Jump to content

radegh

Member_50
 • Posts

  64
 • Joined

 • Last visited

radegh's Achievements

Pokročilejší začátečník

Pokročilejší začátečník (3/8)

 1. Dnes jsem obdržel více fotek. Dá se zhruba zjistit, z kolikátých let hodinky jsou? Tipuju 50. léta? Něco bližšího ke strojku?
 2. Uznávám, fotek mohlo být víc, ale obdržel jsem pouze tuto s dotazem co to jéé? při pohledu na ručičky mě napadlo to stejný, že to je nějaká předělávka. A teda ne úplně hezká. Šlo mě spíš o to, jestli někdo nezná toho výrobce. Já jsem k tomu nic nenašel.
 3. Ahoj, za kamaráda prosím o pomoc při identifikaci hodinek na obrázku. Kamarádův taťka je dostal, tak by je oba zajímalo, co to vlastně je zač. Strýc Gůgl prozatím mlčí a já jsem zatím nic takového neviděl. Předem díky za pomoc!
 4. Pro mě byl obchod s Tombedem vůbec prvni zkušenost s nákupem hodinek zde na fóru. Domluva byla rychlá, bezproblémová a na moje četné ditazy odpovídal rychle a trpělivě :-) Hodinky odeslány ihned po obdržení platby, krásně zabaleny a potěšily mě náhradní články k tahu o kterých nebyla v inzerci řeč. Za mě všechny palce hore!!!
 5. Máte to všichni nádherný a vymazlený. Neberte to jako rýpání, jen dotaz: kdo z vás se potápí? :-) Berete si vaše vintage potápky k vodě? A hlavně do vody?
 6. Co zkusit hodinářství Strnad na Veveří? Mě s rozhozením hodinek pomohli.
 7. Natáhl jsem, pokochal, zavzpomínal, změřil si několikrát tep, uložil zpět a pořádně zamkl :-)
 8. Ahoj, kamarád si pořídil do sbírky tyhle hodinky a rád by k nim věděl něco bližšího. Zajímá ho přibližné datum výroby, nebo období, kdy se tyto hodinky vyráběly a případně něco dalšího co případně víte Předem díky za pomoc a přeji fajn den.
 9. Tak děkuji za pozvání. Pokud to datum klapne, tak vezmu i tu ostatní veteš, co mám. Budu spíš jen valit bulvy na vaše kousky, páč se na vás jinak nechytám
 10. Pokud bych se mohl jako nováček přidat, tak bych rád došel. Z uvedených termínů mě vyhovuje spíš 13.9. Čas 17:00 je v pohodě. O týden dřív nemůžu - dovolená.
 11. Ahoj všem cibulářům, za kamaráda nečlena vkládám fotky čtyř kapesních hodinek s prosbou o přibližné určení o jaký se jedná typ, rok, případně jakou by mohly mít cenu. Kamarád je má jako dědictví, nehodlá nic prodávat, spíš jen pro informaci. Předem děkuji za užitečné informace! 1. DOXA 2. Remontoir (???) 3. Cylindre (???) 4. HELVETIA Přeji pěkný zbytek týdne
 12. Ahoj všem, prosím o pomoc při identifikaci hodinek, které sem vkládám za kamaráda nečlena. Kamarád by se rád dozvěděl k nim něco bližšího. To znamená, přibližné období výroby, o jaký se jedná model pokud to lze zjistit. Opravdu se nejedná o snahu hodinky zpeněžit, beztak žádnou závratnou hodnotu nemají. Jde jen o bližší info Předem díky za odpovědi.
 13. Vždy, když vidím, jak někdo dělá rozborku hodinek do šroubku, tak absolutně nechápu, jak to může dát ještě dohromady. A navíc, že se strojek pak rozběhne. Smekám před váma!!!
×
×
 • Create New...