Jump to content

Kapo

Member_50
 • Posts

  799
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Bydlí
  Břeclav

Recent Profile Visitors

5,624 profile views

Kapo's Achievements

Závislák

Závislák (6/8)

 1. Kamarád, který sbírá houby celý život, se přehlídl a bohužel udělal jídlo s muchomůrkou. Je 14 dní na JIP a snad se stav lelpší.
 2. Když Netrebko netreba, tak ani sportovci. A všem stejným metrem.
 3. Před mnoha lety měla máma 80 a tak jsme jí darovali let balonem. Startovali jsme ve Dolních Věstonicích, přeletěli Pálavu a skončili u Bulhar. Před letem jsme dostali rakvičky a po přistání šampus. Dodnes na to máti vzpomíná.
 4. Matka byla před 5 lety v Gemini Brno a vše bez problémů. Kamarád co měl hodně dioptrií a skla jak popelníky byl před 3 lety ve Zlíně, dal si trifokální a nějaké speciální které byly hodně drahé a zatím bez problémů a to mu táhne k sedmdesátce.
 5. Totožnost zjistili, bohužel to nepřežil.
 6. Dělali ti i vyšetření na boreliozu? Kamarád předloni měl velké bolesti všech kloubů a po mnoha vyšetřeních mu zjistili boreliozu, po léčbě už je v pořádku. Klíště ani jiné příznaky neměl.
 7. Když jsem vjížděl na přechod, tak na něm ani v těsné blízkosti nikdo nebyl. Přechod je u křižovatky a on jel po chodníku vpravo, narazil do mě když jsem byl zadními koly za přechodem. Samozřejmě jsem ho chtěl zkontrolovat, ale než jsem k němu přišel, odjel na kole pryč.
 8. Trefil mě cigán do pravého boku auta na přechodu pro chodce, jel po chodníku na kole a chtěl přejet po přechodu. Chodník u přechodu je široký asi dva metry a pak rohová budova přes kterou není vidět. Když jsem přijížděl k přechodu nikdo na něm ani v okolí nestál, tak jsem pokračoval do křižovatky.
 9. Na zadním blatníku a nárazníku auta mi cigán udělat černé čmouhy. Když vstával, tak byl pro změnu celý bílý. Tak to dopadá, když cyklisti jezdí na kole přes přechody.
 10. Batoh 14 litrů má váhu 1,36 kg což je na denní nošení poměrně dost. Právě nízkou hmotnost jsem zvažoval nejvíce a koupil jsem Gregory Nano 20, který váží 0,5 kg.
 11. U nás na Moravě je rescue tool bez vývrtky nemyslitelný.
 12. Asi jsi hodně mladej, Brooks byly vyhlášená kožená sedla na kola. Když jsem se chvíli motal v 1968 okolo cyklistiky, tak kdo měl sedlo Brooks byl king.
 13. Já je mám na bežné túry, do hor beru kotníkové Scarpy nebo Prabosky. Ale jak roky přibývají, tak z hor to budou snad jen naše.
 14. Dnes jsem koupil celokožené polské boty Nagaba. Po roce, co jsem měl problémy s nártem a pomohlo mě chodit v širokých botách a barefootech, se mi rozšířila noha a klasické trekové boty byly dost úzké.
×
×
 • Create New...