Jump to content

guzmic

Member_50
 • Posts

  4,426
 • Joined

 • Last visited

About guzmic

 • Birthday 07/12/1984

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Horní Uhry a přilehlé okolí
 • Fanoušek značky
  Prim, Omega, Seiko a nemám rád Rusko.

Recent Profile Visitors

9,034 profile views

guzmic's Achievements

Megazávislák

Megazávislák (7/8)

 1. Posledních pár dní je exkluzivních... Sorokin 320km za 24 hod Teď WR maraton. A dnes jsem zjistil, že nějaký borec se dal na výzvu 500 dní/500 maratonů je na 142 a běhá to kolem 3hod 35min až 3hod 50min nějaká dobrovolně akce, to je frajer, jdu mu tam večer poslat nějaké prachy https://petr-maratonec.webnode.cz/?fbclid=IwAR2gAOb51392NnLo-sC44UAKCOyhswG-LrQSygKiSO2OyCJ3d3u_nVran7A
 2. Já nevím, chci a vlastně nechci, kde je máš, že by jsme dali čumendu. Moravu bych asi dal.
 3. To by asi šlo líp, ale výměny jsem si všimnul až dnes a zatím mám jeden škopek, jdu pracovat na odvaze... dám si ještě jedno.
 4. Když já jsem jelito, dva roky chci rolex ale když mám napsat SZ tak se na mě ty moony tak smutně podívají, že nejsem schopný je pustit.
 5. Ve výměně jsou hodinky co chci a mám ty co chce borec, ale nemám koule mu napsat....kurva drát.
 6. Vojenský převrat v Číně? Sociální sítě zaplavily spekulace o svržení prezidenta - iDNES.cz Borci a borky, myslíte, že by to mohla bejt pravda?
 7. @Radek124 jaký kecání myslíš, to už se nemůže napsat, že Longines neumí udělat pěkný datum a dávají tam přiblblé hvězdičky? Koukni na ně ještě jednou, představ si, že tam není žádný text, hvězdičky a datum a najednou je to krásný kus.
 8. Já Ti nevím, když by se vysrali na to hnusné datum a nedali tam ty hvězdičky, tak to jsou pěkné hodinky.
 9. fotbalovému Zlínu fandím 25 let, chodil jsem na druhou i první ligu, tam nic extra nečekám, Ti hrajou furt svůj standart. Hokej ve Zlíně je v hodně velkém lejnu a Sparta na tom nebude o moc líp.
 10. Fandit fotbalové Spartě a hokejovému Zlínu je stejně příjemné jako hoňka šmirglpapírem.
 11. Já se spíš bojím, že Putlerovi blikne v hlavě a bude chtít použít nějakou malou jadernou bombu, blbej je na to dost.
 12. Ps. mám to jen při běhu, na běžné nošení mám sandále bosky, tam je drop 0mm a podrážka má možná 5-7mm a v těch můžu chodit klidně celé dny
 13. @Beet šířka super, tlumení taky, jen mě vždy bolely lítka a šlachy, ale já běhám dost kopce třeba to bylo tím. Na rovinky jsem je nezkoušel. Přešel jsem zpět na Inov a bolest výrazně nižší.
 14. @redd má 100% pravdu pokud na to nohy nemáš připravené bude to nejspíš průser. Taky jsem jsi koupil altra lone peak 5 jaká to bude paráda a velmi rychle jsem zpět u klasických tenisek.
×
×
 • Create New...