Jump to content

Kluk jako buk

Member_50
 • Content Count

  1,386
 • Joined

 • Last visited

About Kluk jako buk

 • Rank
  P.I.

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Oahu
 • Fanoušek značky
  Ferrari

Recent Profile Visitors

4,560 profile views
 1. Pěkný starší kousek s pravděpodobně velkou citovou hodnotou. Nepřekvapilo by mě, kdyby to bylo něco, co si koupil za první výplatu v SNL.
 2. To druhé jsou RM. Je to z tohohle fotoshootu, takže dost možná nebudou jeho vlastní. https://sharpmagazine.com/2021/01/05/bob-odenkirk-is-hollywoods-funniest-one-man-wrecking-crew/
 3. Peckovní Brajtle! Škoda, že je tu nevídám častěji.
 4. Starší fotky, ale na ruce i dnes. Něco na nich prostě je. Mám je už dva roky a pořád spokojenost.
 5. Mně se vždycky zvedne kufr, když toho Šaška vidím.
 6. Dustin Hoffman ve filmu Kramer vs. Kramer https://www.hodinkee.com/articles/dustin-hoffman-watches-kramer-vs-kramer-watching-movies
 7. Když už je tu žumpa, tak ať je pořádná. Z dnešních Novinek: "Adekvátní krásná reakce, Putin to pojmenoval přesně! Naše nicky mu nesahají ani po kotníky ani po stránce inteligence, nadhledu a diplomacie. Pane prezidente tleskam! Jinou odezvu jsme si ani nezasloužili.Jsme zaprdená malá zemička, a můžeme být rádi, že nám to Hamáček a Babišem nezavarili více i když za ty urážky a obvinění bez důkazů by to by se jeden nedivil...."
 8. @African @moco Tak už jsou doma. Vzal jsem na blind 43,5 a naštěstí sedí perfektně. Děkuji za pomoc, pánové.
 9. Kantorek je geniální. Nám v práci visí tenhle:
 10. @moco @African Díky moc. Já právě boty "do přírody" bez GTX běžně nekupuju, tak nemám zkušenosti, jen jsem chtěl ušetřit. Holt půjdu do dražších.
 11. Myslíte, že má cenu si připlatit za GTX verzi? Jsem zvyklý chodit v GTX od Salomonu, ale koukám teď po něčem jiném, protože poslední páry mi moc nevydržely. Ultra Raptory vypadají dobře. Vyšší odolnost proti vodě ocením, ale netuším, jestli za tu cca tisícovku navíc je to takový rozdíl. (Za použití různých impregnací a podobně...)
×
×
 • Create New...