Jump to content

Kluk jako buk

Member_50
 • Posts

  1,635
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Kluk jako buk

 1. @Jackie Treehorn Na Fragrantice pár lidí mluví o reformulaci: https://www.fragrantica.com/perfume/Prada/Luna-Rossa-Carbon-43402.html Je možné, že ti kamarád přivezl starší šarži a novější už budou horší. Stává se to.
 2. Díky! (Asi jsem to už někdy četl, ale rád si to přečtu znova. )
 3. Geddy Lee a nějaké rolády. Má i tématické tričko. Asi fanda.
 4. Díky moc, konečně můžu spát.
 5. @Dushakx Jsou super! Pěkný fotky, syp to sem. Mohu se tě zeptat na otázku, která mě trápí a na kterou jsem nikde nenalezl odpověď: Jaká je šířka tahu u spony? Zužuje se o 2 mm jako u větších modelů? (Tzn. na 17 mm?)
 6. @Henry Dragonfly Na lunetě počítáš piva?
 7. @Zdenek1307 Mám zápěstí 16,5+ cm, doma plechové třicet devítky a rozhodně bych neměnil. Ono nejde o to, že bys ty 41mm neunosil, unosil, ale pohodlí u devětatřicítek je někde jinde. Myslím, že pro mě jde o naprosto ideální rozměr. A fakt nepůsobí malé. Taky jsem je cvičně znovu změřil. Reálné lug to lug, tzn. od úplného konce nožek na druhý, mají 48 mm. Díky tahu, jaký mají, je ale efektivní l-2-l o něco menší, cca 45 mm. Očekávám, že 41mm budou mít rozměry podobné výsledku trojčlenky. Tzn. reálné lug to lug minimálně 50 mm přesně, resp. spíš o něco větší.
 8. Pěkné. A v lepším stavu než ty moje.
 9. Já bych to vůbec neřešil a vzal si Hanharty. Žádná pěst na oko to není. Spousta chlapů se žení v Moonech, co tak sleduju, a taky to jde.
 10. Netušíte někdo, jaká je momentální situace kolem těch nových Air Kingů? Ptám se pro kamaráda...
 11. Hm, tak já se přikláním k těm Laco Monte Carlo. Mátly mě pushery, ale podle přítele Googlu se dělaly minimálně ve dvou variantách. Na Štajny nebo Archimede zase nesedí tvar nožek nebo řemen. Respekt, @RadekB. https://www.chronoshop.cz/laco-flieger-monte-carlo-bazar
 12. To budou ony, tutově. A jestli nosí Archimede, tak v Chronoshopu určitě někdy byl.
 13. Tyjo, nenapadlo mě najít si lepší rozlišení. Ale pořád nejsem na 100 % přesvědčený. Nepůsobí na mě jako ten typ člověka, co by nosil Cartier. Udělal jsem pár lepších screenů. První pilotky těžko říct, ale aspoň už je vidět, že ciferník je černý. Mohly by to být i Štajny, zvlášť, pokud stejně jako Roden navštěvuje Chronoshop. Archimede jsou jasné. Je s nimi vidět asi nejčastěji. Potápky tutově nejsou Suby. Je vidět barevná luneta a spíš než kyklop na trojce to vypadá na day date.
 14. Nezdá se mi korunka. Navíc soudě dle jeho ostatních kousků to na nic drahého nevidím. Ty poslední by mohly být nějaké Seiko.
 15. Takhle špatně na tom ještě nejsem, pořád to jsou jenom hodinky...
 16. Kruci, ty 39mm keramiky mě dráždí, rozmluvte mi je někdo.
×
×
 • Create New...