Jump to content

Kapo

Member_50
 • Content Count

  649
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Kapo

 1. Když se přesouvala výroba Škoda Garde/Rapid z Kvasin do Bratislavy, tak mělo dojít k přejmenování na Škoda Slov.
 2. Od jara do podzimu běžecké krosové boty, v batohu pro jistotu nepromokavé ponožky.
 3. Kamínek do čelního skla na D1 před Brnem, jsem zvědavý jak se prasklina rozleze.
 4. Zrovna včera jsem se byl podívat na nově zasklenou lodžii. Boční skla napevno v rámu, šířka bočnic cca 30 cm. Čelní skla čtyři všechny posuvné, krajní se zajišťují kolíkem proti posuvu. Namontovány vertikální žaluzie. Všechny volné prostory dole a okolo rámu zábradlí doplněny polykarbonátem. Pěkný prostor na posezení, určitě se bude méně prášit, okna se budou muset občas umýt. Lodžie situována na západ takže celé odpoledne přímé slunce do bytu - podle obyvatel došlo ke snížení teploty v místnosti.
 5. Mám dva dny po druhé dávce Pfizer, včera mě bolelo rameno ale dnes je to dobré. Po první dávce pozoruji horší spaní, budím se okolo páté ranní.
 6. Můj otec blahé paměti říkal, že žena když pere je pradlena. A chlap který pere je vůl.
 7. Ceny nemovitostí se zbláznily. Před 10 lety se u nás prodal dvoupokojový byt cca 60m2 za 1.2 mil, letos podobný za 3. Asi jsou u nás už rakouské ceny.
 8. Já jsem nakonec dal klimu multisplit, družstvo trvalo na barvě fasády, tak jsem nechal kryt klimy přelakovat. Chladím pár dní v roce, ale klimu víc využívám na topení v přechodném období a taky když potřebuji rychle vyhřát místnosti.
 9. Pokud ti slunce svítí přímo na skla, tak žádné folie nepomohou. Mám to vyzkoušeno, povrchová teplota je s foliemi trochu nižší, ale nijak výrazně.
 10. Tak jsem včera vyzkoušel gripy a rohy SQlab. Asi 6 km od baráku jsem roztrhl řetěz a šel pěšky domů. První poznatek - při chůzi jsou rohy dobré na vedení kola.
 11. Měl jsem stejný problém na vojně. Hlásím se do klubu radiodálnopisců. Obsluhoval jsem 118.
 12. Druhou dávku jsem měl naplánovanou na polovinu června, ale nevyhoval mi termín, tak jsem ho na očkovacím centru změnil o týden zpět. Bez problémů vyšli vstříc.
 13. Od syna jsem dostal cros Pells, poměrně dobře vybavený, ale musel jsem vyměnit gripy. Před chvílí jsem namontoval gripy s vnitřními rohy od SQ lab, tak jsem zvědavý jak mi budou sedět a jestli nebudu mít problémy s brněním rukou.
 14. Loterie to je, ale co lze čekat od vlády, která zavře na 4. měsíce obchody a teď se diví, že lidi potřebují nakupovat. A navíc mě už čtyři dny bolí huba po extrakci osmiček.
 15. Nikdy nevíš, jak velké to bude hovado.
 16. Tos měl smůlu jen na defekt. Bráchovi tam před lety ukradli 3. měsíce starou Felicií kombi v plné palbě a s celým vybavením pro čtyřčlennou rodinu, vraceli se z dovolené a na poslední chvíli se rozhodli podívat na Valdštejn.
 17. V pátek registrace, pondělí PIN2 a dnes první dávka.
 18. Já teda nesdílím to nadšení pro Buck Vantage. Abych jej mohl normálně používat, musel jsem zaoblit ostré hrany střenek a držek ve střenkách. A protože čepel nechodila podle mých představ, vyměnil jsem teflonové podložky za bronzové a pak už to bylo lepší.
 19. Podívej se na trubce na videa Jana Březiny
 20. Žena jej má už dlouho, občas v něm vaří brambory v páře a na vánoce míchá majonézu.
 21. Já jsem skončil u strun Elixir phoshor bronze.
 22. Mým starouškům PIN2 přišel za 3 týdny.
 23. U nas je taky hezky - "pyramida" Velká Slunečná u Dolních Dunajovic 1559DB53-651D-4A8E-8900-834C2BD7A428.heic
×
×
 • Create New...