Jump to content

wizard-ov

Member_50
 • Content Count

  5,800
 • Joined

 • Last visited

About wizard-ov

 • Rank
  MegaXXLzávislák

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Ostrava, kraj razovity
 • Fanoušek značky
  chnmg :o(

Recent Profile Visitors

9,649 profile views
 1. Třeba tohle je právě to krytí. Jak měli fašouni za II. sv. války ty zaměřovací rádiové vozy (fstejte se, nitz se fam nestane). Plznička je ideální krytí. Kdyby to byl třeba Platan, nebo Černá hora, taky by lidi zdrhali.
 2. Je mi to fuk, beru cokoliv, poznámky bych si tam ani nedovolil psát, kua to taky píšete do Pirelli kalendáře kdy mají děcka kroužek? ;o)
 3. Alles Gutte. Wizard doporučuje !
 4. Pravděpodobně pryč... Po dokončení zamknu. Díky CHNMG za prostor...
 5. Zdravím, prodávám tento Microtech. O řadě HALO asi netřeba nic psát, znalí vědí. Je to ta vylepšená verze s pojistkou, takže se nemusíte bát, že vás MT píchne do koulí. Stav nový, párkrát jsem s ním cvaknul, nikdy neřezal. Kupováno letos v lednu ve Viennacutlery (samozřejmě teď out of stock), takže žádný dovoz z Ameriky. Obsah balení - nůž, krabička, booklet, faktura. Cena 15999,- Kč kontakt:SZ, nebo wizzard.ov@gmail.com osobně Ostrava, FM Zásilkovna po ČR na výdejní místo na mne, zbytek dle domluvy.
 6. Pravděpodobně pryč. Po dokončení zamknu. Díky CHMG za možnost inzerce...
 7. Pravděpodobně fuč - po dokončení zamknu. Děkuji CHMG za možnost inzerce...
 8. Synci, koupil jsem ze srandy Nebulu Capsule II, na čtyřdenní pánskou chlastačku a docela jako jo. Když si uvědomím, že je to o něco větší, než plechovka (takže do báglu se v pohodě vleze) a přehraje z baterky celý film, nebo v speaker módu vyřvává celé odpoledne (a noc), tak kopec srandy. Překvapil mne hlavně zvuk. S JBL plechovkou se to taky skvěle spojilo (a to jsme to zkoušeli navalení jak snopi - takže i blbuvzdorné). Akorát se to (na rozdíl od JBL) nedá hodit do vody...no ale přece jen je to projektor, že. A to vše za cenu lepších Steinhartů prosím. Bandu jsem trápil "artovými" kousky jako Choking Hazard, Bílá paní, Proč, či Tatranské pastorále ;o)
 9. Omlouvám se za UP, ale díky chronokolegovi..... Mám tam špatný popisek, hodinky nejsou titanové, ale ocelové !!
 10. Zdravím, prodávám tyhle Citizeny BJ8050-08E aka Ecozilla. Jsou to pořádné bizáry, poháněné sluníčkem, ze kterých stříká testosteron ;o) Titan, 300m WR, kalibr B873, 180 dní max. výdrž, jednosměrná luneta, datumovka... Kupovány zde na foru, jsem druhý majitel, jsou ještě v záruce do 04/2021. Stav - z boku pouzdra jsou trošičku ošoupané, žádné vrypy, vlásečnice na poutku řemínku, jinak jsem si ničeho nevšiml. Balení - Hodinky, extenze, papíry, návod, krabice a další bizár - flaška, která slouží zároveň jako pouzdro na hodinky. No co dodat. Důvod prodeje, tři čtvrtě roku jsem na pazouře neměl nic jiného, než Garminy, takže to asi začnu všechno pomalu rozpouštět...jestli si to zase nerozmyslím ;o) Cena 3994,- Kč, ať to furt není Baťovská cena. Zásilkovna po ČR na mne. COVID Free ;o) Osobka Ostrava nebo F-M. Kontakt: SZ nebo wizzard.ov@gmail.com
 11. No já jsem asi podivín, ale celkem se mi líbily staré Kermity oproti Hulkům. Teď udělali znovu černozelené a tak nějak se mi líbí klasické staré LVc. No, ale mrkl jsem na ceny na CH24 a hodil šavli...lidem normálně hrabe. Až bude chtít někdo vyměnit vilu na Hanspaulce za keramické elvéčka, tak se mi ozvěte, pustím. Udělám tam potom z toho muzeum lidské blbosti.
 12. Zdravím, prodám grafiku ASUS GTX 1070 DUAL Series 8GB. Karta plně funkční, ale už po záruce. Dávám záruku 14 dní. Cena 3900,- Kč Osobka v Ostravě, nebo F-M, Zásilkovna jde na mne. Kontakt: SZ nebo wizzard.ov@gmail.com
 13. Úplně koukám, jak se umí Hopa starat o své věci. Kupoval jsem něco nehodinkového a bylo to novější, než nové. A navíc příkladně zabaleno. Díky moc a rozhodně doporučuji !!!
×
×
 • Create New...