Jump to content

Paw

Member_50
 • Posts

  759
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  HK
 • Fanoušek značky
  Seiko

Recent Profile Visitors

2,938 profile views

Paw's Achievements

Závislák

Závislák (6/8)

 1. Tak to jsme se tam někde těsně minuli My to tam projeli od čtvrtka do soboty
 2. Zkoušel jsi, co ti najde zaslat.cz?
 3. https://www.csfd.cz/film/854259-pistol/prehled/ - Seriál o vzniku a zániku Sex Pistols. Tahle hudba není můj šálek kávy, ale i tak jsem se nedokázal odtrhnout. Dobrá hudba, dobrej vizuál. Režíroval to Danny Boyle a je to vidět.
 4. Jo, tenhle víkend se to na kole dalo (konečně :)). Včera pěknej celodenní výlet přes Hronov a Polsko do Náchoda, dneska lehce na vyjetí kolem komína. Snad se to zas všechno brzo přežene a bzde zas hezky.
 5. Jo, tak tenhle argument je neprůstřelnej ... a konec OT, zpět k Instinctům.
 6. A potřebuješ tactixy? Kamarád si teď kupoval Enduro 2, funkčně by to mělo bejt stejný jako Fenixy 7, ale výdrž dvojnásobná.
 7. @Bushman https://www.garmin.com/cs-CZ/p/884585/pn/010-02805-00 Ve dnech Marianne jsem kupoval loni Fenix 7 za 15 800. Bral jsem to v Datartu, kde se dá vcelku jednoduše (přes zaměstnavatele, banku, ...) dostat k VIP cenám. Dá se to pak zkombinovat a cena je pak neodolatelná :).
 8. Google Lens to jistí https://www.nnmagazine.cz/ruske-tanky-toleruji-prazane-i-berlinane-jedine-ruzove-anebo-znicene/ Jen na kole je to trochu z ruky @filltos nebyl jsi daleko od pravdy
 9. U SPD to jsou léta dřiny a odříkání než na to přijdeš :). Každej spadne 2x - jednou jak popisuješ pri zastavení, podruhý se nestihneš vycvaknout vůbec a spadneš jak strelena srna. Pak už to bude navždy dobrý :). Musíš se prostě trochu víc naklonit na stranu kterou vypínáš, neumím to vysvětlit, tělo to už po těch dvou pádech ošéfuje a bude dobře.
 10. Co jsme tak prolezli, tak to hodně prořídne už když se dá jako podmínka polopenze. Přišlo nám, že není moc z čeho vybírat, tak jsem to nechtěl dopředu zbytečně omezovat. Jinak tedy bez wellness, 4 noci, max 4 tis/noc. Vyžití v místě není potřeba, chcem to jako základnu pro výlety po okolí.
 11. Neměl byste někdo prosím tip na ubytování s polopenzí v Moravskoslezském kraji? Cca Ostrava, Frýdek, Kopřivnice, Rožnov, ValMez? Dva dospělí a dítě. Díky
 12. Musím se podělit o svůj "objev" - zkusil jsem na zkoušku nasadit na fenixy nylonovej řemínek (noname aliexpress). Všechno v pohodě, mírně pruží, kam se hrabe silikon. Problém je se sundáním/nasazením/přehozením, kdy provlíkání za stěžejkama není zrovna lehká práce. Tak jsem pátral a naštěstí to někdo vyřešil za mě. Existujou quickfit adaptéry - takže využívám výhody obou řešení - pohodlnost nylonu i rychlost výměny quickfitu.
 13. Čirou náhodou tady není někdo, kdo by se pohyboval v oblasti protetiky/ortéz? Potřeboval bych zjistit jak je to dostupností WalkOn ortézy od firmy Ottobock (diagnóza peroneální paréza). Internet je docela skoupej na slovo. Díky
 14. 1x12 je pro daný použití v pohodě, dá se s tím jezdit všude + se zjednodušuje údržba a obsluha (ubude lanko, páčka, přesmykač) Jinak je to i převodovejch poměrech. Dá se říct, že převody 2x10 maj ve výsledku podobný převodový poměry jako 1x12. Takže jednoplacka vepředu dostačuje. JENŽE pak do toho vstupuje "komfort jízdy" a s tím spojený věci - kondice (kdo co ušlape), rozsah kazet a převodníků, atd. Když jsem vybíral nový kolo, tak jsem to trochu řešil a panuje přesvědčení, že pro jízdu po převážně rovinatým otevřeným terénu je lepší kazeta s menším rozsahem a dvojplacka (líp se volí kadence), pro pohyb v terénu a horách je v pohodě kazeta s velkým rozsahem a jednoplacka. Není to dogma, každej má co mu vyhovuje. Převody se daj porovnat třeba tady: https://www.bikecalc.com/gear_ratios
×
×
 • Create New...