Jump to content

Kapo

Member_50
 • Content Count

  599
 • Joined

 • Last visited

About Kapo

 • Rank
  Závislák

Profile Information

 • Bydlí
  Břeclav

Recent Profile Visitors

5,217 profile views
 1. Matka dostala první dávku před týdnem a projevy zimnice měla 3 dny až po čtvrtém dni od očkování. Ta třetí zimnice byla nejhorší, byla pod naší kontrolou celou noc.
 2. To vypadá, že nefunguje dobře zpětná klapka na ventilátoru WC (pokud tam vůbec je).
 3. Značka není důležitá, záleží na tom, kam to foukáš. Zda krátce přes zeď, na to stačí jakýkoliv axiální. Pokud do svislého dlouhého vedení tak bych volil radiální nebo semiradiální kvůli tlakovému spádu.
 4. U nás je to na té nejrovnější silnici, kde se nehoda nestala nejméně 10 let.
 5. Od zaregistrování staroušků nad 80 let to trvalo 14 dnů k vyzvání určení termínu očkování. Byly nabídnuty 3 dny začátkem března.
 6. A kde by ti, co je jim teď okolo 35 by tu imunitu získali? Většinou sedí u PC a moc se nehýbou, když tak do fitka, ale to je zase uzavřený prostor a minimální aerobní výkon.
 7. Jj, vyžaduje servis, ale jiný, než bych si představoval já.
 8. Včera byl nějaký divný den, od rána se mi nic nedařilo, pak jsem vyšel na procházku cca 10 km a poslední kilometr jsem už belhal s nataženým stehenním svalem. Tak dnes mám klid doma - vlastně moc nemám, žena je poprvé na HO.
 9. Tak jsem sehnal respirátor. Nemocnice jsou vytížené, v té naší teď leží 44 lidí s covid, v listopadu jich tam bylo 76.
 10. Zadní kryt jsem pořídil od Pitaky, na displej jsem nalepil ochranné sklo. Před lety na prvním dotykovém mobilu jsem brzy rozbil displej, každý další už měl ochranné sklo a mnohokrát ochránilo displej.
 11. Já se pár dní trápím s prvním novým macbookem, pomalu zjišťuji jak se ovládá. Jde to pomalu.
 12. Další level ochrany bude igelitový pytlík na hlavu. Přenosu to určitě zabrání.
 13. O hromadě lidí, kteří zemřou v důsledku neposkytnutí lékařské péče se moc nepíše. Kamarádův tchán s poměrně těžkou kýlou, prodělal všechny předoperační vyšetření takže byl připraven na lůžku k operaci a po příchodu primáře ho poslali domů bez operace. Jak dlouho to vydrží je otázka. Na podobnou operaci taky čeká můj tchán v dost pokročilém věku.
 14. Bývalý kolega před lety odjel do ameriky vydělávat prašule a posílal je domů manželce. Domů přijel až za 2 roky a když viděl manžeku s novými kozami, tak se nasral a později se rozvedli. Měli dobrou dělbu - on vydělával prachy a ona je utrácela.
×
×
 • Create New...