu, směle do nich. Taky jsem je chvíli měl, abych zjistil, jak by se mi nosily Suby (haha). Líbí se mi? Ano. Zpracování je fakt top. Nosil bych je? Ne. Je to pořád jen kopírka. Díval bych se radši na Wardy nebo Aquisy. A ještě jedna poznámka: vzhledem k nedávným událostem tady na fóru se s nima radši moc nechlub. Někteří členové by tě pak mohli chtít sežrat.
 7. @Moty Eshop Hudy. Ale občas je mívá i Zalando nebo podobné.
 8. Tak za mě nepřekvapivě zcela jasně: La Sportiva Ultra Raptor GTX. Na Milešovce jsem byl předevčírem a ideální. Edit: V podstatě celoroční boty. Když je voda nebo sníh, beru Hanwag Alaska a takhle mi to stačí.
 9. To je tak nějak očekávaná cena, levná sranda to holt není.
 10. Kovový "řemínek" se nazývá tah. Ten bych doporučil shánět jedině origo přes autorizovaného dealera. Jiné tahy buď nebudou sedět, nebo nebudou mít koncovky až k pouzdru a bude to vypadat blbě. Zkus se domluvit v Helveti (jsou aktivní i tady na fóru) nebo u nějakého AD na Slovensku. V tom úplně prvním odkazu, co jsem dával, jsou Alpiny na tahu, které vypadají, že mají stejné pouzdro jako ty tvoje Takže by jejich tah teoreticky měl pasovat. Ale znovu říkám, více budou vědět u AD.
 11. Hlídej si rozpětí nožiček, v tomhle případě 22 mm. Podívej se třeba na nabídku Strapshop.cz, nebo se zeptej přímo Bakera v jeho vlakně:
 12. Na podobné se dělá, tak snad by objedna šel. Ale co nejdřív zkusit jiný řemen? https://www.helveti.cz/alpina-startimer-pilot-big-date-al-280ns4s6b
 13. Paráda, díky moc. Přiznám se, že u ML jsem hledal, ale tyhle jsem minul.
 14. Ten styl zkracujících se indexů odněkud znám, ale nedokážu říct odkud.
 15. Pozná někdo, co má na ruce teoretický fyzik Sean Carroll? Lepší záběr jsem nenašel.
×
×
 • Create New...