Jump to content

wizard-ov

Member_50
 • Content Count

  5,776
 • Joined

 • Last visited

About wizard-ov

 • Rank
  MegaXXLzávislák

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Ostrava, kraj razovity
 • Fanoušek značky
  chnmg :o(

Recent Profile Visitors

9,075 profile views
 1. neboj, jak budeš kupovat další, tak už to nezapomeneš ;o))
 2. Tohle jsou přesně ty hodinky, kvůli kterým se dávají i cizí chronolidi do řeči. Ten 24 řemen je brutál, na duhou stranu s 20/16 řemenem by ty hodinky vypadaly fakt divně. Osobně bych je asi nebral (cena), ale upřimně musím říci, že to jsou po delší době kousky, co ve mně vyvolaly emoce (kladné).
 3. Díky, už mi to spadlo ;o) Ta zelená je taky skvělá, koupil jsem ji manželce...ale dostane ji až na narozky.
 4. Tak jsem vzal ten bullet a musím říci, že jako jo. Překvapilo mne, jaký je to skrček a po nasazení zase plnohodnotná kuličkovka. A dokonce se příjemně drží v ruce. Dal jsem tu fotky na srovnání s klasickou kuličkovkou...
 5. Výletová koronosnídaně..
 6. No, mám Montblanc Starwalker a ten by Ti mohl vyhovovat. Macaté je, reprezentativní taky, píše se s ním skvěle. EDIT: aha všiml jsem si ceny, tak nic ;o)
 7. Hahaha...tak zatím už odolávám jen těm nepohodlným baganám (Redwing) a mastným vaťákům vzor "gulag" (Barbour)...
 8. Včera jsem objednal to zelené pro manželku a černé pro sebe... ;o)
 9. Kurnikšopa Ivane, to jsem neměl slyšet, Ty jsi nakažlivý, jak Covid ;o).... už mám doma pár Leathermanů, co s nimi neumím dělat, bo jsem levý jak turecká šavle, tak k ním přibudou ještě nějaké ty americké předražené dilda, plněné dusíkem, nebo čím ;o))
 10. OK, díky za tipy. Uvažuji ještě o tom Clutch.... Ten Bullet vypadá jako nějaké dildo, na to dlabu (zatím ;o)
 11. Bohužel jsem zalezl i do tohoto vlákna... no, koupil jsem toho Fishera a mám poněkud rozporuplné pocity. Hrot skvěle klouže po papíru, fakt je radost s tím psát, bohužel ale tělo je dost tenké a celkem v (mé) pazouře klouže. Chvilku jsem s tím psal ,ale začaly mne bolet prsty. Asi jsem holt zvyklý na ty macaté Montblancy, no. Ale jinak je to hezká propiska, radost s ní cvakat, má skvělý a precizní mechanismus. Mrknu, jestli tam nemají něco hrubšího.
×
×
 • Create New...