Jump to content

Daredevill

Member_50
 • Content Count

  118
 • Joined

 • Last visited

About Daredevill

Recent Profile Visitors

1,053 profile views
 1. Toho pravidelně potkávám, nejezdí úplně pomalu.
 2. Asi tak no, doma nemám kde a mrznout hodinu venku se mi nechce
 3. Včera jsem byl zase blbnout, tentokrát jsem za volant posadil tátu a já šel za foťák.
 4. To jsem slyšel bez přehánění50x plus a viděl tak 5x. Když tu měl být vloni, byl jsem rozhodnutej že půjdu, ale když jsem viděl O2 aréna, tak to teda ne. Tam už jsem svoje peníze za vstupné nechal 2x, znovu už to neudělám. Nakonec to myslím stejně nebylo.
 5. Původně jsem to psal do vlákna, co mě pravě potěšilo, ale tady je to asi vhodnější. Dnešní hodina a půl, sám a cesty Slavkovského lesa, zakončení na Krásenském letišti. Vynikající to bylo Na pořádný sníh jsem čekal 2 roky, @ewolucionar to myslím chápe.
 6. Já jsem si u tvojí předchozí fotky myslel, že ti doutník spadl do toho hrnečku. Teď vidím, že jsem si to myslel špatně ..prosimtě nic ve zlým..
 7. No hoši tak to už jsme 4. A jen na této stránce
 8. Super, děkuju za odpověď. Takhle mi to vyhovuje a budu tě v dohledné době kontaktovat přes e-mail. Zatím díky
 9. @Mate O tvých nožích přemýšlím od doby, co tu o nich začala být diskuze. Od té doby proklínám všechny diskutující. Ale ono mi to vlastně perfektně zapadá do plánů. Totiž, letos mám 30tiny a moje původní vize byl nůž, ideálně od českého nožíře, to ale ztroskotalo na výběru. Zkrátka buď se mi nelíbí tvorba, nebo to je úplně mimo budget. Narozeniny mám v květnu. Kdy by byla tak ideální doba tě kontaktovat, aby jsme se domluvili?
 10. Kdykoliv kdy mám batoh (téměř vždy). Mám tam paralen, brufen, céčko, aulin, analergin, náplast, kousek tejpu, vteřinový lepidlo.
 11. Nicméně radost a požitek si zkazit nenechám
 12. Že nekecám. Bob má asi recht, proběhla výměna vlhkosti. Nechám je týden odstát. Vlhkost se nehla, stále 69%.
×
×
 • Create New...