Jump to content

morbo

Member_50
 • Posts

  1,357
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

Recent Profile Visitors

2,543 profile views

morbo's Achievements

Megazávislák

Megazávislák (7/8)

 1. @nizkotucnytvaroh jj vím, na budhisty/komunisty jsme byli v srpnu a bylo to super. Jako dárek určitě dobrá volba, v tom souhlas, případně už se dá předobjednat i toto. Každopádně díky za doplnění a foto že nekecám
 2. No je teda fakt, že varianta "všichni tehdy jezdili v kreši" mě nenapadla, tak tedy to co sem psal beru zpět :).
 3. Zas bych ale řekl, že dřív moc ženských nemělo papíry na auto, takže to měli borci logisticky náročnější když potřebovali nachcaní odvézt z hospody a jiných kulturních akcí.
 4. Mně se celkem líbilo jak to shrnul Červ, že je to jako když se vypravíš do cukrárny na zákusek a dostaneš stejk. Je to dobrý, ale tys chtěl kurva větrník.
 5. A mezitím na té lavce před barákem: "hej kámo, není to tvoje kolo?".
 6. Je to „Mido Ocean Star 200C“ a co jsem k tomu v rychlosti dohledal, tak: průměr 42,5 mm; 12,5 mm na výšku; rozteč 22 mm; lug-lug 48,5 mm; ocel 316L; 187 g; safír; oboustranný antireflex, keramická luneta; extenze; WR 200; SuperLuminova a v nitru upravená ETA C07.621 s rezervou 80 hod. Cena asi něco málo přes 1k EUR. Víc nevím.
 7. Zdar. U mně novýho nic, akorát sem zaregistroval, že spící agent @5etter obnovil svou aktivitu ve vlákně, tak srovnávám příspěvkovou diferenci.
 8. Já teď tahám totok. Na taktické operace v týlu nepřítele to pravda úplně není, na druhou stranu mezi neotevřenýma obálkama v kanclu na stole si respekt dovede zjednat.
 9. Občas doma čelím jistým náznakům ze strany paní morbové, že dárky, které vybírám, jsou určeny spíš pro mě, než pro ni, tak abych to vyvrátil, koupil jsem jí před časem sérii cestopisů od Ladislava Zibury, páč vím, že je má ráda. Včera jsem zkušebně dorazil 40 dní pěšky do Jeruzálema a kua ono je to fakt dobrý
 10. Světlo je pro sraby.
 11. Super. Tohle k tomu do komba a fertig
×
×
 • Create New...