Jump to content

bhuzcrecelu

Members
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

About bhuzcrecelu

 • Rank
  Začátečník

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Fanoušek značky
  𝐀𝐋&𝐒, 𝕲𝖗𝖆𝖓𝖉 𝕾𝖊𝖎𝖐𝖔

Recent Profile Visitors

263 profile views
 1. Kurono Tokyo - microbrand Hajime Asaoky - vydal katalog s fotkama od fanoušků a majitelů z celého světa. Ke stažení volně na webu výrobce nebo na uložto.
 2. Jasně, tak na jednu stranu mě devalvace vzdělání včetně těchle ústupků sere, na druhou stranu fakt nevim, jak to v Kanadě je s nějakým znevýhodňováním dle původu, příjmu, národnosti atd... Takže souhlasím s tím, že je blbost ohýbat poznání za tímhle uměle vytvořeným účelem, jenom prostě neni potřeba vyloženě kecat.
 3. Je to hrůza, ale nemenší hrůza je ta citace, že "Dosud byla matematika využívána k obhajobě rasismu a marginalizaci jiného než evropského poznání", která v daných osnovách samozřejmě vůbec není a nic takového se tam ani nesnaží říct (protože by to byla samozřejmě blbost, zdravíme arabská čísla a celou algebru, mayskou nulu a další neevropské vynálezy ). Takže opět je to úplně bezpředmětná věc, kterou si novináři vycucali z prstu.
 4. @martar, tyhle prazvláštní informace padají i v tom (nyní zneveřejněném) videu "odhalujícím", co se mělo stát. Anthony (The Timepiece Gentleman / Marketing Genius) se tam všude vytahoval, že všichni klienti o všem věděli, ale až na konci videa mu volá jeden z lidí, co u něj měl hodinky, že jako co se děje. To samý jeho vlastní právník, nemluvě o bance, která mu zmrazila účty (za to, že si skryl instagramovej účet a dva dny neotevřel krám, opravdu?) a jejíž vedení přemlouval již zlidovělou hláškou "Ask Roman Sharf, he's a big youtuber". Je tam i otázka, jak to vlastně bylo s tou charitou (
 5. Phoibos sub, verze quartz (PX002C). Zpracováním i proporcema dost odlišný než podstatně vymazlenější varianta v automatu (PY007C) - ale to je dobře, tohle jsou skutečný beatery na venkovský homeoffice/štípání dřeva...
 6. Phoibos automat a cello, na které nehraji
 7. Maurice Lacroix Pontos Decentrique GMT
 8. Dobré odpoledne, rád bych se Vás zeptal na nějaké informace o těchto hodinkách, které jsem našel doma po pradědovi, jak asi mohou být staré, jak je to se značkou Lanco a podobně. Stačí rámcově Děkuji!
×
×
 • Create New...