Jump to content

MíraMíra

Member_50
 • Posts

  4,359
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Brno
 • Fanoušek značky
  Všeho s Mírou :)

Recent Profile Visitors

7,166 profile views

MíraMíra's Achievements

Megazávislák

Megazávislák (7/8)

 1. Bohužel to vidím taky tak i když bych si to přál jinak. Každopádně i tak je Jirka borec a myslím, že ještě není všem dnům konec.
 2. No hele, já mám hrozně blbou paměť na datumy, ale gym byl ještě na Vinařské a Jirka, tenkrát mu nikdo neřekl jinak než Deniska, s náma chodil na thai box, ne MMA. Trénoval nás právě Martin Karaivanov. Myslím, že to bylo 2011/2012. Nejsem doma, ale někde v PC ještě mám fotku náborovýho plakátu a taky mých holení po prvním tréninku kopů. Zrovna nedávno jsem na to narazil, když jsem si zálohoval aktuální fotky na externí disk. No už je to historie.
 3. Též to musím vidět. S Jirkou jsem začínal ve stejným gymu ještě když byl stejně jako já začátečník v béčku. No já u toho i zůstal a on se vypracoval v jednoho z nejlepších bojovníků planety. BJP
 4. To je samozřejmě možný, ale dosah místní komunity je podle mě celkem velkej (částečně i zahraniční) a něco se objevit může. Statisticky to asi nebude zrovna "na jistotu", ale nikdy nevíš.
 5. Seznam hodinek, co nejkonkrétnější a místní komunita do práce. Někde se nějakej kousek musí objevit.
 6. Už to říkám dýl a fakt bych s tím měl něco udělat, protože jsem zatím pořád nic od Zenithu neměl. ZENITH UMÍ dělat parádní hodinky. Moc pěkný!
 7. Držím palce ať se obojí sejde.
 8. Hezká cesta! V tomhle světle tvou sbírku obdivuju ještě o něco víc. Tak teď už snad jen něco od Philippa
 9. Jo tak tuhle rodinku bych doma taky snesl. Předpokládám, že ty Festiny jsou "hřích mladí", ale když mají za sebou příběh, tak mají i svý místo, přesto bych je asi prohodil v hodinkovici za DJ. Do té party mi nějak sedí víc.
 10. Aj, to nase.., ber to tak, že se začal psát příběh.
 11. Jsou moc pěkný. Ať dělají radost a gratulace.
×
×
 • Create New...