Jump to content

guzmic

Member_50
 • Content Count

  3,976
 • Joined

 • Last visited

About guzmic

 • Rank
  Zlatý digi zlatý adidi...
 • Birthday 07/12/1984

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Horní Uhry a přilehlé okolí
 • Fanoušek značky
  Prim, Omega, Seiko a Breitling.

Recent Profile Visitors

7,428 profile views
 1. Já myslím, že na to jdou dobře....tahle silná trojka je stále početnější.
 2. Aj když by dostala dnes Slavie deset, tak hraje za x let nejlepší fotbal a žádná ostuda se nekoná.
 3. @kuncák7 ale teď Tě málem jeblo....co
 4. @kuncák7 Marťas.... koukám zase po delší době, (první zápas jsem neviděl) tak to vypadá na postup.
 5. @AndyAaron Měl jsem je dvakrát... deset a teď dvacet km. Když bych chtěl běhat, jen trail kolem baráku řekněme 5-10km šel bych zpět do Inov8 model dle nohy. Ale řekněme od +10km jsem neměl pohodlnější boty + dnes mě překvapilo, že i bláto, sníh a mokré kamení dopadlo na 1* jediný mínus vidím fakt v rychlém běhu dolů kopcem, kde je náročný terén...tam je ta šířka boty trochu mínus.
 6. Pondělí....chčije Úterý......chčije Středa.....chčije, kurňa nemůže pršet čtyři dny v kuse, vezmu si dovolenou a půjdu běhat. Čtvrtek..... chčije, sněží a je zima jak v p..deli. Ale první letošní trailový 1/2 maraton za mnou. Jo a Altry na nohách.
 7. Asi to máš pokažené a nebo neznáš to tajemství, že francouzi umí sýry a víno, ale na auta moc nejsou... Moje das auto v 1.2 teda žere míň než japonská 2.0 ale řidičský zážitek nula nula prd.
 8. Je to možný, do toho fakt nevidím... Já jen vím, že když jsme měli vw audit, tak ten byl fakt pečlivý a na výrobnu hleděl dost. Ale jak se říká... peníze až na prvním místě.
 9. Ještě minulý rok jsme ve fabrice valili snad dva tisíce plastů OE Conti sport contact 5 rozměr 205/55 R16 pro VW group za den, ten artikl zmizel a už asi tuším kdo nás nahradil. https://www.nexentire.com/international/media/news/1224659_1422.php Zas tas špatný pneu to nebudou.
 10. @Prochy68 to netuším ani já.... nějaký oficiální vyjádření asi bude na internetu. Ale hned pár dní po zápase jsem poslouchal čt4 focusfotball podcast nebo jak to je a už tam se borci shodli, že mu nejspíš něco rasistického řekl... Dalo se prostě čekat, že trest bude vysoký. Samozřejmě, že ty tresty a stopky jsou divný a sere mě, že za to, že někomu málem ukopneš hlavu, dostaneš míň než za to, že mu řekneš, že je opice... ale bohužel tak to teď v EU funguje.
 11. Hele borci, to jsem fakt jediný který si myslí, že mu Kudela fakt něco černýho řekl... Trest stojí za hovno, ale myslím si že čistý svědomí nemá. Kdyby mu chtěl říct, že je čurák, tak si nezakrývá pusu.
 12. Od pondělí ráno, mě sere úplně všechno... Kolega v práci a moje práce celkově. Tři týdny řeším posraný debilní ND na automatickou převodovkou na druhý auto v domácnosti a když už kvůli blbosti kupuju celou převodovku, tak se třikrát ptám borca jak to bude velký a těžký kvůli přepravě. Odpověď: cca 50*50*50 a 40kg říkám ok. Zadám dopravu u GLS zaplatím online cca 6 stovek kartou a čekám... včera tel.... pane Guzmic máme problém, převodovka má 57kg GLS to nevezme, říkám: do p...dele, vždyť jste říkal, že to má 40kg...joooo já to jen tak zvednul rukama, nevážil jsem to přesně.
 13. Borci a borkyňe, na Slovensku žiju už dvanáct let.... hergot, ale status mého kolegu fakt nerozluštím.
×
×
 • Create New...