Jump to content

Kluk jako buk

Member_50
 • Posts

  1,604
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Kluk jako buk

 1. Fotka starší, ale v podstatě OWG. Překvapuje mě, jak dlouho mě už baví, a navíc se zdá, že jen tak nepřestanou. Už přes tři () roky.
 2. Zdravím, ptám se pro kamaráda: Kam v dnešní době v Praze pro oblek v cenové relaci kolem deseti tisíc korun? Před lety jsem nakupoval v Lewinu na Chodově a byl jsem spokojený. Nicméně netuším, jak je to tam teď. Má někdo zkušenosti? Děkuji za pomoc.
 3. @lassie Přísahal bych, že ještě před hodinou je tam neměli. S tou výškou je to zajímavé, ale reálně to asi nebude hrát žádnou roli. 19mm rozteč zůstává stejná jako u plecháčů. Je to na prd, ale aspoň to vypadá proporčně a vizuálně dobře, IMHO. Pro mě to asi nakonec rozhodne pocit z tahu. Žádné z větších keramik jsem si zatím osobně neosahal. H-dílky na starší verzi jsou super pohodlné. Edit: Eventuální otázka bude, jestli plecháče nechat nebo posunout dál. Ale to předbíhám.
 4. Ale neee. Svoje plecháče miluju, ale tyhle budu muset taky minimálně vyzkoušet. Edit: Zatím jsou jen na stránkách Koscomu, nikde jinde, tak snad to není šotek.
 5. Trochu lynxovina, ale takové ze života...
 6. Já je možná nakonec vyzkouším. Jako takovou lacinou verzi Béček Endurance na blbnutí v přírodě bych si je uměl představit. Ale bojím se, že by nakonec skončily jako moje jiné kvarcky od Dan Henry. Prostě bych je nenosil. Jinak často mlátím hlavou do zdi, že jsem nevzal obyč Moony, když ještě byly dostupnější.
 7. Scénáristicky to možná bude slátanina a nastavovaná kaše, ale audiovizuálně to bude naprosté žrádlo. O tom nemám pochyb. Kino povinnost! Super odchyt. Kdysi dávno jsem ten film miloval. Už jsem ho dlouho neviděl.
 8. Nový Top Gun a Mk XVIII Top Gun Edition
 9. Paráda! Moje aktuálně stále v zimním spánku, ale už se těším, až je zase vytáhnu.
 10. K ruské mentalitě — možná už tady tohle video proběhlo, možná už ho leckdo z vás viděl, ale přijde mi maximálně výstižné — bohužel titulky, ale můžete si to přepnout i na němčinu, ruštinu nebo estonštinu: Tl;dr: Čím dříve Rusák vymře, tím asi pro všechny lépe.
 11. Jednoduchá a nekomplikovaná citrusovka echt na léto je třeba Dior Homme Cologne. Jen má slabší výdrž a vyšší cenu, ale je to pecka. Ještě např. John Varvatos Artisan Pure.
 12. Mno, úplně nevím, z jakého jazyka ČT bere info. Ale "frank and quick" bych osobně přeložil spíš jako "věcný a rychlý" než "upřímný a rychlý," což trochu posunuje význam. Samozřejmě, že Putin se reálně v tuhle chvíli s nikým bavit nepotřebuje. Tohle připravoval a plánoval posledních iks let. Všechny kecy okolo jsou jen faleš a prázdný tlachání.
 13. Jeffrey Wright u Stephena Colberta a NTTD bondovky
 14. Dneska neladím, ale je mi to fuk.
 15. @SniperWolf Já měl za to, že do keramik už se od první chvíle dával novější kalibr s minimálně 65 hodinovou rezervou... moje hliníkáče ji drží.
 16. @cira Fischer to úplně nutně být nemusí, spíš jsem chtěl doporučení na nějaký obchod. V Praze je obchodů mraky, nikde to neznám a chtěl bych doporučení, kde třeba začít. Jinak díky za reakci.
×
×
 • Create New...