Jump to content

5etter

Member_50
 • Posts

  4,346
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  okolí Brna

Recent Profile Visitors

6,353 profile views

5etter's Achievements

Megazávislák

Megazávislák (7/8)

 1. Kdo chce dokonalá Seika bez výrobních vad, musí si bohužel koupit San Martin. Dostane nekompromisní kvalitu zpracování a ještě ušetří. Je to smutné, ale je to tak.
 2. Tenhle dnešní přírůstek asi stojí za to, abych krátce přerušil svoje protestní mlčení. Citizen Promaster Marine BN0220-16E
 3. No, tak ještě posledních pár fotek, než si dám od tohoto úžasného fóra pauzu. Nashledanou v lepších časech!
 4. Škoda, bylo to takový vypovídající. A co ty zmizelý vlákna?
 5. Berte, to se ti povedlo! Díky za reklamu na titulní stránce. Kdo ta čínská vlákna dosud míjel, jistě teď do nich zavítá a třeba se probere a přehodnotí dosavadní vývoj svého chronobundusu. Za mě dobrý, jen až ten banner budeš dělat příště, nemohl by ještě blikat?
 6. Udělejte si večer vejce natvrdo a máš to hned.
 7. Já jenom nemám rád, když se někomu vkládá do úst, co nikdy neřekl.
 8. Třeba ty hodinky zkrátka nejsou lepší než Rolex, tak to holt nepíšou A to s tou jitrnicí bych prosil ozdrojovat. Edit: Sakra, porušil jsem své předsevzetí, že už sem nebudu přispívat
 9. Přesně. Voly a gentlemany zakázat
 10. Většina místních lepších lidí nosí na ruce shit z Číny zkompletovaný ve Švýcarsku a předstírá, že o tom neví.
 11. Ano, s tím souhlasím. Nejsme tady od toho, abychom se jen plácali po ramenou. Kritické komentáře třeba nejsou tolik příjemné, ale nepochybně mají v diskusi své místo. Nemám s tím problém, pokud to není ve stylu, kdy se odpůrci určitých hodinek slétnou na jejich majitele jako vosy na bonbón. Příklad z praxe ve vlákně San Martin: azeppelin: během pár hodin asi dvacet trollících příspěvků, ve kterých se neúnavně snažil rozpoutat flame a vyprovokovat čínomily k podrážděné reakci (zde nazýváno jako edukační činnost) - bez trestu nooski: jedna slušná reakce (viz níže) a hned ban na měsíc za trolling a flamewar a smazání vlákna Nemohu se zbavit dojmu, že se tady měří dvojím metrem, neslušné jednání odporující pravidlům (trollení) se odpůrcům číny přehlíží a u čínomilů je tvrdě trestána jakákoliv reakce.
 12. Celý květen jsem poctivě nosil nepoctivé tuňáky. Dál to komentovat nebudu, aby zase nějakému puristovi nepraskla žilka. Japan movement NH35 si vedl takhle. Opět to nebudu komentovat, aby se někoho nedotklo, že moje čínské sračky jdou přesněji než jeho ušlechtilé hodinky. Dnes jsem se ze zavrženíhodného čínomila stal zase váženým gentlemanem, když jsem nasadil Swiss Made bronzovky anglické značky Christopher Ward, která před pár lety na dotaz fanoušků ohledně původu pouzder odpověděla, že si je nechává dělat v Číně. Nechce se mi to hledat, bylo to někde vlevo dole.
×
×
 • Create New...