Jump to content

Muffik

Member_50
 • Posts

  1,067
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž

Recent Profile Visitors

7,154 profile views

Muffik's Achievements

Megazávislák

Megazávislák (7/8)

 1. Cywe, gympl za totáče - v létě číny, v zimě důchodky. Těžká nostalgie
 2. RuTracker na mě vybalil azbuku a ačkoliv jí umím, tak dneska je to pro mě no-go. Jestli se divíš, proč byl RARBG tak oblíbený, koukni se do diskuze na Redditu. Privátní trackery pro většinu lidí (včetně mě) nejsou. Lidi hodně přecházejí na 1337x (který včera pod náporem spadnul), nebo na TorrentGalaxy. Jo možnosti jsou, ale RARBG bylo prostě fajn.
 3. Ani ne tak naštvalo, jako nepotěšilo - RARBG to zabalil. A kupodivu ne kvůli licencím či tlaku úřadů, ale z jiných důvodů. Asi můj nejoblíbenější torrrent server, njn. musím se kouknout po něčem jiném.
 4. Tak po dnešku je snad vyřešeno.
 5. Umí nějaký jiný dodavatel než ČEZ virtuální baterii nebo něco na ten způsob? EON umí, ale jen pro FVE od nich, ostatní právě nevím.
 6. Byl jsem nakupovat v Lidlu a jak tam ty prodavačky spolu kecaj přes headsety, jedna prošla okolo mě a evidentně nas*aná prohlásila "tak to ať nám políbí vaječníky ty vole" Pobavilo.
 7. na ja, einen kleinen Schwarzen bitte
 8. jj lumi je taky, na fotce ji trochu vytáhla dlouhá expozice, ve skutečnosti není tak výrazná
 9. jinak doporučuju na fotky mých hodin kliknout, ty náhledy nejsou extra kvalitní
 10. Dělá to CRRRRRRR, jako normální budík (on to de facto je normální budík )
 11. Minulý týden jsem se díval na Gangs of London a v jedné scéně mě moooc zaujaly retro stolní hodiny se specifickým designem. Okamžitě jsem vyhodnotil, že tohle je prostě must-have. (Ta vypitá whisky tomu nejspíš taky pomohla.) Když se mi ani po zvětšení nepodařilo rozluštit výrobce, hodil jsem dotaz na fórum, a za chvíli mi už Bert psal, že jde o japonského výrobce ze 70. let Rhythm (ještě jednou díky). No a za další chvíli jsem už sjížděl web a objednával. Prodejce – hodinář v Holandsku, skvěle komunikoval a poslal hodiny zabalené „footbal proof“, jak slíbil. Strojek byl kompletně zrestaurován a servisován, chrom vyleštěn a celkový stav hodin je výborný, prodejce drží 1roční záruku. Budík samozřejmě funkční. Z designu jsem nadšený – jde o “Space Design“ ze 70. let. Jedná se o model 51141 v unikátní Black-Silver kombinaci. Existuje řada barevných variant, ale tahle je prostě TOP. Prodejce je specialista na hodiny Rhythm a dle jeho slov mu jich prošly rukama stovky (!), ale jen tyhle jediné v černo-stříbrné variaci. Hledal jsem na internetu a fakt je, že jsem je nikde nenašel. Takže asi „rarita“, kde cena nebude klesat. Ale to už je jen takový bonus, hlavně se mi líbí.
 12. Sem včera... čekal před přechodem, až se chodci docourají a blikne mi zelená, že pojedu. Blikla zelená, v tu chvíli na přechod vlítla ženská a suveréně si to štrádovala přes. Sem na ní zatroubil, bába nadskočila a metelila pryč. Vytočnej sem říznul zatáčku, až mi zadní kolo odskočilo od nabranýho obrubníku. Disk celej dojebanej, já nasranej double. Ale z pohledu báby - karma pyčo!
 13. Nevybírej přes tu škvíru/magnetický proužek, ale jen bezdrátově/přiložit na plošku. Na většině bankomatů už to jde.
×
×
 • Create New...