Jump to content

Kapo

Member_50
 • Content Count

  639
 • Joined

 • Last visited

About Kapo

 • Rank
  Závislák

Profile Information

 • Bydlí
  Břeclav

Recent Profile Visitors

5,248 profile views
 1. Tak jsem včera vyzkoušel gripy a rohy SQlab. Asi 6 km od baráku jsem roztrhl řetěz a šel pěšky domů. První poznatek - při chůzi jsou rohy dobré na vedení kola.
 2. Měl jsem stejný problém na vojně. Hlásím se do klubu radiodálnopisců. Obsluhoval jsem 118.
 3. Druhou dávku jsem měl naplánovanou na polovinu června, ale nevyhoval mi termín, tak jsem ho na očkovacím centru změnil o týden zpět. Bez problémů vyšli vstříc.
 4. Od syna jsem dostal cros Pells, poměrně dobře vybavený, ale musel jsem vyměnit gripy. Před chvílí jsem namontoval gripy s vnitřními rohy od SQ lab, tak jsem zvědavý jak mi budou sedět a jestli nebudu mít problémy s brněním rukou.
 5. Loterie to je, ale co lze čekat od vlády, která zavře na 4. měsíce obchody a teď se diví, že lidi potřebují nakupovat. A navíc mě už čtyři dny bolí huba po extrakci osmiček.
 6. Nikdy nevíš, jak velké to bude hovado.
 7. Tos měl smůlu jen na defekt. Bráchovi tam před lety ukradli 3. měsíce starou Felicií kombi v plné palbě a s celým vybavením pro čtyřčlennou rodinu, vraceli se z dovolené a na poslední chvíli se rozhodli podívat na Valdštejn.
 8. V pátek registrace, pondělí PIN2 a dnes první dávka.
 9. Já teda nesdílím to nadšení pro Buck Vantage. Abych jej mohl normálně používat, musel jsem zaoblit ostré hrany střenek a držek ve střenkách. A protože čepel nechodila podle mých představ, vyměnil jsem teflonové podložky za bronzové a pak už to bylo lepší.
 10. Podívej se na trubce na videa Jana Březiny
 11. Žena jej má už dlouho, občas v něm vaří brambory v páře a na vánoce míchá majonézu.
 12. Já jsem skončil u strun Elixir phoshor bronze.
 13. Mým starouškům PIN2 přišel za 3 týdny.
 14. U nas je taky hezky - "pyramida" Velká Slunečná u Dolních Dunajovic 1559DB53-651D-4A8E-8900-834C2BD7A428.heic
×
×
 • Create New...