Jump to content

guzmic

Member_50
 • Posts

  4,326
 • Joined

 • Last visited

About guzmic

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Horní Uhry a přilehlé okolí
 • Fanoušek značky
  Prim, Omega, Seiko a nemám rád Rusko.

Recent Profile Visitors

8,666 profile views

guzmic's Achievements

Megazávislák

Megazávislák (7/8)

 1. U televize dnes nejsem, ale krátké videa gólů vypadají parádně. Zatím to vypadá moc dobře.
 2. Suby pěkný, ale buď je to fotkou, nebo tu spodní nožku brousil nějaký Ital...
 3. Paráda, gratuluji, já se na svůj delší běh, ještě nedokopal.... a jelikož, letos běhám max kolem desítky, tak to ani moc nevidím, ale těch +1200m mám na dvou bězích 6-7km Tento týden chci vyzkoušet 10km na školním hrišti, jestli jsem se vůbec někam posunul.
 4. Jo a vůbec bych se nezlobil, když bych tam někde mohl každý druhý den běhat...
 5. @Micey Chorvatsko i Itálii dám klidně autem, ale nad cca deset hodin seru, potom už mě to fakt nebaví. @Prochy68 Egypt bude v létě smrt, tam bude 40⁰C ve stínu a to nemám rád ani já ani moja. Jinak mám v hlavě, že radši bych dal peníze do Egypta, než tomu zmetkovi v Turecku...
 6. Borci, nějaký dobrý tip na dovolenou v létě? Dva dospělí + dítě 5.5 let Asi aspoň polopenze, pěkné moře a rozumné ubytování. Rozpočet cca 2tis evropských. Chorvatsko hotel? Itálie hotel? Španělsko a Portugalsko klidně (v životě jsem tam nebyl) Řecko je asi ve všem cajk...jen nevím jestli se vlezu do rozpočtu. Turecko mi je protivné kvůli jejich sultánovi...ale každý kdo tam byl si to chválí. Díky za rady.
 7. Nejlepší film tohoto roku bude mít premiéru příští víkend. Už dlouho jsem si nepouštěl trailer 28x a soundtrack 42x Maverick je bůh...
 8. Já jsem debil, furt věřím že se chytnou a budou vyhrávat, ta příprava nebyla zlá.
 9. To je hovno historie rok cca 2006-7 rodiče od mojí dnešní manželky mě vzali na dovolenou do Chorvatska. Peugeot partner 1.4 benzín 55kw rakev a pět dospělých osob, kufr až po strop což je cca 200kg a jelo se. Dálnice cca 95-105 kopce míň ale dojeli jsme. ps. jinak to auto bylo nezmar, první tři roky života tahalo přívěs, spojka vydržela 200 tis a do šrotu šlo po svých minulý rok, bez kapky rzi, barva a lak už chyběl na půlce kapoty a střechy ale pod tím svítil stříbrný pozinkovaný plech.
 10. Ale hovno.... jednoduše, Kamiq 1.0tsi má prostě jiné určení než Volvo XC90 nebo já nevím jaké, každé má svou klientelu. Já jsem stará škola měl jsem 2.0 atmosféru benzín, teď mám 1.2tsi a ono to sakra nějak fungujeme, spotřeba nižší a že to není taková sranda a nejde to točit od 1000-6500ot na to sere pes, na závodění už jsem starý. Jo a mojí paní jsme koupili 1.0tsi + dsg a zase to funguje tak jak má.
 11. Rozdíl bude v tom, že tuhle spotřebu měl v naloženém autě a jel relativně svižně. To je podobný jako srovnat spotřebu tvého Volva ve městě vs. Kamiq ve městě....on tam pojede za 6 ty za 12. Obráceně se to srovná, tvé auto je na dlouhé jízdy, kamiq na cesty kolem komína.
 12. Rozdíl bude v tom, že tuhle spotřebu měl v naloženém autě a jel relativně svižně. To je podobný jako srovnat spotřebu tvého Volva ve městě vs. Kamiq ve městě....on tam pojede za 6 ty za 12. Obráceně se to srovná, tvé auto je na dlouhé jízdy, kamiq na cesty kolem komína.
 13. Rozdíl bude v tom, že tuhle spotřebu měl v naloženém autě a jel relativně svižně. To je podobný jako srovnat spotřebu tvého Volva ve městě vs. Kamiq ve městě....on tam pojede za 6 ty za 12. Obráceně se to srovná, tvé auto je na dlouhé jízdy, kamiq na cesty kolem komína.
 14. Trapné.... hodně trapné, že jím to za tu ostudu stojí.
×
×
 • Create New...