Jump to content

Kapo

Member_50
 • Posts

  747
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Bydlí
  Břeclav

Recent Profile Visitors

5,470 profile views

Kapo's Achievements

Závislák

Závislák (6/8)

 1. Taky přemýšlím nad propiskou, líbí se mi https://www.extremeedc.eu/eXtreme-pen-II-BLACK-d13.htm dělají je pro normální a fisher náplň.
 2. To nemohu posoudit, měl jsem STB bez ukazatele. Zavolal jsem známého anténáře, ten to změřil, pootočil anténu a od té doby je to v pořádku. U nás chytám ještě Slováky a když je mlhavo, tak TV kostečkuje.
 3. U digitálního TV vysílání je důležitější parametr kvalita signálu než síla. Najdi si někoho s měřákem, ať víš co z té antény vůbec dostáváš.
 4. Asi sis měl pořídit snow bike.
 5. Proč chodit do nevěstinců za k...ma. Vždyť je lepší si zaplatit slušnou děvuchu.
 6. Pavel Zítko nasbíral 50000 podpisů za 8 dní, co ten Středula dělal?
 7. S policajty se co? Nemluví. Jednou jsem s nimi mluvil a pak jsem skončil u soudu v Praze, sice jako svědek, ale za tu štrapáci to nestálo. A o městských se nemá cenu vůbec bavit.
 8. Trochu opožděně, ale potěšil mě softbalový tým Locos Břeclav ziskem extraligového titulu.
 9. Včera večer jsem přijel z týdenní panské akce a doma nový rozpis záloh - teplo 7x vyšší, teplá voda jen 3,5x. Městskému podniku vypověděl dodavatel plynu smlouvu už 7.9., ale veřejnosti to město na radu právníků dalo až o měsíc později. Volby prý v tom nehrály žádnou roli.
 10. MND měnilo ceníky od 19.9.22 - plyn 2647 Kč/MWh, elektřina 6299 Kč/MWh
 11. Předvolební plakát majitelky pohřební služby.
 12. Vosk na ně nedávej, mám lepší zkušenost s Limmer Boot Grease.
 13. Že nám zásobníky plynu pokryjí celou zimu je iluze. Jednak patří RWE a nevím kolik plynu náš stát do nich nakoupil. Na podzim bývaly naplněné na 95% a v podstatě vykrývaly zvýšenou potřebu plynu při normálních dodávkách z Ruska. Na jaře byly téměř vyčerpány (na technologickém minimu), květen, červen se prováděla údržba technologie včetně čerpacích a vtlačných sond. V červenci už začalo plnění zásobníků.
 14. Skalis, nechápu tvou poznámku, o volbách jsem nic nepsal. Jen asi 3 týdny dvakrát až třikrát týdně ráno v 6 hodin se jezdíme koupat. Téměř pokaždé vidíme policii s migranty, jen dnes se s nimi roztrhl pytel.
 15. Měl jsem dlouhodobě ucpané čelní i lícní dutiny a hodně jsem chrápal, léky pomohly vždy jen na chvíli. Použil jsem metodu dědka kořenáře Nového a po nějakém čase se všechno spravilo. Ted chrápu pouze po chlastacích akcích. Místo kulicha používám tunel - nákrčník. Dědek kořenář Břetislav Nový radí: Na hlavu kulich až po bradu, takže si při výdechu prohřeje obličej a zároveň vdechne trošku vydechnutého vzduchu. Zároveň ale musíte mít čerstvý vzduch. Je to tím, že se v noci dusí chladem oteklých nosních skořep a měkkého patra. Podložit hlavu vyšším polštářem. Na spaní tmavý kulich a stáhnout až po bradu (zlepší automatiku dýchání, prokrvení a okysličení tkání atd.)
×
×
 • Create New...