Jump to content

Paw

Member_50
 • Posts

  820
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  HK
 • Fanoušek značky
  Seiko

Recent Profile Visitors

3,207 profile views

Paw's Achievements

Závislák

Závislák (6/8)

 1. @Ajaj Děkuji za poklonu :), on totiž Garmin umí i upozornění na abnormální tep, tak jsem si v tu chvíli nebyl jistej, co máš zapnutý.
 2. U Garminu si nastav Incident Detection a bude ti to fungovat i s hodinkama na řiditkách. https://support.garmin.com/en-US/?faq=RfaXahBWkH8Q7pVFLsuUmA
 3. Kupoval jsem synovi Savu v Alze (Sava 27 Carbon 3.2) - hejty jsem četl, nicméně naživo jsem byl přijemně překvapenej. Karbon, váha i s pekelně těžkou odpruženou vidlicí v pohodě (lehčí než stávající ocelová 24). Zpracování mně taky nepřišlo nejhorší ... navíc za desítku nebylo co řešit. A jak říkáš, na těch 300km/rok (v mým případě kdo ví jestli :)) je to v pohodě.
 4. @M.P.007 - to byla akce normálně pro veřejnost? Zrovna jako na potvoru jsme včera jeli kolem vědět to, tak zahnem :). Holt si to kdyžtak pohlídáme příště.
 5. My dneska rozšířili sbírku custom Lego figurek v Günzburgu. Lidí minimálně, bez front na 90% atrakcí
 6. @Moty Laicky bych začal tím, že bych si určil, jakej typ komunikace je ta cyklostezka. Bude to možná "Účelová komunikace" - https://cs.wikipedia.org/wiki/Účelová_komunikace No a pak by platilo: "Vyústění účelové komunikace na jinou komunikaci s z hlediska zákona č. 361/2000 Sb. nepovažuje za křižovatku. Při vjíždění z účelové komunikace na jinou pozemní komunikaci musí řidič dát přednost vozidlům jedoucím po této jiné pozemní komunikaci a některým dalším účastníkům provozu." EDIT: Ještě jsem pořádně kouknul na panoramu a je to teda pěkná past. Tohle vůbec nemám rád a připomíná mně to cyklostezky vedoucí po chodníku kolem vrat - to radši vždycky projíždím pomalu a obloukem, protože se bojím co z těch vrat vyrazí.
 7. 4. Newtonův zákon: Nikdy nemoč proti větru.
 8. jeho (bohužel dlouho neaktualizovaný) blog znáte? https://beranyduc.blogspot.com/
 9. Garmin ... ale když už, tak řadu 800 (830,840), má to dotyk, ovládat to jen klávesama je fakt peklo.
 10. Senzory vezmi z Číny (zn. Magene), dělaj univerzální, dá se přepnout na rychlost i kadenci, stojí to nic a funguje to stejně dobře jak značkový senzory.
 11. Wahoo vs Garmin, to je něco jako Apple a Android :). Jde o to, kdoví tě zaháčkuje, pak už se to těžko mění. Pročti recenze a uvidíš: https://www.dcrainmaker.com/2021/05/wahoo-elemnt-bolt-v2-2021-with-color-screen-maps-a-review-in-progress.html https://www.dcrainmaker.com/2019/04/garmin-edge-830-cycling-gps-in-depth-review.html Pokud bys chtěl Padrone, tak se podívej, jestli to umí export na Stravu (teď nevíš, co to ne, říkáš si, že to nepotřebuješ, ale ono se to změní ;))
 12. A jsou tam žraloci a žerou český učitelky.
 13. @Andrew Pokud jednodenní túry po okolí, tak vezmi ten Cateye. Okolí znáš, navigaci nebudeš potřebovat, když by byla nouze, tak vytáhneš telefon, koukneš a jedeš dál. Kdyby ti navigace na řiditkách chyběla, tak se pak dá upgradovat :). Jinak tyhle levný navigace uměj navigovat jen podle čáry, tzn nevidíš mapu, ale jen zakroucenou čáru na displeji. Drazší navigace už v sobě maj mapu, ale zas ten displej není tak velkej, aby se to na klepajících řiditkách v terénu dalo komfortně sledovat. Je to potřeba okouknout a vyzkoušet. Pak ještě vstupuje do úvahy to, jestli chceš údaje z jízd zaznamenávat někde na webu, aby ses mohl kochat co jsi všechno projel. To by zas hrálo pro Sigmu apod. Ještě by mohla být zajímavá alternativa koupit nějaký starý (levný) hodinky od Garminu, a přidělat je na řidítka. Tam by se dalo teoreticky skloubit všechno - umí to klasický funkce cyklopočítače, ukládat data na web a ještě by tam podle modelu byla i nějaká možnost navigace.
 14. Do ZOO právě jedem (a pak ještě pokračujem do Legolandu), jedem na pohodu přes den, tak chci ještě něco cestou.
 15. Díky za Walhallu i Zeppelinfield, oboje vypadá jako přesně to, co hledáme.
×
×
 • Create New...