Jump to content

Paw

Member_50
 • Posts

  701
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  HK
 • Fanoušek značky
  Seiko

Recent Profile Visitors

2,804 profile views

Paw's Achievements

Závislák

Závislák (6/8)

 1. A nebylo by lepší se zeptat na foru, který se na škodovky specializuje? Třeba tady? https://forum.skodahome.cz/topic/150863-scala-bolero-wireless-carplay
 2. No úplně nejvíc nejlepší je novej lockscreen :). Slovy klasika "Teda, to muselo dát příšernou práci. Přitom taková blbost, co?". Ale jako kouká se na to hezky, to zase jo.
 3. Nazdar, kdybyste se chtěl někdo zbavit termostatické hlavice od Netatma, tak bych se jí ujal :). Díky
 4. Večery jsou delší a delší, třeba to někdo využije https://www.disneyplus.com/cs-cz?irclickid=Wr7yZR24ZxyNR4%3AQinU3X2MjUkDR-x3oPWCZ0w0
 5. Neřešil jste tady někdo cestu do Chorvatska vlakem? Letošní reportáž zde: https://zdopravy.cz/reportaz-s-regiojetem-do-splitu-na-vlastni-kuzi-aneb-orchidej-to-nezachrani-124731/
 6. Kolo s hydrama (silniční sada) mám rok a půl a problémy nepozoruju.
 7. Věším kolo na hák přes deset roků, zadní kolo mám dokonce ve vzduchu. Nepozoruju žádnej problém. Řekl bych, že za jízdy to dostává mnohem větší zahul než při klidným visení. Teď se teda trochu bojím, protože mám karbonový ráfky, ale říkám si, že to musí něco vydržet.
 8. Na tohle bacha - vyskočilo to na mě jako phising attempt, takže kdo ví, jak by to dopadlo. Každopádně takhle se málem nachytal kolega - srovnejte si tyhle dvě stránky: https://www.sk-vignette.com/cz/e-znamka/registr/6/ https://eznamka.sk/selfcare/purchase První je přeprodej, druhá je oficiální ... rozdíl v ceně jak hrom. Vyplatí se nejdřív trochu pohledat. kdo to vlastně v daný zemi elektronicky prodává.
 9. Dneska dorazilo tohle - jsem zvědavej jak dlouho odolám s rozděláním.
 10. The Gray Man ... jestli tohle stálo 200 mega, tak to si teď někdo musí hodně rvát vlasy. Kvalitní blbost, nejlepší roli v tom má Praha, která hraje několik měst a je dějištěm kvalitní (v rámci filmu) akční scény. Kvůli ničemu jinýmu nemá cenu se dívat.
 11. V Bělči budeš mít pivovar, dobrá zastávka by byla i na Stříbrném rybníku (spousta občerstvení, "malá Anglie" - občerstvení u Doubledeckerů). Na větvi je to super. Když už tam budete, tak to vezmi drobnou zajížďkou přes Rytířské hradiště. A dobře najíst a napít se dá v Restauraci Na hrázce http://hrazkasplavek.cz Omlouvám se, že nevkládám odkazy, ale nějak mně to z tabletu nejde. Tak aspoň screenshot. Jinak cesty v lesích jsou z 99% sjízdný, ať zahneš kamkoliv, tak to na gravelu/horským kole projedeš. Převýšení minimální.
 12. Kudy oklikou? Přes Chlum? Nebo na druhou stranu přes Černilov do HK lesů?
 13. Ve Smiřicích cca 15 km před HK zkus Občerstvení na scestí - samoobslužnou hospodu. Aspoň na omrknutí. A pak o kus dál Správčák. Dobrá hospoda a areál se skákacíma hradama. https://mapy.cz/s/befutavuga Správčák je kousek od elektrárny v Předměřicích, prejizdi se po ní na druhej břeh, hrady jsou vidět z cesty.
 14. Protože kdyby to udělali raketama, tak by o tom nemohli natočit Topgun 2
×
×
 • Create New...