Jump to content

VojtaB

Member_50
 • Posts

  905
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by VojtaB

 1. Taktéž doporučuju, super domluva, ochota, vše v pořádku a kdykoli znova!
 2. Super komunikace, vše platilo, druhý den hodinky na ruce... Co víc si přát? Doporučuju a kdykoli znova.
 3. Vrabyho jsem prosil ozvat se, kdyby šly hodinky o které jsem měl zájem do světa, což udělal, takže cením Plus komunikace, rychlost odeslání a vše ostatní taktéž na 1*, takže rozhodně doporučuju a kdykoli znova.
 4. Lol V tomu videu o tom mluví jako o nějakém gamechangeru (biggest move Rolex ever made... It will definitely work... ADs MUST engage with public) a v praxi, pokud se to vůbec stane, to bude tak, že neprodají 30 hodinek panu Flipperovi ale 3 x 10 lidem, který tam pan Flipper po domluvě s AD pošle místo sebe za nějakou symbolickou almužnu...
 5. VojtaB

  K: Seiko 701x

  Ahoj, kdyby náhodou někoho omrzely chrona ze série 701x, tak sem s nimi :)) Ideálně Monaco, ale fajn by byly i další modely. Dík za prostor i případné nabídky V.
 6. Záleží na barvě, některé jsou od 17.8k :)) Ale stejně je to moc, zvlášť když Aikony v baterce a oceli ve 42mm stojí nové 23. To fakt nevidím jediný důvod si za 18-22k koupit plasťáky. Bejt Tidy za desítku, tak si myslím, že to hypem hravě strčí do kapsy všechny nedostupný MoonSwatche, dneska jsem se na ně díval v Koscomu a až na tu cenu mě bavily. Škoda...
 7. Jinak fejky jsou to samozřejmě oboje, už jen kvůli tomu S na centrální ručce chronografu plus podle toho jak poskakují písmenka na dýnku MI SS ION ON EARTH atp. Ale ty levé jsou fakt fest, jak když pejsek s kočičkou vařili dort...
 8. Ty levé = 5 v jednom https://obleceni.bazos.cz/inzerat/155257581/moonswatch-hodinky-swatchomega-saturn-earth.php Krabička Mercury (tu už neukazuje), cifr Saturn, dýnko Uranus, barva pouzdra Jupiter a růžovoučký cifr = asi narážka na Venus :))
 9. VojtaB

  OMEGA X SWATCH

  To je IMHO jen otázka času, vypadá to, že je vyrábí ve vlnách... Na CH24 je v jednu chvíli hromada Earth, Sun, Jupiter, Pluto... Řekl bych, že Neptunů se zatím moc neudělalo, takže na ně snad přijde řada a budou stát normálně.
 10. VojtaB

  OMEGA X SWATCH

  Tak si z nich udělej mission to ur anus, překupníku.
 11. VojtaB

  OMEGA X SWATCH

  No, kdyby někdo chtěl zabít víc much jednou ranou - krabička Mercury, cifr Saturn, dýnko Uranus a barva pouzdra Jupiter https://obleceni.bazos.cz/inzerat/155220386/moonswatch-hodinky-swatchomega-mtm.php
 12. Ahoj, je to asi dost malá šance, ale co kdyby... Koupil bych Breitling Aerospace - mé první hodinky na magu :)) Klasické titanové šedivé, s co-pilot náramkem a nápisem na cifru Navitimer Aerospace. Nebo možná bych zkusil i své číslo 2, Navitimer Premier. Fotky asi nejhnusnější na světě, ale pro představu... Díky za prostor V.
 13. VojtaB

  OMEGA X SWATCH

  Ty repliky (mimochodem zhruba za desetinu toho, co stojí MoonSwatche), co jsem koukal by měly bejt buď jen z plastu a nebo nabarvený hliník, takže při případném osobním převzetí by to neměl být problém na omak hned poznat. Ale jak často se osobka u MoonSwatchů poštěstí, čili pro nákup na dálku je to video výše super. A btw. nevím, jestli to sem někdo dával, ale vyšel rozhovor s CEO Swatche: https://www.fratellowatches.com/swatch-group-ceo-nick-hayek-about-the-moonswatch/#gref Vypadá to, že online nebudou nikdy, viz: “There’s no emotion in online buying. It’s a carefully produced Swiss Made watch and not a commodity. After the whole world had to stay at home for two years because of COVID, it was about time to celebrate and to bring the people back on the streets, meet together, and revive the brick-and-mortar stores.” A super je taky jeho citace o fandovi, co chtěl posbírat všechny modely: “He comes up with an example of someone who traveled around to 11 different cities in Switzerland trying to get all 11 MoonSwatch models. This Swatch fan didn’t succeed in getting all 11 watches, but no grudge was held, as she “surely had a nice story to tell” and made many new friends.” To musí bejt super zážitek, když objedeš celou zemi kvůli hodinkám, neseženeš je, ale máš aspoň příběh k vyprávění... Ty jsou fakt úplně odtržený od reality. A jinak teda už jsem MoonSwatche taky vyzkoušel, koupeno na CH za 9 komplet a hned šly dál, protože za tu cenu, když jsem je na živo viděl, mi fakt radost nedělaly. Za těch retailových 250 EUR by bejvaly byly fajn, ale to nikdy nebude k sehnání, takže za mě si můžou bio-moony strčit do bio-otvoru...
 14. "byl pouze v bezpečí" to vůbec nezní jako scammerskej překlad
 15. Já bych se toho nebál, jestli se 260 kousků hned prodalo, za rok bude re-edice s 2600 I když... Možná ještě letos.
 16. Tyjo, konečně můžu Seiko taky pochválit, ty SKX GMT mě hodně baví. Ani mi nevadí, že tam na tuty vznikne trilion barevnejch kombinací, však jsou to "jen" SKXa :))
 17. Co nějaké IWC? Namátkou třeba https://monochrome-watches.com/iwc-pilots-watch-chronograph-41-top-gun-ceratanium-iw388106-2022-hands-on-price/? Zajímavý materiál Cena Hodinový chronograf Rezerva asi ne, ale průhled Nebo nějaké jiné TG nebo BP, jsou i v keramice... Ale nevím, jestli mají všechny průhled.
 18. VojtaB

