Jump to content

Kluk jako buk

Member_50
 • Content Count

  1,284
 • Joined

 • Last visited

About Kluk jako buk

 • Rank
  Eight miles high

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Yellow Submarine
 • Fanoušek značky
  Oreo

Recent Profile Visitors

4,355 profile views
 1. Překvapivě se mi líbí víc než nechrono verze, ale retail price je nesmysl.
 2. Díky za zajímavý čtení. Tohle vlákno by se snad mělo archivovat.
 3. Jsem jedinej, komu ten jeho look přijde strašně odpornej?
 4. Ty Bondovky jsou midsize, nebo má tak velkou ruku?
 5. Moc pěkný, full safír s AR... Luneta se asi netočí, co? To už bych chtěl moc za tu cenu.
 6. Tohle, 100%. Ward je taky dobrej typ, ale Aquisy mi přijdou takový osobitější a naopak bych ten integrovanej tah bral jako výhodu.
 7. Asi takhle. Když ještě Glycine zastoupení v ČR měli (Chronoshop), chodili Combat Suby lehce přes dvacku, což tak nějak zhruba odpovídalo jejich postavení a kvalitě. Ty částky, za kolik jdou momentálně sehnat na Ashfordu a u podobných šedivek, jsou skoro až k smíchu. Vzhledem k tomu, že v nich, pokud vím, pořád tiká ETA. Mám taky jedny, i když už je nenosím (oranžová verze, trochu domlácený, pokud bys měl zájem o fotky, tak napiš SZ), něco už mi rukama prošlo, a troufám si říct, že kvalitou jsou minimálně o úroveň nad Steinhartama, Seiko Turtle a podobnými. Nejsou úplně malý. Nosí se, jak se říká, "true to size". Takže na těch 42 mm to chce mít obvod zápěstí aspoň 17 cm. Já mám 16-16,5 a jsou mi velký. Na druhou stranu díky tvaru pouzdra a na potápky neobvykle nízkýmu profilu se nosí strašně dobře. Kvalitou určitě nešlápneš vedle a strojek ti případně oservisuje kde kdo. Já jsem ty svoje měl fakt rád. Edit: Lunetu mám starší typ, který měl ještě šedesát kliků. Dnes už by měly mít klasicky 120. A ta moje i po letech šlape perfektně, i když kapku ztuha. Se Želvama, kde je navíc obrovská variace kus od kusu, se to naprosto nedá srovnávat.
 8. Na první pohled pěkný. Na ten druhý ne až tak moc. S falešnou patinou jsem se naučil žít, ale 30m vodotěsnost u hodinek s námořní konekcí je prostě mimo ať se na to dívám, jak se na to dívám. Navíc trochu lituju změny fontu v nápisech. Je škoda, že ten nový je víc retro než původní. Cena je taky hodně sebevědomá na to, kolik toho hodinky nabízí, když skoro stejně budou stát i nový Spirity. Ale asi jim to lidi kupují.
 9. Půldílek nasazen, díky kolegovi Marfusovi.
 10. Konec dobrý, všechno dobré. Parádní hodinky, ať slouží.
 11. Mě se nelíbí. Je to kolotoč a vypadá to jak limitka někdy z před deseti lety...
 12. Nějaké další živé fotky: https://monochrome-watches.com/fortis-flieger-f-43-bicompax-review-price/
×
×
 • Create New...