Jump to content

VojtaB

Member_50
 • Posts

  837
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by VojtaB

 1. Tady ještě jedny Speedtimery -SBDL085 : Musím říct, že jak si u potápek na Prospex logo tak nějak zvykám, tady mi vadí fest. Nechápu, proč to teda pojmenovávají Speedtimer, když tam stejně fláknou Prospex... No, naštěstí jsou to jenom soláry.
 2. UP, prodej i touha po GS pořád aktuální
 3. VojtaB

  Vintage seiko

  Nemám je teda u sebe, ale 7a28 vlnu si nemůžu nechat ujít I když jsou na týhle fotce ve vedlejší roli... Ale na ruce jsou taky :))
 4. VojtaB

  K: Seiko Monster

  Hop na oranžády nebo limitky
 5. 15 stran pozitivních hodnocení mluví samo za sebe S Davidem už jsme spolu řešili hodinky i auta a vždycky maximálně v topu. Jestli chcete věci na zápěstí nebo na silnici v top stavu a stress free, tady není o čem, 10 / 10.
 6. Designový oddělení v San Martin Očividně stejně užitečný jako QC oddělení v Seiku... Ale vážně, jestli to i Číňan takhle kontroluje i mimo promo videa, tak fakt nechápu, jak to Japoncům může procházet ven.
 7. Tak 17, případnej zájem o GS + doplatek trvá
 8. Ten Rolex musí mít horší QC než Seiko, když se toho lidi hned zbavujou :D Já myslím, že je škoda to hned posílat dál, třeba by AD vrátil peníze, když jsou nenošený :) 

  1. Show previous comments  19 more
  2. Dzos

   Dzos

   Když se řeší R, tak je vždycky sranda. Ať si prodává kdo chce co chce a za kolik chce. Pokud mu to někdo koupí... A že na tom vydělá? Co už. Když je ten trh pokřivenej a výrobce to nejspíš má na háku, tak dobře jim tak. Žádný R nemám a ani mít nebudu, jsem z podstaty lakomej a platit víc, než je retail - to nikdy :) :) .  

  3. Oris

   Oris

   Možná se dočkáme, že budou čekačky i na seiko…😅

  4. Erendil

   Erendil

   Tak už jde cena dolů, asi se žádná potenciální kafka nenašla. 🙂

 9. Nejlíp zajít k AD, takových zaručeně pravých hodinek, které se náhodou k někomu dostaly, tady už bylo :)) Jinak podle netu to vypadá, že u Santos 100 jsou jinak seřazené nápisy na dýnku, ale AD je jistota...
 10. Ahoj, situace se (překvapivě :D) nezměnila, zas jen ležely do vybití kapacitátoru, tzn. nenosím je. Po zatřepání se hned rozběhly, po chvíli nošení nataženy do 5s rezervy, takže fungují (ostatně na jaře jsem je posílal na kontrolu do Onyxu), ale nedělám si iluze, že bych je nějak víc začal nosit. Takže prodávám kinetické Lanďáky SBDW005. Full set, náhradních článků tahu dost, řekl bych, že klidně tak do 20cm. Cena 17.5k,výměna možná za GS s mým doplatkem Díky za prostor.
 11. Fakt? Zajímavý. Já si pamatuju, že jsem je tu viděl tak půl roku po releasu asi za 70 a kdo ví, jestli se nakonec prodaly, ležely tu x upů... Ale je možný, že dneska už je to jinak, ostatně já na nich sice netratil, ale je fakt, že jsem je neměl na ruce ani jednou Ale každopádně @mabin to nelimituje jen na 017, 033 jsou v inzerci dost pod retail a mimo mag jsou dokonce jedny za 60 asi od února a nikdo je nechce...
 12. Já kdybych si nekoupil SLA017 nové na krámě (bylo mi líto je huntovat) ale místo toho nějakých 1k Eur pod retail tady na fóru, byly by to boží hodinky pro každou příležitost. Nový stejně neseženeš, takže cenu nemusíš tolik řešit, na fórech nebo v inzercích je seženeš minimálně 20k pod retail. A jak píše @xbraj19, strojek 8l35, což je v zásadě základní GS kalibr, který ale rozhodně nemusíš servisovat u AD a poradí si s tím i šikovní hodináři. Takže směle do nich!
 13. Že vás baví krmit trolla :))
 14. Ne prostě, zrovna do těchhle Tuňáků nemůžou dát tu datumovku na 3 nebo aspoň 4... Za mě pěkná limitka, za dobrý peníze ale to je prostě no go. Si už fakt začínám myslet, že kdo v Seiku vymyslí detail jak model dojebat, dostane prémie
 15. Někdo asi bude hodně smutnej, až zjistí, že ty ledabyle pohozený "Omegy" tam vlastně vůbec nebyly ledabyle
 16. Já to napsal taky To, že Seiko udělá levný a drahý model, co na sobě kanibalizuje, budiž... Ale že udělají limitku a chvíli poté, co jí vyprodají vypustí to samé nelimitované? Nebo že limitku za 120k releasují pomalu ob dva roky? Dobře, možná není správnej výraz "vykrádání sebe sama", jako spíš "s*aní fanouškům na hlavu". Ale to ani v nejmenším samozřejmě nelegitimizuje San Martin Hom/vnage. Edit: A taky je to na úplně jinou debatu a jinde
 17. VojtaB

