Jump to content

wizard-ov

Member_50
 • Posts

  5,978
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Ostrava, kraj razovity
 • Fanoušek značky
  chnmg :o(

Recent Profile Visitors

14,311 profile views

wizard-ov's Achievements

MegaXXLzávislák

MegaXXLzávislák (8/8)

 1. Synci, nevíte náhodou, kdo na sev. moravě opravuje staré pendlovky? Sháním pro mamku od kamaráda, je to její srdeční záležitost. Po natažení jdou cca hodinu. Stáří cca 100 let. Díky Wiz

  1. Show previous comments  2 more
  2. Tenglis

   Tenglis

   možná pan Sentenský v Kravařu? 553 671 924

    

  3. wizard-ov

   wizard-ov

   Synci díky všem za tipy !

  4. Effe

   Effe

   Ten Soukup už tam není , seženeš tam ale parádní škorně a hadříky pro ženu 🙂

 2. Vše v naprostém pořádku, zboží rychle doručeno a perfektně zabaleno. Díky moc !
 3. Domluva na pohodu, Wiz doporučuje a děkuje ;o)
 4. Jen aby to nezapadlo, pokud máte firemní vozidlo k soukromému používání a je uplatněno 1% z ceny vozu: https://money.cz/novinky-a-tipy/dane/novela-zakona-o-danich-z-prijmu-zdanovani-nizkoemisnich-vozidel-od-roku-2022/ Jde to napasovat i na mild hybridy, podstatné je to, jakou kategorii vozu máte uvedenou ve velkém techničáku. Pokud máte dražší auto, tak to ve výplatě poznáte ;o)
 5. Ahoj, než to hodím jinde, zkusím, jestli tady není nějaký písímagor ;o) Prodávám plnotučnou kartu nVidia 3060 Ti rev 1.0. Bez LHR. Plně funkční, teď zhruba rok ve skříni (bytové, nikoliv PC) ;o) Doklad nemám, ale už je stejně tuším po záruce. Dávám 14 dní na vyzkoušení. Cena nevídaná - a to 8999,- Kč Zásilkovna po ČR jde za mnou, dobírka prosím ne. Kontakt SZ, nebo wizzard.ov@gmail.com K vidění v Ostravě, nebo Frýdku-Místku.
 6. Baníkovci mají taky podobnou přesmyčku. Jebat Opavu. Jebat Opavu.
 7. Jak se říká ve Švejkovi: Nálada mezi obyvatelstvem jest 1.A Vše v naprostém pořádku, rozhodně doporučuji.
 8. a nechodí se na pa-náá-ka, ale na lih (s kratkym měkkym i)
 9. Slovní úloha: Borec prodává dárkový certifikát v hodnotě 10000,- za 10000,- s platností do konce 2022. Otázka zní: jak výhodné je provést obchod s dotyčným borcem? Výsledek podtrhněte dvakrát. ;o) 

  1. Show previous comments  10 more
  2. LovecK

   LovecK

   no vidíš, a my jsme s kouzelníkem třeba tací, že když 10=10, tak nepíšeme tobě, ale pláčem ve statusech... 100 lidí = 100 chutí... :)

  3. wizard-ov

   wizard-ov

   Tož, jen mi to trošku přišlo legrační, no ;o)

   Já tydlecty velký obchody a machinace holt asi nechápu, nic ve zlém....

  4. Radimk

   Radimk

   Ok, nic se neděje, jen je mi líto toho nevyužít a někomu to prostě udělá radost. Nic mě to nestálo krom pár kliknutí a trochy štěstí a pokud mi to přinese pár korun, budu jen rád.

 10. https://www.martuleather.com/ Pohodlné a nápadité řemeny. Andrea je šikovná holka, bohužel je to z prdele světa (Chile). Ale to nevadí...horší je odchyt u těch howad z ČP (nic proti běžným zaměstnancům - slovo howado je určeno pro střední management a výše). Takže doručení zásilky trvalo v jednom případě 2,5 měsíce a v druhém 3 měsíce.
 11. No, ona je to taková jejich mantra ;o) Co se týče té elektromobility, ono se ani nebere moc v potaz investice do infrastruktury. A to jak na úrovni NN, tak i VN a VVN. V kombinací se stále se zahušťující sítí dodavatelů elektrické energie (FVE, MVE apod.) to je docela smrtící koktejl...
 12. Ahoj synci, nějaký tip na hotel v Dubaji ? Chci s robkou a děckama (no v emirátech jsou už vlastně holky dospělé) vyhřát kosti a omrknout Expo. Ideál: u moře asi ne Marina, tam se mi moc nelíbilo i když uznávám, že na Expo je to kousek lihový hotel (podmínka ;o) ne children friendly hotel Dubaj volím asi jen kvůli Expu, dá se tam myslím v pohodě dojet tou jejich šalinou, nebo taxikem. Jestli někdo znáte něco skvělého v Abú Dhabí, nebo Ras Al Khaimahu, tak bych možná šel i do toho... Díky moc za postřehy ;o)
×
×
 • Create New...