Jump to content

Kluk jako buk

Member_50
 • Posts

  1,604
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Oahu
 • Fanoušek značky
  Ferrari

Recent Profile Visitors

5,700 profile views

Kluk jako buk's Achievements

Megazávislák

Megazávislák (7/8)

 1. Fotka starší, ale v podstatě OWG. Překvapuje mě, jak dlouho mě už baví, a navíc se zdá, že jen tak nepřestanou. Už přes tři () roky.
 2. Zdravím, ptám se pro kamaráda: Kam v dnešní době v Praze pro oblek v cenové relaci kolem deseti tisíc korun? Před lety jsem nakupoval v Lewinu na Chodově a byl jsem spokojený. Nicméně netuším, jak je to tam teď. Má někdo zkušenosti? Děkuji za pomoc.
 3. @lassie Přísahal bych, že ještě před hodinou je tam neměli. S tou výškou je to zajímavé, ale reálně to asi nebude hrát žádnou roli. 19mm rozteč zůstává stejná jako u plecháčů. Je to na prd, ale aspoň to vypadá proporčně a vizuálně dobře, IMHO. Pro mě to asi nakonec rozhodne pocit z tahu. Žádné z větších keramik jsem si zatím osobně neosahal. H-dílky na starší verzi jsou super pohodlné. Edit: Eventuální otázka bude, jestli plecháče nechat nebo posunout dál. Ale to předbíhám.
 4. Ale neee. Svoje plecháče miluju, ale tyhle budu muset taky minimálně vyzkoušet. Edit: Zatím jsou jen na stránkách Koscomu, nikde jinde, tak snad to není šotek.
 5. Trochu lynxovina, ale takové ze života...
 6. Já je možná nakonec vyzkouším. Jako takovou lacinou verzi Béček Endurance na blbnutí v přírodě bych si je uměl představit. Ale bojím se, že by nakonec skončily jako moje jiné kvarcky od Dan Henry. Prostě bych je nenosil. Jinak často mlátím hlavou do zdi, že jsem nevzal obyč Moony, když ještě byly dostupnější.
 7. Scénáristicky to možná bude slátanina a nastavovaná kaše, ale audiovizuálně to bude naprosté žrádlo. O tom nemám pochyb. Kino povinnost! Super odchyt. Kdysi dávno jsem ten film miloval. Už jsem ho dlouho neviděl.
 8. Nový Top Gun a Mk XVIII Top Gun Edition
 9. Paráda! Moje aktuálně stále v zimním spánku, ale už se těším, až je zase vytáhnu.
×
×
 • Create New...