Jump to content

guzmic

Member_50
 • Content Count

  3,751
 • Joined

 • Last visited

About guzmic

 • Rank
  Zlatý digi zlatý adidi...
 • Birthday 07/12/1984

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Horní Uhry a přilehlé okolí
 • Fanoušek značky
  Prim, Omega, Seiko a Breitling.

Recent Profile Visitors

7,237 profile views
 1. @horal Dík za tip, určitě mrknu. Někdo tady doporučoval Vražednou stěnu https://www.csfd.cz/film/248775-vrazedna-stena/prehled/ včera jsem to dal a líbilo se mi to moc. Kdo má rád hory, zimu a realistický film tak hurá na to.
 2. Já tomu věřím, protože tak tlustej může bejt jen když by opravdu celý život nesral.
 3. Díky, jsem to tak nějak tušil, jen jsem myslel, že to je u těch neekologických aut větší ranec.
 4. @dawe009 Nazdar šéfe, vím že se vyznáš. jak tohle funguje u drahých značek Ferrari, Lambo atd.... prostě zdraží o tolik, že na ty pokuty mají, nebo je v tom nějaký jiný EU fígl? https://www.idnes.cz/auto/zpravodajstvi/volkswagen-emise-co2-diess-vw-pokuty-pokuta.A210121_142840_automoto_fdv
 5. A třeba ne, já chci aby ještě do voleb vydržel, už se nemůžu dočkat, až zase vymyslí nějakou svojí politickou kličku aby byl Andrej zase premiér.....je to taková super česká komedie na pokračování.
 6. Mě třeba sere, že 100eur má vyšší hodnotu než 50eur....bych byl za genderově vyváženou měnu a vše aby stálo stejně a basta.
 7. Jsem na některé Evropské studentky fakt hrdý. https://magazin.aktualne.cz/divka-navrhla-genderove-neutralni-karty-vadilo-ji-ze-kral-ma/r~ffd58bc85b1f11ebb1110cc47ab5f122/?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu#dop_ab_variant=473511&dop_req_id=yePYQQDwKrW-202101211448&dop_source_zone_name=hpfeed.sznhp.box
 8. @Gustaf Nebyl jsem, manželka byla na pcr testech pozitivní zůstal jsem 10 dni doma celkem vlastně 15 a potom před Vánocemi už jsem normálně fungoval. Manželka byla pozitivní 11.12. já bych se dostal na testy možná 15.12. a nechtěl přes Vánoce zůstat doma, tak jsem se na testy vysral.
 9. @Gustaf vítej do klubu, doma 14 dní, pár dní mi bylo fakt na hovno a dle krve protilátky nikde.
 10. @Davidofs.cz mohl by jsi mi prosím aspoň naznačit, jak vypadá člověk co uvažuje o takové blbosti na dvou kolech? Jsem asi blbej, ale já mám furt v hlavě rovnici: jsem mladej = vezmu svoje kolo a dětský kolo a jedeme... nejsem mladej nebo jsem tlustej, nebo starší ročníky, nebo mám křivé nohy, zdravotní problémy, nebo nevím co= vezmu elektro kolo + děti na kole a jedeme nebo už jsem dost starej a na blbosti nemám náladu, tak si koupím elektro skútr, nebo motorku.... Kurňa ale tuhle blbost fakt nechápu.
 11. @tano Díky, píšu si. Tohle vypadá hodně dobře.
 12. @bohus76 v Praze na úřadech dostali všichni královské vánoční odměny, takže Marťas má kromě krásných nových hodinek i soukromého fotografa za 27tis Kč bez DPH na měsíc. Horší je, že hodinky rychle zase prodá, nebo vymění....fotografa musí platit furt.
 13. @Zmizík jseš odvážnější než bych čekal, Kurňa sledovat seriál co má na ČSFD 36% to už chce aspoň dvojku v žile, nebo kus sebeobětování.
×
×
 • Create New...