Jump to content

Kluk jako buk

Member_50
 • Posts

  1,527
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Kluk jako buk

 1. Nechápu, proč je Hamilton nedělal déle, když investoval i do reklamy v druhém Raidu. Vždycky se mi líbily, ale bál jsem se velikosti. Mohli by je uvést zpět, jsou prostě parádní.
 2. Asi mi hráblo, ale mě se ty nový tříručkový Carrery normálně líbí...
 3. William Shatner v roce 2019 na ruce zřejmě Ball potápky s day date. Plus Ryan Gosling novým ambasadorem Tag Heuer. Konec vintážních Air-Kingů na červeném koberci...
 4. A ještě fotka od nás z ulice. Výborné.
 5. Tohle nevyřešíme, dokud se někdo z nás na všechny ty Bondy nepodívá. Edit: Tak oprava, tady je to zdá se rozebrané velice zevrubně. Vypadá to, že Roger Moore skutečně ve filmu GMT Mastery nikdy neměl, pouze na propagačních fotografiích. Takže ale pořád de facto kánon.
 6. Bond GMT Mastery měl taky. Google to potvrzuje, i když foto se mi narychlo dohledat nepodařilo. Ale matně si vybavuju scénu s Moorem a krokodýly (aligátory, ale dost možná se pletu). Že to Ward s marketingem občas nevychytá víme od dob "Battle of the deep" a aférkou s Aston Martinem.
 7. Speciálně letos v těch kalkulačkách vycházejí úplný číčoviny snad všem. Proto jsem si ji ani nedělal.
 8. Čistě sobecky napíšu, že mi ten "rank" pod nickem chybí. Byla s tím sranda a lépe se mi s tím pamatovalo, kdo je kdo. Přecejenom je tu uživatelů fakt hodně. Naopak nápis Členové_50 je IMHO zbytečný.
 9. @Willie McBride Ale moc pěkná a originální!
 10. Jsou super, taky mě svrběla ruka. Ale mám jiné kousky.
 11. Menší nehodinkový obchod, ale vše v pořádku a rychle. Děkuju a doporučuju.
 12. Máte dobrý oko, ale máte pravdu. Vypadají celý divně.
 13. Větší. Poznáš to díky indexu na trojce. 39mm ho nemají.
 14. Píseň z alba Infidels ('83), které produkoval Mark Knopfler
 15. @Sphinxx Jaké Mancery jsi zkoušel? Já jsem zrovna dnes ráno vyběhnul do práce s Cedrat Boise, kterou miluju. :) Testoval jsem ještě nějaké další (Oud Blue Notes, Kumkat Wood, Lemon Line, Wild Fruits), ale tolik mě neoslovily. Jinak mám doma hromadu Montale vzorků a taky to není pro mě. Snad jen Intense Café bych si uměl představit, ale ačkoliv mám rád sladší vůně, tak tahle se pro mě přiklání na tu ženskou stranu.
×
×
 • Create New...