Jump to content

Kluk jako buk

Member_50
 • Content Count

  1,231
 • Joined

 • Last visited

About Kluk jako buk

 • Rank
  Eight miles high

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Yellow Submarine
 • Fanoušek značky
  Oreo

Recent Profile Visitors

4,056 profile views
 1. Já bych to nechal být. Časem je tam stejně budeš mít znovu a leštit to furt Cape Codem, tak za chvíli ožužláš i hranu lunety. Jsi si vůbec jistý, že za to může kartáček, že tím umytím nejsou vlásečnice jenom víc vidět? Zajímalo by mě, co za kartáček si použil, protože mě se tohle nikdy nestalo. Do budoucna doporučuju Curaprox Ultra Soft.
 2. Trošku off topic, ale zrovna jsem narazil na maličkost — priorita 3: Že se v přehledu slučují upozornění z jednoho vlákna je strašně super, ale u komentářů ke statusům to nefunguje, viz foto.
 3. Na Jenni se teď dívám nejradši, i když mluví o hodinkách, na který nikdy nebudu mít.
 4. Christopher Ward, Mido nebo jetý Longines Hydroconquest.
 5. Mě se líbí moc. Fauxtina už mi nějak nevadí. S bílou lumi by to vypadalo blbě.
 6. Tak to bych šel rovnou do Aquisů. Teď sice zaplatíš víc, ale ušetříš spoustu času a celkově na tom ještě vyděláš.
 7. Já jsem naopak oldschool a tíhnu ke klasice. Takže trnovka je pro mě částečně estetická volba. Kromě toho mám úzkou ruku a ještě jsem nenarazil na překlápěčku/motýlovku, která by mi byla pohodlná. Edit: jakožto pravák a stará konzerva nosím delší cancour klasicky dolů a nikdy by mě nenapadlo zkoušet to obráceně.
 8. Ještě mě napadá Christopher Ward. Dělali model C5 Malvern Slimline Square na ruční nátah. Už nedělají, ale myslím, že nebude velký problém ho sehnat. Bonusem bude nižší cena a průhled na strojek.
 9. A nebudou mít stejný strojek jako ty Tissoty? Jinak v rámci Swatch Group je Certina o pidistupínek výš než Tissot, chybu s nima, myslím, neuděláš. Ale v podobný ceně už máš třeba i Christopher Ward s keramikou nebo lepší sponou v různých barvách a velikostech.
 10. Tak ono v dnešní době, kdy Swatch Group dává strojky s osmdesátihodinovou rezervou do hodinek snad i za půlku a podobně drahý Hydroconquesty mají rezervu 60 hodin, je ta Sellita trochu anachronismus. Nicméně konkrétně u Aikonů mi cena přijde víc než přijatelná i se Sellitou a nijak mě to nepohoršuje. Ostatně už se nemůžu dočkat, až je u AD vyzkouším, a pomalu odkládám chechtáky. Plus předpokládám, že ML bude mít ty strojky slušně vyladěný, podobně jako třeba Longines. Edit: Jinak samozřejmě gratuluju k pěknýmu kousku.
 11. Dobrej odchyt. Já tipuju, že jo. Podle pouzdra, indexů, toho kovovýho bazmeku na gumě...
 12. A vybral si dobře. Jsou skvělý. Ať dlouho slouží.
 13. Jasný, bylo to tak obecně, měl jsem citovat spíš Frantika. Holt profesní deformace.
 14. Sorry, že jdu pozdě, ale nedá mi to. Na žádnej paracetamol bych nikdy alkohol nepil, i kdyby to měla být jen ta pididávka, co je v jednom Zaldiaru. Játra máme každej jenom jedny. Případně si místo Zaldiaru vzít Brufen nebo Ibalgin, pokud už to tolik nebolí. Tam ten alkohol tak nevadí.
×
×
 • Create New...