Jump to content

Kluk jako buk

Member_50
 • Posts

  1,507
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Kluk jako buk

 1. Menší nehodinkový obchod, ale vše v pořádku a rychle. Děkuju a doporučuju.
 2. Máte dobrý oko, ale máte pravdu. Vypadají celý divně.
 3. Větší. Poznáš to díky indexu na trojce. 39mm ho nemají.
 4. Píseň z alba Infidels ('83), které produkoval Mark Knopfler
 5. @Sphinxx Jaké Mancery jsi zkoušel? Já jsem zrovna dnes ráno vyběhnul do práce s Cedrat Boise, kterou miluju. :) Testoval jsem ještě nějaké další (Oud Blue Notes, Kumkat Wood, Lemon Line, Wild Fruits), ale tolik mě neoslovily. Jinak mám doma hromadu Montale vzorků a taky to není pro mě. Snad jen Intense Café bych si uměl představit, ale ačkoliv mám rád sladší vůně, tak tahle se pro mě přiklání na tu ženskou stranu.
 6. @Sphinxx Občas tohle člověk zachytí na YouTube nebo v recenzi na Fragrantice... Pokud bys ho chtěl zkusit, tak doporučuju sáhnout po něm hned. Z internetových obchodů už prakticky zmizel. Mně se naštěstí povedlo objevit jeden s poškozenou krabičkou v outletu na Elninu.
 7. 1 Million jsem ještě netestoval, ale přišel mi teď 1 Million Privé (který bohužel končí) a ten je skvělý. Bál jsem se, aby nebyl moc podobný Code Profumo nebo Stronger With You, ale naštěstí se dost liší. Naopak mi nejvíc připomíná Boss Bottled Intense, ale je lepší.
 8. To chce odvahu, jít do toho po tom všem.
 9. Tyhle ocelové lunety mě berou čím dál tím víc. Pěkná kombinace.
 10. Kurde... Začíná se mi rýsovat plán na příští léto.
 11. Co Aquisy 39,5mm, můžou sem ještě? Tissot dělá Gentlemany v zeleném...
 12. @aschmet Trotlů si nevšímej. Poděl se prosím potom s fotkou certifikátu. Strašně rád bych ho viděl.
 13. Na 99 % fake. Celé to vypadá dost humpolácky, nesouhlasí korunka a dýnko je vyloženě amatérská práce. Ale story je to hezká.
 14. Na pár vlásečnic bych se vysral. K čemu? Za týden tam budou znova. A pokud budeš leštit pravidelně, nikdy nevychytáš ten přesný moment, kdy to ještě není poznat a kdy už se z hodinek stává ožužlaný bonbón.
 15. A mě se to zase líbí dost. Myslím, že v reálu čitelnost takový problém nebude, když se vezme v úvahu profil indexů. Navíc každý kus v podstatě originál. Za mě jednoznačně palec nahoru.
 16. link Jsou skvěle nositelný. Je taky pravda, že mě s tou černou docela dráždíte.
×
×
 • Create New...