Jump to content

Čibi

Member_50
 • Posts

  132
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Čibi

 1. Up, nabídněte, dohodě se nebráním.
 2. A jo, muzeum, úplně jsem na to zapomněl....takže důvod, proč zase do NMNM jet znovu :-). Byl jsem s prckem, tem měl hlad, ta se řešily přízemnější věci
 3. Teď jsme přijeli, parádní akce, všichni ochotní, vysvětlili zvědavé dotazy. Práce prý mají nad hlavu, což jim přeji.
 4. Prodám vintážní automaty Squale Deman Watch, v zachovalém stavu. Zkusím cenu 7tis. Moc neprodávám, takže případné dotazy sem, budu se snažit je odpovědět.
 5. Ty víš o nějakých nových? Koupil bych taky. Ale nejsou, natož 634.
 6. Mondeo MK1 kombi automat, benzín/LPG (magic, montovaný nový, najeto málo). Eko vyřešeno. Cena 6tis. Pokud by to zaujalo, ozvi se.
 7. Ahoj, pokud bys to dokázal dát na papír, jak chceš aby to vypadalo, partnerka myslím, že by to zvládla zařídit vyrobit a jako bonus můžeš mít stylový dekor. Mrkni na www.chimaera.cz, pokud by tě zaujalo něco z její tvorby. Jde zalít do pryskyřice cokoliv, co se nerozpustí. Doufám, že nevadí tato malá propagace, je to kusová minivýroba.
 8. Jestli jsi to nevyřešil - oprava knotem by měla být jen dočasná, na dojezd. Zajeď do pneuservisu, pneumatiku sundají a zevnitř dají hříbek a zalepí. Horší by bylo, kdybys pneumatiku propíchnul z boku, to je už na výměnu, to tvoje poškození je běžné a standardní oprava.
 9. Teď jsem si je srovnával se svými starými Glashutte Spezichron, které se mi tvarem líbí. To tvoje je ale úplně jiná liga...mohu ti sem dát foto pro srovnání?
 10. Tohle je fakt nádhera, přesně tento styl mám rád, gratuluji.
 11. Díky za obchod, super domluva.
 12. Čibi

  Vintage seiko

  No jsou na mojí ruku "krapet" větší, ale na řemenu se mi líbí víc, než na tahu.
 13. Čibi

  Vintage seiko

  jo táááák, nenuluje hned, ale nejdřív se musí vteřinovka zastavit. Pak to funguje, dík, dělal jsem to blbě.
 14. Čibi

  Vintage seiko

  Tak to jsou ony. Datum s dnem nastavit lze, ale čítače nevím, jak vynulovat, běží pořád. Vteřinovka horním tlačítkem se zastaví.
 15. Čibi

  Vintage seiko

  Tenhle model jsem dostal před rokem a tak zjišťuji informace. Jde zjistit stáří? Na dýnku je model 6138-7000, dole j 450450. Přítelkyně mi je koupila v bazaru v Plzni, to jediné jsem z ní dostal.
 16. Děkuji za obchod, nůž dorazil rychle a v perfektním stavu. Doporučuji :-)
 17. Prosím o radu, zda vůbec existuje možnost nějak rychleji nastavit den a datum na tomto modelu Glashütte spezichron 22 rubis, viz foto nic moc, ale třeba i poljot přemýšlel a vyřešil tlačítkem na osmé hodině, což zde samozřejmě není. Děkuji uctivě.
 18. Mám stejný ciferník v jedněch TV. Ale ve zlatém hladkém pouzdře a teď si nejsem jistý, zda tam je tento hnědý střed nebo ne.
 19. sem si taky naběhl při koupi prvních televizí, jsou v druhém typu pouzdra . A správné chromové jsem ještě nesehnal.
 20. To jsou ty, co byly nedávno v inzerci?
 21. taky bych zajel, i když to mám z ruky. Asi ale jen v pracovní den, že? Pokud by to mělo být spojené s prohlídkou.
×
×
 • Create New...