Přejít na obsah

Kapo

Členové_50
  • Příspěvky

    894
  • Registrace

  • Přítomen

Vše od uživatele Kapo

  1. Krásné svátky a příští rok hlavně hodně zdraví všem.
  2. Taky jsem před vánocemi upgradoval světelnou techniku.
  3. Budeš spokojený. Před necelým rokem jsem na něj přešel ze sedmičky, chvíli jsem si zvykal a už bych neměnil.
  4. Posledních 15 roků Braun 7, před rokem jsem přešel na osmičku a kvalitativně je to velký skok.
  5. Sice mě to potěšilo už včera, ale softbalisté Locos Břeclav jsou mistři republiky. Je to třetí titul.
  6. Pánové, děkuji za reakce, učiním tedy ze sebe testera a postupně to proleju hrdlem.
  7. Dostal jsem jej k narozeninám a ještě neotevřel. Mám se těšit?
  8. A proto běžně používáme výraz "Hnus fialový" - pozor, nemá to souvislost s nynějším předsedou vlády.
  9. Sklepy Plže jsou v Petrově! Trochu jsi to spletl.
  10. Už není
  11. Taky Ludwig, sice z Tesca, ale pitelný.
  12. Většinou využívám různé soukromníky v blízkých obcích u letiště, kteří mají parkoviště u baráku a na/z letiště mě odvezou včetně bagáže.
  13. Kdyby si vzala na pomoc pana Václava, důchodce z Vysočiny, tak by žalobce překecali.
  14. Tak to já pamatuji ještě modrá auta s bílým pruhem kolem dokola v šířce asi 15 cm ve výši klik. To aby věděli kde mají kliky - a dokola to bylo proto, aby to neměli lehký. Tvl, já už jsem starej.
  15. To jsem netušil že v Břeclavi máme takového šikovného dárce bitcoinů. Don Pablo to neustál a podává demisi. K tomu řeporyjec nastoupí do lochu.
  16. Mám Toshibu, 2 vnitřní jednotky, žádný rozdíl hlučnosti při chlazení a topení nepozoruji - je to stejné, venkovní jednotka je vedle okna. Jinak před montáží klimatizace bych zvážil přednostně montáž venkovních žaluzií, já je dal asi 6 let po klimě od té doby se výrazně méně pouští klimatizace.
  17. Chybí ti tam Brno.
  18. Podívej se u vás v okolí po prodejcích svářečské techniky, určitě ti poradí. Nekupoval bych svářečku s menším výkonem než 200 A, podívej se na parametr "zatěžovatel", ten udává hodnotu proudu A při svařování za dobu 10 minut. Např. svářečka s max 160A má při 100% 80A, 60% 105A, 20% 160A. Pozor na použití přívodního prodlužovacího kabelu - levné svářečky vůbec nefungovaly.
  19. Chceš svařovat nebo jen lepit vlaštovčí hnízda? Ta kitina je na obalenou elektrodu a případně TIG s dotykovým zapalováním - to znamená, že musíš škrtnout wolframovou elektrodou o základní materiál.
  20. Kapo

    Nože

    Ontario Rat 3 je už velkej?
  21. Kdysi jsem byl v Marsa Alam, jeli jsme na jednodenní výlet do údolí králů - odjížděli jsme ve 2 hodiny ráno a návrat okolo půlnoci. Pyramidy jsou ještě mnohem dál.
  22. Pána prstenů jsem přečetl dvakrát, ale filmy jsem shlédl jen jednou a víc nemám potřebu.
  23. Nikdo v této zemi neudělal víc pro návrat Babiše než vládní koalice Spolu za zdatného sekundování STAN. V mém okolí mnoho lidí roky volilo ODS a letos je určitě volit nebudou.
  24. Pamatuju, protože jsem starej. Měl jsem rád Boříkovy lapálie.
  25. Jsem zvědavý, kolik voličů to koalici Spolu přinese. K Lipavskému ještě máma Pospíšil za TOP, toho třetího z KDU si netroufnu tipovat.
×
×
  • Vytvořit...