Jump to content

morbo

Member_50
 • Content Count

  1,348
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by morbo

 1. Zdar. U mně novýho nic, akorát sem zaregistroval, že spící agent @5etter obnovil svou aktivitu ve vlákně, tak srovnávám příspěvkovou diferenci.
 2. Já teď tahám totok. Na taktické operace v týlu nepřítele to pravda úplně není, na druhou stranu mezi neotevřenýma obálkama v kanclu na stole si respekt dovede zjednat.
 3. Občas doma čelím jistým náznakům ze strany paní morbové, že dárky, které vybírám, jsou určeny spíš pro mě, než pro ni, tak abych to vyvrátil, koupil jsem jí před časem sérii cestopisů od Ladislava Zibury, páč vím, že je má ráda. Včera jsem zkušebně dorazil 40 dní pěšky do Jeruzálema a kua ono je to fakt dobrý
 4. Světlo je pro sraby.
 5. Super. Tohle k tomu do komba a fertig
 6. To je pupen. Jesi to nezmrzne, tak do dvou měsíců očekávám daytony.
 7. Komu se líbil Papírový dům, tak tohle je něco podobnýho, akorát místo zlodějů z tiskárny cenin v hlavní roli kurvy z bordelu. morbo doporučuje: https://www.csfd.cz/film/959401-holky-z-cerveneho-gauce/komentare/
 8. Tak to nech tak. Všichni ví, že vzduch je všude.
 9. Uz je to par let, tak nevim jesi si to bude jeste nekdo pamatovat, ale sveho casu u nas bezel v TV takovy pokus o politickou satiru, jmenovalo se to Gumaci, do ted si pamatuju tu znelku, tak jsem si na to ted vzpomnel...
 10. V tom případě se omlouvám a beru zpět. Jestli je to tak a všecko má pod palcem šéf AppleSoftu Warren Bezos, mělo by to být v pohodě.
 11. @geometr jenže pak zase hrozí že bys mohl mít v nose 2 různé čipy od různých výrobců, to taky nevím jesi je dobrý ...
 12. @martar Ber to s rezervou, je zde všeobecně známo, že jestli něco nemáš rád, tak jsou to překlepy a tlouštíci
 13. No já už čekám jenom na to, až do toho zamotají hradní stráž a za špatně vyplněný vzor čestného prohlášení mi kontrola probodne zadní kolo bajonetem.
 14. Čili teď už jenom vymyslet nějaké pěkné logo ať se to neplete...
 15. Měl si pravdu náčelníku, v očích laika zdají se podobné, ale to pozadí, to pozadí se nedá srovnat. Malý bonus pro opravdové fanoušky pak zde.
 16. Jo a bacha, zapomněl sem na důležitou věc, přední světla tej káry budou vyvedený tou svítící barvou, co postoval filtos.
 17. No chvilku sem přemýšlel, jesi to není moc, ale pak sem si řek, že ty se pak stejně zahojíš na Xenovi, tak sem to tak nechal. Babu dodáme.
 18. Zajímavá myšlenka. Přemýšlím, že bych nechal zkovat jednokusovou limitku s červenou Ladou a s tritiem v bronzovym pouzdru, počkat pár měsíců a pak to střelit za půl mega 5etterovi. Obyčejné výroční BAM 1974-1984 sem koukal jdou momentálně za 555 GBP, takže budu ještě levnej s takovou parádou.
 19. Za pět dvanáct, hoši vole ... ... pak dorazí žena a už mlčim jak pěna. Mějte se, čau.
 20. @martar díky za to vysvětlení, ultrazvukový generátor vincentkové mlhy by byla asi ta poslední věc, která by mě napadla při pohledu na foto těchto dvou přístrojů .....
 21. Ložená věc, náčelníku. Už pomalu začínám pucovat demijóny.
×
×
 • Create New...