Jump to content

alky

Member_50
 • Content Count

  128
 • Joined

 • Last visited

About alky

 • Rank
  Učedník

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  býv. voj. výcv. prostor Ralsko
 • Fanoušek značky
  Gin a košile.

Recent Profile Visitors

1,144 profile views
 1. Dneska okolo komína...akorát v těch hromadách listí nejsou vidět díry, co vyrejou divočáci, tak jsem si přeskočil říditka, telemark, 19,5 bodu.
 2. Co chaty, open nebo výdejový vokínko..?
 3. positiv pipula..smajlink as jušula...? A jak se jezdí s rouškou na tlamě na lanovce, jak to řešej?
 4. Výborný, včera jsme to pustili dost pozde večer, ale prostě se to dokoukat musí, určitě ten pocit všichni znáte.
 5. Připoutejte se, prosím. Mám ho ještě na VHS:) Fakt sranda.
 6. Spíš v obráceném směru, na žižkov, do karlína by ti možná z kopce v zdrhnul... (v Karlíně jsem leta bydlel, tak proto ta znalost místopisu).
 7. odjinud + Fany. Se stavte hoši na espresso, od srpna budeme bydlet na Chrástný. Na Hamru se koupe, ale opravdu voda nic moc. Jezdím do rybníčka nad Osečnou, malej, ale hezkej, u bývalé mlékárny. Devin pěšmo, ale nepochybuji, že někteří zdejší by to vyrvali aspon do sedla pod hrad.
 8. V sobotu, jak byly ty vedra, jsme dali 50 (dle tacho) Podralskem, k tomu nekolik zmrzlin, vdolecky, koupacku...krása. Pro zdejší nic moc, ale s paní to docela jde. https://mapy.cz/turisticka?mereni-vzdalenosti&x=14.8264655&y=50.6893794&z=12&sid=5f29ae4effd3b2af44bf24ec
 9. Kousek piva, Liberec. Mnam.
 10. A ještě tohle dětské by možná připadalo v úvahu? https://www.beany.cz/kolo-beany-blaster-24-yellow_z163/
 11. Jsem si řekl dneska při pohledu na lyžařský oblečení, že už to uklidím na půdu. Letošní sezona tedy na pytel, fakt jsem z toho otrávenej. Jsem doufal aspon pár dní vypadnout v dubnu do CH, ale to nejspíš neklapne.
 12. Nám ubytovatel vyhověl, a posunul nám zaplacenou rezervaci na příští březen. Nejprve nabídli léto, ale napsali jsme, že sice ok, hodný, ale chtěli jsme jet na zimní dovolenou, zda by to nešlo na zimu. A šlo.
×
×
 • Create New...