Jump to content

wizard-ov

Member_50
 • Posts

  5,973
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Ostrava, kraj razovity
 • Fanoušek značky
  chnmg :o(

Recent Profile Visitors

13,688 profile views

wizard-ov's Achievements

MegaXXLzávislák

MegaXXLzávislák (8/8)

 1. Jak se říká ve Švejkovi: Nálada mezi obyvatelstvem jest 1.A Vše v naprostém pořádku, rozhodně doporučuji.
 2. a nechodí se na pa-náá-ka, ale na lih (s kratkym měkkym i)
 3. Slovní úloha: Borec prodává dárkový certifikát v hodnotě 10000,- za 10000,- s platností do konce 2022. Otázka zní: jak výhodné je provést obchod s dotyčným borcem? Výsledek podtrhněte dvakrát. ;o) 

  1. Show previous comments  10 more
  2. LovecK

   LovecK

   no vidíš, a my jsme s kouzelníkem třeba tací, že když 10=10, tak nepíšeme tobě, ale pláčem ve statusech... 100 lidí = 100 chutí... :)

  3. wizard-ov

   wizard-ov

   Tož, jen mi to trošku přišlo legrační, no ;o)

   Já tydlecty velký obchody a machinace holt asi nechápu, nic ve zlém....

  4. Radimk

   Radimk

   Ok, nic se neděje, jen je mi líto toho nevyužít a někomu to prostě udělá radost. Nic mě to nestálo krom pár kliknutí a trochy štěstí a pokud mi to přinese pár korun, budu jen rád.

 4. https://www.martuleather.com/ Pohodlné a nápadité řemeny. Andrea je šikovná holka, bohužel je to z prdele světa (Chile). Ale to nevadí...horší je odchyt u těch howad z ČP (nic proti běžným zaměstnancům - slovo howado je určeno pro střední management a výše). Takže doručení zásilky trvalo v jednom případě 2,5 měsíce a v druhém 3 měsíce.
 5. No, ona je to taková jejich mantra ;o) Co se týče té elektromobility, ono se ani nebere moc v potaz investice do infrastruktury. A to jak na úrovni NN, tak i VN a VVN. V kombinací se stále se zahušťující sítí dodavatelů elektrické energie (FVE, MVE apod.) to je docela smrtící koktejl...
 6. Ahoj synci, nějaký tip na hotel v Dubaji ? Chci s robkou a děckama (no v emirátech jsou už vlastně holky dospělé) vyhřát kosti a omrknout Expo. Ideál: u moře asi ne Marina, tam se mi moc nelíbilo i když uznávám, že na Expo je to kousek lihový hotel (podmínka ;o) ne children friendly hotel Dubaj volím asi jen kvůli Expu, dá se tam myslím v pohodě dojet tou jejich šalinou, nebo taxikem. Jestli někdo znáte něco skvělého v Abú Dhabí, nebo Ras Al Khaimahu, tak bych možná šel i do toho... Díky moc za postřehy ;o)
 7. No v diskuzi na iDěs se psalo, že prachy skončily tady :
 8. Inu, to je ten moderní trend. Plná ústa tolerance a demokracie, ale jen té naši. Oponenty popliveme a zašlapeme do země, dno sprostoty není...a to není jen o prezidentovi.
 9. mám zkušenosti s justra i wico - obojí na pohodu. Z Justry navíc přijedou a trezor namontují.U Wico nevím, bral jsem přímo z předváděčky na střelnici výstavní kousek...
×
×
 • Create New...