Jump to content

Hantronix

Member_50
 • Posts

  466
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Fanoušek značky
  Digitálky s kalkulačkou

Recent Profile Visitors

2,265 profile views

Hantronix's Achievements

Kandidát závislosti

Kandidát závislosti (5/8)

 1. Hurá! Už je mám. Dorazily za 2 dny. Překvapilo mě, jak jsou těžké. Fakt kov a sklo.
 2. Jo. Objednávala na eobuv.cz. Skladem jsou asi zatím pořád. Jo a při objednání přes aplikaci tam byla ještě sleva 15%, takže vyšly na 2124,- Kč (pošta byla zdarma) (jak již výše psal @siwi). Objednávala teprve včera, tak ještě nedorazily. Ale určitě dám vědět.
 3. Tak už jsem taky čekatel na Adidasky. Budeme mít se ženou výročí svatby a já jsem jí koupil smartky. Ona se mě zeptala, co bych chtěl já a já jsem se zmínil, že se mi ty Adidasky líbí a ona je hned objednala. To mám hodnou ženu, že?
 4. Přesně tak. Doprava byla sdružená s dalšími pěti zásilkami. Ale celníci samozřejmě zabavili. Ale platím přes eCeP, tak to není taková hrůza jako když se to vyřizuje přes Poštu. Tak nikdo neví, co je to za model? Tak napovím: G'MIX.
 5. No abych řekl pravdu, tak já na ty "Géčka" moc nejsem (kalkulajdy v Géčkách nedělají). Takže jich ani moc nemám. Ale tento model mě fakt zaujal a tak jsem neodolal a přihodil. No za ty prachy (2650 yenů) jsem je tam nemohl nechat. Myslím, že tady ještě nebyly. Poznáte, co je to za model?
 6. No já jsem si říkal, proč je na nich vyraženo "SAMPLE". Že by výstavní nebo předprodejní vzorek? A tip na tu Seiko card jsem Ti dával já. Ale přes SZ, tak proto jsi to nenašel v diskuzích. Citizeny paráda. Hlavně ty "zlatky" s tlačítky nahoře.
 7. Dnes ráno jsem zjistil, že jsem si nenabil smartky a došla baterka. Tak jsem nasadil na ruku tyhle. Neměří ani kroky ani tep a ani spánek, ale mají své kouzlo.
 8. Sakra tak takové ještě nemám.
 9. To mi povídej. A pozoruju, že nás tady takových bude víc.
 10. Nápadně mi to připomíná Casio FS-06 z řady Film Watch. Modul je tam ale jiný - 2217. Taky mají podobné animace (minuty, "černá opona", scrolující nápisy měst, atd.) A mají i podobné funkce. Jen jsou na nich navíc 2 budíky a odpočítávání.
 11. Já o těchto vím už delší dobu. Dělaly se i pod značkou Calcron. Bohužel i když mám fakt hodně digi s kalkulačkou, tak k těmto se mi ještě nepodařilo dostat. Ani Ebay ani Buyee. Ale jsou parádní.
 12. Dle mého názoru jsou ty vlevo model 3404 (mají pouzdro jako by z jednoho kusu, potisk přímo na plastu a baterii jen s tím plíškem - asi starší model) a ty vpravo model 3754 (na horní straně pouzdra je fólie s potiskem a baterie je přišroubovaná - asi novější model). Takže budeš mít obě verze.
 13. Určitě jsou z 80's. Když do nich dám baterku, tak kalendář naskočí na 1982. Takže bych je tipoval tak nějak na ten rok.
 14. Funkčně jsou stejné. Mají jen trochu jiný tvar pouzdra. Ale modul vypadá malinko jinak. Mají jiné uchycení baterie, V jedněch je baterie přišroubovaná (model 3754), ve druhých je jen pod takovým plíškem (model 3404). A co myslíš tím, že Ti došlo, proč jsi vídal atrapy kalkulaček? Já jich mám taky několik (5).
 15. Tak jsem to teď zkoušel a kalendář je od 1901 do 2099. To je teda rozsah. (Jiná barevná varianta.)
×
×
 • Create New...