Jump to content

guzmic

Member_50
 • Posts

  4,394
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by guzmic

 1. Ještě furt tam můžou jít tři ne? A nebo taky jen Plzeň.
 2. Jo, faul to byl, vyloučen měl bejt..... sakra ale takový cirkus, může fakt dělat jen slávie, ať si vzpomenou na jaro a semifinálový zápas domácího poháru..... tam drželi všichni hubu. Za faul na Ewertona hrozí Cedidlovi dodatečný trest, volá si ho disciplinárka - iDNES.cz
 3. Tak jsem viděl všechny díly a paráda, moc se mi to líbilo. Ten příběh je sám o sobě zajímavý a o seriál/film si to říká. Určitě bych tomu dal 80% možná ještě o chlup víc.
 4. No tpč....to bude panečku prezident.
 5. Přesně, takovou situaci jsem zažil, jel jsem do práce, dlouhá táhlá pravá zatáčka na dálnici, děšť plno vody, jedu cca 80-90 v pravém, kolem proletěl superb1 tak 120-130 tipuju, chtěl se zařadit přede mě, dostal smyk, napral to nejdřív do pravých svodidel, potom přes celé dva pruhy otočka, do levých tam se zase otočil a zastavil se na krajnici, já jsem stihnul jen držet volant a sledoval jsem jak se to auto mrská tam a zpět. Zastavil jsem 200m před ním ale vystoupil a volal, že je ok ať jedu. Když by tam bylo okolo víc aut jsme v tom všichni.
 6. Do hospod už nikdo nechodí, všichni pijou sami doma.
 7. Ten fialový kámen je pravý Ametyst a pravost se ověří třemi ránami 15 kg kladivem na kovadlině, pokud jsou cajk tak to vydrží. Ale, teď když vidím, ten ulomený rotor, tak už to někdo asi zkoušel a přežili, takže to je určitě originál.
 8. Po delší době UP. Prosím nabízet jen Rolex.
 9. Já bych si dal ještě sklenici piva, popř. vína a byl v klidu. Pokud máš na stole 150 českých tak tady koupíš krásný skoro nový moony raz dva.
 10. Tvl.... to je zas ostuda.
 11. Ještě že to nevidím.....sakra, furt věřím že na 1:2 dají
 12. Ahoj, je to někde online? Nejlépe i titulky, díky. Já to nenašel.
 13. Hele, to je těžký.... chcete spíš klid, nebo noční život, hned u pláže nebo klidně i kilometr dojdeš? Děti mají 2roky a chtějí bazén u pláže nebo 12-15 a chtějí skákat ze skal do vody. To je tolik proměnných že se Ti bude těžko radit.
 14. Bez jídla a cesty je to v pohodě rozpočet, za 2tis eur máš velmi pěkný apartmán pro 4+3 jen musíš hledat a booking je na to dobrý
 15. Nooo bez jídla asi jo. Deset litrů za cestu plus deset až patnáct za apartmán..... když budeš chtít ale pěkný luxusní u pláže pro 4+3 bude 1t-1,5t eur málo
 16. Když to někomu pomůže krátká recenze Seat Arona 1.0tsi Dsg špunta máme už přes 3/4 roku najeto necelých 7 tis. je to dobrý malý městský miniSUV dobře se nastupuje, člověk s toho dobře vidí. Vzadu je to spíš pro dvě menší postavy cestovat ve 4 dospělých lidech do chovu asi radši ne. (stejně to má malý kufr) Ale teď jsme otočili PB - Split ve 2+1 dítě 6 let to bylo cajk ale auto bylo narvané. Spotřeba dolů 5.8L jeli jsme pomaleji + kolony zpět 6,2L kolony žádné, nebyl problém chvilkově 140-160km/hod takže celkově 6L což mi přijde na malý motor a DSG převodovku cajk. Velký 18" nebrat vypadá to dobře ale drncá to. Multimediální display občas žije svůj život.... Klimatizace nemá výdechy vzadu, možná pod sedáky, nevím ale chybí tam mezi sedadly řidiče a spolujezdce. Jo a ten poloviční V6 má poprdeli krásný zvuk nad 4tis ot.
 17. Já ale jedu PB-TN-Bratislava-Gyor furt dálnice cca 250km za 2hod 20min jsem před Gyorem potom jedu hodinu po okreskach které jsou fajn a znám je najedu na další dálnici a sypu až do Splitu nebo kam chci. Přes Rakousko i Slovinsko jsem jezdil a tohle je pro mě lepší cesta.
 18. Jak jsem starej, tak jsem blbej, cesta zpět domů od moře o 4 hod rychlejší než tam, ale mohlo to bejt ještě lepší kdybych zase nevymýšlel "lepší" trasu. Za hromadu cest už mám vychytanou trasu přes Maďarsko co mi pasuje, bohužel jsem se ve své blbosti na pumpě kouknul jesti někde není kolona. Bohužel někde kolem Siofoku byla, tak jsem to ještě před Balatonem střihnul nahoru. B..ha jeho, 30,40,60,40,25.....hodinu jsem neviděl vyšší rychlost na tachometru. A ještě mě navigace dorazila kdy mě za Csorna poslala zase do nějakých prdelovic, kde to bylo o dalších 2,37km kratší ale dalších 40 min v prdeli. Jinak to byla krásná dovolená. ps. zelená plánovaná cesta, červená je nehoda modré jsou prdelovice n.1 a n.2
 19. Dohodnul jsem +1 den za cenu co jsem platil, takže pojedeme v neděli. Hold každá sranda něco stojí
 20. Příští rok to dám určitě na víc dní, akorát jdeme na recepci se zeptat jestli by nás tu nenechali dýl aspoň o jednu noc, v neděli už se bude i líp cestovat.
×
×
 • Create New...