Jump to content

Muffik

Member_50
 • Content Count

  760
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Muffik

 1. Každý to má jinak, já bych wpc na terase nesnesl. Mám už pár let thermowood a spokojenost. Jo, musí se 1x ročně natřít, to je podmínka. Ale potom je už je to pohoda, jak psal @Koumes - v zimě "hřeje" a v létě v pohodě naboso nepálí jako wpc nebo kámen. A natřený netřískuje.
 2. Tenisky seženeš na stockx.com nebo goat.com resp. přes jejich mobilní aplikace. Nevím jak Goat, ale StockX posílají z Holandska, takže v pohodě bez cla.
 3. tak prý Expy II v keramice (černý) (zdroj: rolexmagazine.com)
 4. Naopak, aspoň tu nebude monotematicky jen rock & metal.
 5. Tvl. řešit ve vláknu Rolex jak ušetřit na poštovným za nějaký tričko...
 6. Jo jasně, tím větším kamenem jsem myslel lomový.
 7. Už si nepamatuju, o kolik jsem měl ten větší kámen dražší, ale zas o moc to nebylo. Skládaný gabion a sypaný gabion - nebe a dudy, jak říká klasika. Když si najmeš 2 ukáčka, dají to za pár dní. Chápu, že se ti nechce dávat peníze navíc, ale budeš na to koukat nejspíš desítky let a časem pochopíš, že jsi měl přece jen jít do toho skládanýho
 8. Dneska lovím v temných vodách
 9. To je při Waitin on a sunny day že jo? Já teda nebrečím, jen si přeju, aby ten kluk uměl slova a líp zpívat. Ale jinak super atmosféra i písnička.
 10. moji oblíbení Of the Wand & the Moon
 11. Tak bych prosil ještě zadní sedačku, pravý přední ventilek a haubnu zespoda, děkuji.
 12. Pche, sníh je pro děti.... ... pořádný chronomagoři jdou do ledu
 13. Snad se tohle někomu bude hodit/líbit: link na stažení
 14. Mně teda moc nee, ale to neva. Jinak Eleganci bych si nedal, ten dřevěnej dekor mi přijde strašnej. Ale zase mají ventilovaný sedačky na rozdíl od R-line (což je pěkně na palici).
 15. Ty 20" jsou hezký, ale já šel na jistotu do 19".
 16. Dík. S mojím nájezdem byla nafta podmínkou (a AWD taky). SB je super, ale já v autě jezdím v 95% sám, takže kombi fakt nepotřebuju.
×
×
 • Create New...