Jump to content

Hantronix

Member_50
 • Posts

  424
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Fanoušek značky
  Digitálky s kalkulačkou

Recent Profile Visitors

2,172 profile views

Hantronix's Achievements

Kandidát závislosti

Kandidát závislosti (5/8)

 1. Já tu mám jedny pěkný Orient Q4000, ale s prasklým displejem. Nemáte někdo rezervní, který by mohl postrádat? A nebo naopak nepotřebuje někdo "case" v celkem pěkným stavu?
 2. Máš je v parádním stavu Gombo. To já je v tak hezkým stavu nemám. Hlavně se mi je podařilo zprovoznit jen tak na půl (druhé vůbec). S těmi LED displeji je holt potíž. Je fakt, že už před těmi několika lety stály dost. Teď už bych si je asi nekoupil. A nikdo mi je nepošle.
 3. Tyto Seiko C359 jsou moje oblíbené. Mám dvoje (zlaté a stříbrno-černé). Dělalo se více barevných variant. Taky se dělalo víc tvarů pouzder. Mě se víc líbí tady ty soudkové. Ty zakulacené tolik ne. Myslím, že jsou z roku 1979.
 4. Podle toho, co jsem zjistil, tak jsou z roku 1998. Mají iluminátor, ale ne ten modrozelený. Displej je standardně jako zrcadlo a čísla jsou černá, když se zapne podsvícení, tak svítí číslice červeně. Jinak funkčně celkem standard. Mají stopky, pace, timer, alarm. Takže navíc jen ta funkce PACE. Když se zvolí některá funkce, tak do horního řádku přeskočí čas, což je fajn. Kalendář šel bez problémů nastavit i na rok 2021.
 5. Taky něco přidám. Alba AKA W621ー4A00, úplně nové vč. originálního pásku, ještě s visačkou a modrou fólií na pásku.
 6. Ty kalkulajdy Orient jsou parádní. Já na ně nějak nemůžu narazit. Hned bych je bral.
 7. Takový krabičky mám 3, ale na všech je vyražený logo Casio. Že by se už šetřilo i na tomhle? (Foto z netu. Nechtělo se mi teď ty krabičky hledat. )
 8. Jsem se nechal inspirovat. Ale takový pecky, jako má Gombo, nemám.
 9. Včera byl v TV film Non-Stop z roku 2014. Všiml si někdo, co měl Liam Neeson na ruce? Nastavoval na nich několikrát timer na 20 minut.
 10. Taky je mám rád. I když ze sběratelského hlediska nevím, jestli je to dobrá investice. Mám je sice v pěkném stavu a funkční, ale plasty obecně dost degradují a těžko říct, jak na tom budou třeba za 20 nebo více let.
 11. Aha. Tak v tom případě je někde nějaký kraťas. Když tam není pružinka, tak displej zhasne. Když tam je, tak svítí, ale nelze ovládat (protože je vlastně stisknuté přední tlačítko). Tak to je asi budu muset rozebrat. U Omni je vpravo dole budíček. A rok šel nastavit i na 2021. Je do 2029, pak skočí na 1970.
 12. Myslím, že tyto jsem sem ještě nedával. Empire - NOSky (byla ještě fólie na displeji) - Člověk by neřekl, že i po tolika letech může být ten displej tak nádherně kontrastní. Omni - Skoro jako nové, ale ta zlatá je trochu zašlá, asi by šly přeleštit Adec - Trošku poškrábané, ale celkem to jde. Ale chybí v nich dvě pružinky, co mají být pod displejem vepředu na modulu a tím pádem nejdou nastavit. Jo a taky chybí dvě boční (levá) tlačítka.
 13. @jendazhor Tak to vypadá, že jsi neodolal. Když jsem sem cca před rokem a půl dával svoje W510-4A00, tak jsem si všiml, že Tě ten displej zaujal. Ovládání displeje muselo dát celkem zabrat, když je použito tolik segmentů. Jinak hezky sepsaná recenze.
×
×
 • Create New...