Jump to content

Muffik

Member_50
 • Posts

  799
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Muffik

 1. To jsem zvědavý, jestli někoho přetáhnou na licenci Vertua, když je tady free Original. Spíš bych řekl, že ne, ta přidaná hodnota mi přijde hrozně malá.
 2. Proč, když je tu (zatím!) řada Original?
 3. GMT dobrý, ale ta skála mi evokovala spíš ty bikolory nad tím
 4. Přesně tak, podle toho co tvrdí, Mototechna má být "vyšší level".
 5. Souhlas. Akorát v téhle kategorii džentlmenských nožů to v našem malém rybníčku vypadá dost bledě.
 6. Tohle je něco, jako když si koupíš Rolex/AP/PP a pak hledáš, kdo z "okresních hodinářů" by ti udělal servis, protože u AD je drahý.
 7. Obávám se, že to s kurzem nějak výrazně nepohne, snad až příští rok, kdy ČNB začne odprodávat eura.
 8. Dneska jsem si na tebe Radku vzpomněl, když jsem tenhle článek uviděl Jinak 65K a stále stoupá.
 9. No bojíš se celkem oprávněně, začátkem července jsem prodal v AAA auto a asi za 2 měsíce přišly z pražského magistrátu 2 oznámení do vlastních rukou s pokutami za špatné parkování. Datum samozřejmě po prodeji. Volali jsme na odbor dopravy a zjistili jsme, že AAA auto převedly na sebe asi až 3 týdny. Byl to hustý kolotoč emailů a telefonátů, až k šéfové AAA. Nakonec jsme poslali na magistrát kupní smlouvu a AAA pokuty zaplatily. Bůh ví, kdo s tím jezdil (o víkendu). Ale asi to není tak výjimečná situace, protože mají na to vytvořenou adresu pokuty@aaaauto.cz. Štěstí, že to bylo jen parkování a ne třeba rychlost, červená apod. s trestnýma bodama, to by bylo podstatně komplikovnější.
 10. Ale jo, vždyť jsem hned v úvodu psal, že je to pro velké kafáče s mega pěnou. Takže tu máme 2 řady nekompatibilních kávovarů, mám jen obavy, aby v budoucnu řadu Original nezařízli.
 11. já vidím něco jiného: pomocí jediného tlačítka si vychutnáte mnoho zážitků s kávou Nespresso – od tradičního Espressa (40 ml) po velké šálky (až 535 ml) .... Systém Vertuo nabízí ve stálém portfoliu 33 směsí – 8 Espresso, 4 Double Espresso, 6 Gran Lungo, 13 Signature, 2 Carafe pour-over Style.
 12. Taky se přidávám k téhle otázce. Jelikož piju pouze espresso, nepřijde mi Vertuo systém vůbec zajímavý, pro lidi preferující velké kafe to může být jiné. Akorát že ten velký hrnek s pěnou na videu mi připomínal spíš pivo než kafe. Otázka zní: jak dlouho asi bude chtít Nepsresso držet 2 nekompatibilní řady?
 13. Taky jsem měl problém s titulky a vyřešilo to až stáhnutí jiného ripu, doporučuju torlock
 14. Ano, úvodní otázka byla ok, ale to co se z toho pak vyvinulo je už někde jinde, koukni se znova na některé příspěvky. Ale když to nevidíš nebo nechceš vidět....
 15. Zemana nesnáším, ale upřímně tohle vlákno je jak Žumpa 2.
 16. Já teda soudit nemůžu, ještě jsem ho neviděl, ale je zajímavé, jak se názory a recenze na posledního Bonda liší - pro někoho super, pro dalšího v pořádku a pro jiného odpad.
 17. Le Bureau des Legendes top seriál o tajných službách (hlavně S01-S03), Frantíci se vytáhli
 18. Koukám, jak ty ceny RC modelů klesají. Když jsem kupoval e-Revo v roce 2010, stálo o 8k víc a to nemluvím o cenové hladině tehdy a dnes.
×
×
 • Create New...