S Alsa nikdy žádný problém, vystříleno několik tisíc kusů. Nevím teda jak je to teď cenově, více jak rok jsem náboje nekupoval.
Zato STV tragédie, spousty jsem jich vystřílel a vše v pohodě, pak "rozebraný" Sig P365 a zásobník u G19. A to jich mám ještě tisíce doma a tak nějak nevím, co s tím. Už na to nemám odvahu. Takže buď koupit sadu a přeprachovat to nebo prodat někomu, kdo přebíjí na komponenty, nebo někomu, kdo má koule to dostřílet.