Jump to content

Muffik

Member_50
 • Posts

  936
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž

Recent Profile Visitors

6,718 profile views

Muffik's Achievements

Závislák

Závislák (6/8)

 1. jj, je to pokaždý smutný. I když kočky dokážou být blbé jak tágo, celou dobu na tě čumí u kraje a metr před tebou vystartujou přes silnici. Ber to tak, že jsi jí tady nějak vylepšil život. Známí mají vrata statku hned u silnice ve vesnici a po určité době přestali koťatům dávat jména.
 2. A proto je třeba si užívat každý hezký okamžik, který den přinese. Carpe diem!
 3. Koukám, že se tvůj stylista odvázal
 4. Ty sice jo, ale pro nás ostatní, kteří nemáme RB, je ten dodatek od Happy88 celkem zásadní.
 5. Na jednu stranu je fajn, že se Trinity snaží být na špici se sazbama (jako garážové bance jí nic jiného nezbývá), na druhou stranu ta jejich hra s pásma, typama vkladů, rozlišování nový klient/starý klient mě vždycky .... řekněme iritovala.
 6. Já knížky na mobilu prostě nedám, nevím proč, mám nějaký blok, že mě tam budou bolet oči (načež tam hodiny čumím na Reddit ) Ten e-ink je fakt příjemnější.
 7. Jestli to nemyslí tak, že ho zapsali do pořadníku
 8. Uff, sorry myslel jsem Oasis 4 generace. Která taky možná nebude, viz spekulace o zaříznutí celé řady Oasis, jako to udělali s Voyage a DX. Ale já doufám, že bude, resp. čekám s čím Amazon letos přijde. Snad v srpnu/září? S21+ myslíš mobil Samsung? Na čtení knížek??
 9. To jsme na tom stejně, taky mám Voyage a je mi už dneska malý, chtěl bych něco většího. Víc info nikde není, všude jen stejné dohady jestli jo, nebo ne, jaký by to mělo mít fíčury navíc proti 2. gen. apod.
 10. Mimochodem, jsem zvědavý s čím Amazon letos přijde. Čekám na Oasis 3.
 11. No doufám, že ne Já to chápu tak, že Kindl mobi bude nadále podporovat, ale chtěj uživatele odradit, takže to nepůjde přes tu jejich službu (kterou jsem nikdy nepoužil), ale mělo by to jít pořád třeba přes Calibre. Ale možná se pletu.
×
×
 • Create New...