  OMEGA X SWATCH

  To jsi ještě narazil na výhodnou koupi
 19. DSOTM myslím nemají ukazatel rezervy, ale do těch nebo Apollo 8 bych teda šel hned... Když vidím ty Davidovo fotky, tak asi spíš DSOTM Jinak trochu OT, ale ten hodinovej sčítač je vlastně dost dobrá věc, resp. vždycky se mi strašně líbily Defy El Primero, který jsem sem chtěl napsat. Mají průhled, rezervu... Ale bez toho ukazatele hodin ty subcifry nejsou úplně praktický, když o tom tak přemýšlím. Si zpětně vybavuju, jak mě na Seiko 6139 štvalo, že můžu měrit jen půl hodiny + @Lookyn, Pam 580 je taky Flyback chrono v keramice a mají průhled.
 20. VojtaB

  OMEGA X SWATCH

  Týden žádný příspěvek, cena už za chvíli snad pod 10k... A je po hypu Je celkem sranda, jak na FB nebo IG dělá Swatch, že Moonswatche neexistujou. Radši postujou jiné hodinky, neodpovídají na komentáře a dostávají od fans bídu. Nakonec to vypadá, že z toho releasu budou mít víc škody, než užitku...
 21. VojtaB

  OMEGA X SWATCH

  Dokud nebudou online, tak asi ne, pořád je hodně zemí, kde ani butik není a pokud se ti nechce jet stovky kilometrů, nedostaneš se k nim jinak než online (navíc Swatch nejdřív psal, že budou "online later on" a teď už v odpovědích píše jen, že to není limitka a budou nejdřív dodávat na prodejny). Ale vzhledem k tomu, že pro Flippery je lepší prodat aspoň za něco než neprodat vůbec, myslím, že pod 10 budou brzo... A odtud už to není daleko třeba k 7 nebo 8
 22. VojtaB

  OMEGA X SWATCH

  Včera byly cca za 13 i na Bazoši... Oproti těm za 30+ fajn cena, ale i tak pořád 2x proti retailu. Ale až to bude třeba za 7-8, klidně ten +/-litr navíc dám za to, že se nebudu muset táhnout do butiku Dávám tomu tak 2 týdny... Btw. co si asi teď říká Španěl s """Tiffany""" jak mu tu někdo nabízel ze srandy 75 a on to nevzal :))
 23. VojtaB

  OMEGA X SWATCH

  No, jenže to je právě blbost, pokud myslíš Smart = to malý auto pro 2, akorát s Mercedes logem na kapotě... Když už teda, bylo by to auto, co má 1:1 tvar nějakého Mercedesu, třeba Gčka, jen bude mít umělohmotnou karoserii, plyšovej interiér a motor 0.7 HTP. A na kapotě bude spojený Mercedes a Smart logo a pod tím nápis SMercedes, nebo tak něco.
 24. VojtaB

  OMEGA X SWATCH

  Jestli je to hate na hodinky, tak nevím, jestli úplně fér. Spíš to potvrzuje, jaká jsou překupníci chamraď... Za jednorázovej plast chce Swatch na krámě šestku, za zlaťáky Tissot kolem čtyřicítky... To mi zas tak šokující nepřijde Jasně, někdo to chce udat za nesmysl, ale to je jak divit se, proč by chtěl někdo suby se zelenou lunetou, když za stejnou nebo menší cenu může mít věčnej kalendář ve zlatě :))
 25. VojtaB

  OMEGA X SWATCH

  Bohužel ne... A pravděpodobně asi ještě dost dlouho nepůjdou. V butikách zatím vypadají dodávky dost nahodile, pokud vůbec nějak, takže leda, že člověk v městě s butikem bydlí, projíždí, nebo má známého, jinak to zatím nemá smysl.
×
×
 • Create New...