Jump to content

wizard-ov

Member_50
 • Content Count

  5,928
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by wizard-ov

 1. To video s A.B. je šílené...ukazuje, jak vyspělá je už videotechnika a možnosti triků. Nikdo doufám nevěřil, že to je premiér ČR, že?
 2. Radost se dívat na stadion v Budapešti.... 67000 diváků, žádné slintáky na hubě...pohoda.
 3. Zdravím, dělám úklid a narazil jsem tady na tyhle věci od Samsungu. Samsung Galaxy Buds Pro. Nové, nerozbalené, barva Phantom Black. Cena 3500,- Kč. Zásilkovna po ČR zdarma. Za tuhle cenu máte z Bazoše jeté (fuj) + pošta. Samsung Smart Tag. Nový. Cena 350,- Kč. Zásilkovna po ČR za 30,- Kč, osobka v Ostravě zdarma. Pokud vezmete obojí, celková cena je 3650,- Kč a Zásilkovna na mne. Obojí v záruce, faktura od AD (Setos) z 3.3.2021, takže hromada záruky. Kontakt: SZ nebo wizzard.ov@gmail.com
 4. no tvl !!! to byl gól roku !
 5. Teď jsem to viděl, výstražná tabulka super !!! Akorát přitahuje pozornost ;o)
 6. No, jen aby se měl kdo posmívat...na papír budeme čumět jak puci ;o)
 7. @patprom: tak o tom žádná...u Volva pásy a blinkry i když popojíždíš po zahradě ;o)
 8. No tvl...bomba ;o) Myslím, že Ti to asi nepůjčí ;o))
 9. jo, díky, tak to se na to vykvajznu... vzal jsem taky kombíka...ale obávám se, že to bude past na body, těch 250kw je celkem divočina ;o) a je to asi nějaká nadstandardní výbava, protože to má i blinkry, to jsem vůbec nevěděl, že to bmw dělá.
 10. Mám dotaz. Koupil jsem BMW 5. Mám si procházet martyrium vytváření účtu mybmw, párování apod. ? Je tam nějaká reálná přidaná hodnota? Bude to alespoň lítat nebo měnit barvu? Auto je vyrobeno 11/2020.
 11. Jsem původně myslel, že ten prostřední borec má na to nátělníku mastný flek, ale až po zvětšení jsem zjistil, že to jsou chlupy...
  1. Show previous comments  2 more
  2. xbraj19

   xbraj19

   tvl to stojí stejně jak GS s manuálním spring drivem, asi bych váhal 😄

  3. Ace84

   Ace84

   Některé modely jsou už vyprodány a jak to u Zelosu většinou bývá, tak prodají i ten zbytek. Neuvěřitelně loajální zákazníci.

  4. digiMonster

   digiMonster

   dobrá šialenosť :D ale zase nebude to mať každý na ruke ako Rolex

 12. Tož zase v opačném gardu a samozřejmě naprostá spokojenost. Díky a rozhodně doporučuji !
 13. Berte beru...říkám, že to je těžké téma.
 14. Navíc, sranda je, že i strážce hodinkové čistoty Shewcza přiznává, že ty mrtky kupoval...a kupodivu i bez zlého vlákna , adorujícího číňany...to je jak s vyléčeným kuřákem, nebo čerstvým veganem, to jsou ti nejvíc militantní ;o)
 15. Ono je to fakt těžké téma. Na druhou stranu - nejjednodušší je, když se MI to nelíbí, MÁM pocit, že se moc adoruje čína atd.. tak vlézt do vlákna rozeštvat ho. To asi není problém. Upřimně, banda si tam jela svoje, fotila si ty číňany a plácala se po ramenech - no a? Rozlézali se po jiných vláknech? Psali panerajistům, že jsou na hlavu, dát za takové hodinky ranec? Myslím , že ne... Ohánění se nováčky je takový ten falešný argument, se kterým se těžko bojuje. Ale takový styl je teď populární. Prostě my do vás to dobro naperem, i kdyby z vás krev stříkala... Nebo si vážně někdo myslí,
 16. No, tohle by nemělo zapadnout....musím se přiznat, že to mám tak, jak píše Manťák. Když je to číňan, tak to prostě beru jako fejk, když je z Říše, nebo Švajcu, tak to beru taky jako fejk, ale tak nějak něžněji ;o) Vím že je to špatně, ale mám už takový mindset, no... Totální kopírky od Štajnů jsem si tuším vědomě nikdy nekoupil (totálními kopiemi myslím suby i s mercedes ručičkami - tohle už ne), jednou jsem od nich koupil nějaké bizáry s polovypouknutým sklem a to mi někdo říkal, že to jsou taky rolby, ale starší... Davosa jde úplně mimo mne. Číňany kupuji vlastně jenom mikrobrandy.
 17. Ne, ale nepřístupným etnikem ;o)
×
×
 • Create New...