  K: Seiko Monster

  Up po čase, kdyby chtěl někdo změnit barvu cifru, klidně vyměním černé G1 a G2 za jiné
 18. @Mike2811To se právě bohužel pleteš, viz citace z jednoho nejmenovaného vlákna ze Seiko (!) sekce na fóru: ... Na druhou stranu, když vezmu v potaz, že dvojkový oranžády se shání dost těžko a cenově jsou docela za nesmysl proti tomu, za kolik se tu v minulosti prodávaly, tak mi to nepřijde tak špatný. Neměl jsem ty Heimdallr v ruce, tak nemohu posoudit kvalitu, ale dle fotek to nevypadá zle. Strojek seiko, v základu safír s AR, pouzdro a tah identické, dle mého názoru lepší spona (ale bez extenze), stejné ručky, rozdíl na cifru jen v nápisech a asi to bude hůř svítit. Jasně, Monstra to nebudou, je to homage, ale pro někoho by to mohla být alternativa. Jak jsem uvedl na začátku, v době, kdy se origo dvojková Monstra dala pořídit do 200 dolarů nová, by to určitě smysl nedávalo, ale dnes mi to za ty peníze a za předpokladu, že splňují uvedené parametry jako Monstra (WR 200 atd) trochu smysl dává. Jedny se zrovna motají na Bazoši, možná někdo zdejší ... Nechápu, jak tohle může napsat někdo na Chronomagu, já třeba taky nemůžu znova sehnat zpátky Monstra I generace, ale až je seženu, budu si jich za to vážit o to víc. Že tu členové s tisíc+ příspěvky v zásadě doporučují koupit tyhle Feiky, protože originál je drahej a blbě se shání, toho bych nevěřil, že se na Chronomagu někdy dočkám. A to sám jsem velkej kritik Seika za jejich QC, nekoncepčnost a vykrádání sebe sama.
 19. @Bert @ggrand Tak asi tolik k tomu bytí mimo...
 20. A ta první část o inzerci?
 21. Tak ve vlákně Ostatní prodej jsem si 100% jistej, že by neprošla taška Vuis Lutton. Sharkey Monster je úplně to samý a je to v inzerci dál. Na BMW fóru, jestli nějaké je, se asi taky nebudeš chlubit s Shuanghuanem a prodávat ho tam, i když legálně je všechno v pohodě a ještě to prezentovat jako "lásku k autům ve všech podobách" a "super zpracování a poměr cena výkon".
×
×
 • Create New...