Jump to content

Paw

Member_50
 • Posts

  632
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  HK
 • Fanoušek značky
  Seiko

Recent Profile Visitors

2,602 profile views

Paw's Achievements

Závislák

Závislák (6/8)

 1. Základní popis je třeba tady: https://chcigarmin.cz/recenze/od-fenix-1-po-fenix-7-historie-kultovni-rady-hodinek/ Čekám na recenzi od Dcrainmaker, tam budou nový věci rozebraný všechny do detailu. Jak na to tak koukám, tak pro mě už toho Fenixy uměj moc a zůstanu u Instinctu.
 2. Ghostbusters Afterlife https://www.csfd.cz/film/687108-krotitele-duchu-odkaz/prehled/ Navazuje to na jedničku, je to vykrádačka, pocta a já nevím co ještě, ale strašně mě to bavilo. Konec byl moc sladkej, ale asi to tak mělo bejt. Nesmíte u toho moc přemejšlet, lepší je vypnout mozek, bavit se a jen vzpomínat na mladí. Matrix 4 se veze v podobným duchu, ale tohle mně přišlo tak nějak zábavnější.
 3. Díky, bude to teda asi vlastnost.
 4. @pebe je to tak :), předtím jsem byl registrovanej v Náchodě
 5. Chodí jim to podle plotu. Predregistrace na třetí v listopadu, PIN2 jsem dostal 27. (jsem 40-50). Případně rezervaci termínu jsem zjistil , že mezitím začali očkovat Modernou i u nás, takže zrušení původního mista a registrace blíž. Čekal jsem, že na mě přijde řada bůhví kdy (zrušením a novou registrací jsem vypad z pořadí) a ono prd... PIN2 dorazil za deset minut, výběr termínu a ve středu jdu.
 6. Kostky jsem kupoval na www.toypro.com a bez problému. Dodání bylo rychlý.
 7. Nedalo mně to a zkusil jsem to. Strhlo mně to z karty částku v korunách. Uvidíme co se bude dít dál.
 8. Nemáte někdo zkušenost se škodováckým infotainmentem Amundsen, maxidotem a připojením k Android Auto a Carplay? Když připojím telefon s androidem a zapnu waze, tak vidím navigaci jak v infotainmentu, tak zjednodušeně i na maxidotu. Když udělám to samý s Applem, tak to na maxidotu nevidím. Prolez jsem všemožný nastavení, všechno vypadá dobře. Dělám něco špatně nebo je to vlastnost carplay? Google mlčí.
 9. Tohle u nás Ježíšek přines synovi, ještě s tím nezačal, ale vypadá to z fotek hezky. Já si na podzim zarezervoval tohle https://www.bricklink.com/v3/designer-program/designer-sets-for-adult-fans-of-lego/215751/Clockwork-Aquarium Jo a žena dostala kytici https://www.lego.com/cs-cz/product/flower-bouquet-10280, složila a naživo je to teda pecka.
 10. Mně to přijde jako Kia, klíč jsem měnil těsně předtím než by se mně stalo to, co na fotce. Řešil jsem to objednáním obalu z Aliexpresu a přehozením střev. Jen bacha na čip od imobilizeru, je kousek vedle od tišťáku s elektronikou ve speciálním malým "chlívečku". Málem jsem ho vyhodil.
 11. Když budeš kupovat senzory, tak nemusíš brát origo Garmin. Pár roků jezdím s tímhle https://www.aliexpress.com/item/4001096008233.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.3b8d559464Gba1&algo_pvid=d3ce4807-e219-42ea-8926-2f27cf6a9246&algo_exp_id=d3ce4807-e219-42ea-8926-2f27cf6a9246-32&pdp_ext_f={"sku_id"%3A"10000014385484100"} Funkčně stejný, výdrž dobrá, kompatibilita 100%. Kup dva stejný, jeden nastavíš na rychlost, druhej na kadenci.
 12. Koupím 4ks originálních poklic na 16" kola na Škodovku. Na vzhledu moc nezáleží, je to na zimáky. Díky paw
 13. Red Notice - https://www.csfd.cz/film/609660-red-notice/prehled/ Před premiérou jsem četl, jaká je to pecka, letošní top film Netflixu apod. Po premiéře nadšení recenzentů ochladlo, ale když už jsem to mezitím stáhnul tak jsem to zkusil. No a fakt teda nic moc. V celým filmu pár zajímavejch scén, jinak průměr, hodně se tam kecá. Humor (na mě) nějak nefungoval. A ještě mně přišlo, že scény z džungle byly točený ve studiu. Tématicky je to takovej mix Dannyho parťáků trochu říznutej Indiana Jonesem. No a kdybych si dal libovolnej díl Dannyho parťáků, tak bych se pobavil víc.
 14. Bral bych na kouli. Jedinej problém je se skladováním, ale do sklepa u bytu se to v pohodě vejde. Mám obyčejnej nosič na dvě kola od značky Wjenzek, vyndání a nandání na kouli je otázka max deseti minut. A nemusím myslet na to, že to někde očešu v parkovišti u obchoďáku. Jo a ani se to při jízdě v dešti moc nešpiní.
 15. Nemáte někdo aktuální zkušenost s uzavřením povinnýho ručení a havarijka? Hledám, kde by to nějak pěkně vyšlo a nechce se mně údaje zadávat jen tak někde naslepo do nějakýho srovnávače.
×
×
 • Create New...