Jump to content

5etter

Member_50
 • Posts

  4,352
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by 5etter

 1. Takže vážený člen Jeronimo vyrobil a prodal fejk/padělek a nevážený majitel fóra jeho následný prodej ihned zneužil k trapným kopancům do čínomilů. Bravo, Berte! Do nového roku přeji Chronomagu vysokou úroveň. Jak na Nový rok, tak po celý rok
 2. Je škoda, že fórum opouští spousta dobrých členů, kteří tady tvořili hodnotný obsah, a zůstávají převážně ti, kteří se jen plácají po ramenou, že patří k elitě s nedotknutelnýma rolexkama. Ale holt je to směr, kterým se teď fórum ubírá, to je vývoj. Já nesouhlasím se stylem, jakým to tady Bert vede a nelíbí se mi, jakým způsobem komunikuje se členy fóra, povyšuje se nad ně a každého uráží. Pořád dokola demonstruje svou absolutní moc (tímto za gargamela odpovídám na otázku, kdo je jedinou instancí, která to tady může na minutu zavřít) a neuvědomuje si, že diskusní fórum tvoří hlavně diskutující členové. Několikrát jsem se přesvědčil, že nemá cenu se s ním snažit domluvit, všechny pokusy přišly vniveč. Ano, člověk může držet hubu a krok, chodit si do vláken, která ho zajímají a zavírat oči před Bertovým chováním. Ale to jsem nechtěl, tím bych ty jeho prasárny vlastně potichu schvaloval. Proto jsem se uchýlil do ústraní a přesunul svoje hodinkové aktivity jinam. edit: zapomněl jsem fotku
 3. Neboj Jirko, návrat nechystám. Přesunul jsem se na jiné fórum, kde je mi lépe. Jen mě kolega, který tohle upadající fórum ještě sleduje, upozornil, že je ve vlákně, které jsem založil, zase nějaký čurbes, tak jsem nahlédl a musím konstatovat, že tady zatím stále přetrvává nálada, kvůli které jsem si dal odpočinek. Takže nashledanou v lepších časech.
 4. Když už je vlákno zase otevřeno, zapomeňme na proběhlou diskuzi a věnujeme se zase fotkám čínských hodinek. Dodatečně přeju všechno nejlepší svatému Martinovi. Oslavil jsem to se svatomartinskýma subama na ruce a fejkovou svatomartinskou husou (čínská kachna) na talíři. Omlouvám se za kvalitu - foceno čínským mobilem.
 5. Berte, přesuň laskavě celou tuhle diskuzi do příslušného vlákna v sekci Diskuze k serveru Chronomag a nerozesírejte tohle vlákno věnované fotkám čínských hodinek na ruce. Kdybys jasně vymezil pravidla a viditelně je na fóru vyvěsil, vůbec by k takovýmhle nepříjemnostem nemuselo docházet. Ale to je lepší se chvástat, jak velkoryse jsi ochoten tady čínské hodinky trpět a pak se sem chodit ukájet na každém nováčkovi, který sem v dobré víře něco vloží.
 6. Kdo chce dokonalá Seika bez výrobních vad, musí si bohužel koupit San Martin. Dostane nekompromisní kvalitu zpracování a ještě ušetří. Je to smutné, ale je to tak.
 7. Tenhle dnešní přírůstek asi stojí za to, abych krátce přerušil svoje protestní mlčení. Citizen Promaster Marine BN0220-16E
 8. Škoda, bylo to takový vypovídající. A co ty zmizelý vlákna?
 9. Berte, to se ti povedlo! Díky za reklamu na titulní stránce. Kdo ta čínská vlákna dosud míjel, jistě teď do nich zavítá a třeba se probere a přehodnotí dosavadní vývoj svého chronobundusu. Za mě dobrý, jen až ten banner budeš dělat příště, nemohl by ještě blikat?
 10. Já jenom nemám rád, když se někomu vkládá do úst, co nikdy neřekl.
 11. Třeba ty hodinky zkrátka nejsou lepší než Rolex, tak to holt nepíšou A to s tou jitrnicí bych prosil ozdrojovat. Edit: Sakra, porušil jsem své předsevzetí, že už sem nebudu přispívat
 12. Přesně. Voly a gentlemany zakázat
 13. Většina místních lepších lidí nosí na ruce shit z Číny zkompletovaný ve Švýcarsku a předstírá, že o tom neví.
 14. Ano, s tím souhlasím. Nejsme tady od toho, abychom se jen plácali po ramenou. Kritické komentáře třeba nejsou tolik příjemné, ale nepochybně mají v diskusi své místo. Nemám s tím problém, pokud to není ve stylu, kdy se odpůrci určitých hodinek slétnou na jejich majitele jako vosy na bonbón. Příklad z praxe ve vlákně San Martin: azeppelin: během pár hodin asi dvacet trollících příspěvků, ve kterých se neúnavně snažil rozpoutat flame a vyprovokovat čínomily k podrážděné reakci (zde nazýváno jako edukační činnost) - bez trestu nooski: jedna slušná reakce (viz níže) a hned ban na měsíc za trolling a flamewar a smazání vlákna Nemohu se zbavit dojmu, že se tady měří dvojím metrem, neslušné jednání odporující pravidlům (trollení) se odpůrcům číny přehlíží a u čínomilů je tvrdě trestána jakákoliv reakce.
 15. Tomuhle říkám názor gentlemana a snad poprvé na tomto fóru myslím slovo gentleman opravdu vážně a bez ironie. Takto by to mohlo fungovat, kdyby tady panovala vyváženost a demokracie.
 16. Toto umělecké dílo jsem si dovolil nazvat poeticky: Soumrak nad čínskýma sračkama
 17. Čínský jebky žádnej humbuk nedělaj, to jen někteří uživatelé fóra. berdychu, obávám se, že lub má zrovna ban, tak si dovolím odpovědět za něj. Jsou to okopírované tuňáky s logem Addiesdive.
 18. Libor jako kupující, vše v naprostém pořádku, mohu jen doporučit.
 19. Petr72: Od toho tu jsou moderátoři, aby dali po gulách i antifejkařům, když se zjevně snaží vyvolat flame. Prostě zachovat slušnou diskusi a vyvarovat se porušení pravidel na obou stranách. Teď to bylo tak, že výlev antičíňana = bez reakce, výlev (zdaleka ne tak ostrý) čínomila = varování, ban, smazání vlákna. Shewcza: Rozdíl mezi hodinářskou firmou, která tvořila dějiny a parazity, vidím a plně chápu. Ale podle mě mají na fóru o hodinkách prostor obě dvě. Btw. Jak asi tradiční švýcarské firmy braly Seiko v 70s, když je plně zasáhla Quartz krize?
×
×
 • Create New...